• KONIEC MECZU! Pogoń - GieKSa 1:1! To tyle z naszej strony! Do zobaczenia!

• Misztal zatrzymuje zawodnika GieKSy! Było groźnie!

• Kartka dla Zjawińskiego.

• Błąd opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawi się Foszmańczyk.

• Szrek zmienił Świerblewskiego.

• Zaraz pojawi się na placu Foszmańczyk.

• Tomasiewicz wstrzelił futbolówkę przed bramkę Nowaka, ale nikt nie zamknął, akcji.

• Cerimagić zastępuje Prokicia.

• Misztal wyciął rywala z lewej strony poza "szesnastką".

• 1355 widzów ogląda mecz z wysokości trybun.

• Przed nami ostatnie 20 minut. Czekamy na kolejne bramki.

• Bajdur zastąpił Garygę.

• Błąd był osamotniony na 25 metrze, ale uderzył wysoko, wysoko nad bramką.

• Naprawdę druga część na solidnym, pierwszoligowym poziomie mimo zimna.

• Kuliński uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale nie zaskoczył Misztala.

• Wichtowski faulował Kędziorę.

• W drugiej części siedlczanie oddają sporo strzałów, w przeciwieństwie do pierwszej.

• Niecelny strzał Garygi sprzed pola karnego.

• Teraz przeważają zawodnicy z Katowic.

• Misztal piąstkuje futbolówkę po centrze z rzutu wolnego.

• Dobra akcja siedlczan zakończona ciekawym uderzeniem Paluchowskiego.

• Fatalna próba lobowania Nowaka przez Polkowskiego.

• Żytko głową minimalnie przestrzelił z kilku metrów!

• Dosyć żywo poczynają sobie zawodnicy obydwu drużyn. Brakuje klarownych sytuacji bramkowych.

• Niecelna próba Paluchowskiego. Piłka wyleciała za stadion.

• Rozpoczynają siedlczanie! Gramy, gramy!

• Mandrysz zastąpił Skrzecza.

• KONIEC! Do przerwy Pogoń remisuję z GieKSą 1:1!

• Skutecznie bronią się katowiczanie.

• Będzie korner dla miejscowych.

• GOOL! Kędziora skuteczny z 11. metra!

• Tomasiewicz ukarany.

• Karny dla gości!

• Miejscowi starają się długo utrzymywać przy piłce.

• Indywidualny rajd Skrzecza. Sam zakończył go strzałem, ale to nie była dobra próba.

• Midzierski skiksował będąc kilka metrów przed bramką Pogoni!

• Zbyt lekki strzał Tomasiewicza z dystansu.

• Ofiarnie przed "szesnastką" interweniują miejscowi.

• Kąśliwa centra Chyły, to mogło zaskoczyć Nowaka.

• Celny strzał Kędziory, ale za lekki by zaskoczyć Misztala.

• Pogoniści przejęli inicjatywę w spotkaniu.

• To był pierwszy strzał miejscowych w meczu.

• GOOL!!! Pewny strzał Tomasiewicza!

• Kartka dla winowajcy.

• KARNY DLA POGONI!

• Będzie korner dla Pogoni.

• To nie jest jak na razie porywający pojedynek.

• Misztal świetnie interweniuje po uderzeniu Błąda!

• Prostopadła piłka do Zjawy, ale szybszy okazał się Nowak.

• Ponownie w natarciu Katowice.

• Pressing Tomasiewicza się opłacił. Siedlczanie atakują.

• Garyga przerwał szybki atak rywali.

• Inicjatywa w spotkaniu należy do katowiczan.

• Miejscowi prezentują się dziś w biało-niebieskich kompletach. GieKSa natomiast w czarno-żółtych.

• Misztal tym razem na raty łapie piłkę po centrze z rzutu rożnego.

• Pierwszy korner dla przyjezdnych. Futbolówkę wybijają siedlczanie, którzy ruszyli z kontrą, ale Zjawiński nie zdążył dopaść do niej.

• Od środka rozpoczynają goście! Gramy, gramy!

• Paweł Pskit wyprowadza obie jedenastki!

• W poprzedniej serii gier Pogoń przegrała z Rakowem Częstochowa 0:3, a katowiczanie w Łęcznej ograli Górnik 3:1.

• Ciekawe, czy na siedleckim obiekcie uzbiera się 1000 osób. Jest naprawdę bardzo zimno.

• Ławka rezerwowych GieKSy: Wierzbicki (GK), Goncerz, Foszmańczyk, Cerimagić, Mandrysz, Plizga, Kamiński

• Ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak (GK), Ratajczak, Bajdur, P. Krawczyk, Jegliński, Czarnecki, Szrek

• Zimno, zimno w Siedlcach. Ledwie dwie kreski ponad zerem. Oby piłkarze rozgrzali tych, którzy nie przestraszą się chłodu!

• Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią rywalizacji na siedleckim obiekcie. Pogoń Siedlce - GKS Katowice LIVE! Ta ostatnia sobota...

• Witamy serdecznie! Przed nami cztery, sobotnie mecze 18. kolejki Nice 1 Ligi. Pogoń o godz. 17 podejmie GieKSę! Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Sebastian Chmielak

Mecz Pogoń Siedlce - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Pogoń Siedlce - GKS Katowice ONLINE. Wczoraj rozpoczęła się 18. seria gier Nice 1 Ligi. Na fanów pierwszoligowych emocji czekają dziś cztery mecze. W Siedlcach miejscowa Pogoń będzie rywalizować z GKS Katowice o drugie, domowe zwycięstwo na własnym obiekcie w kampanii 2017/18. Przyjezdni natomiast po udanym spotkaniu w Łęcznej (3:1) będą chcieli pójść za ciosem. Szykuje się zatem ciekawe starcie. Kto okaże się lepszy? Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17!

Mecz Pogoń Siedlce - GKS Katowice ONLINE

Bolączką siedlczan od początku kampanii są mecze domowe. W siedmiu grach zaledwie raz udało się zgarnąć trzy oczka, a miało to miejsce 9 września w starciu ze Stomilem Olsztyn (1:0). Co ciekawe, dwa ostatnie mecze kończyły się porażką podopiecznych Bartosza Tarachulskiego na obiekcie w Siedlcach.
Tydzień temu na Mazowszu triumfowali piłkarze Marka Papszuna, którzy wygrali 3:0. Miejscowi nie zasłużyli na tak wysoki wymiar kary, ale zawodnicy Rakowa byli konsekwentni w swojej grze z kontry. Słaba postawa na własnym obiekcie przekłada się na tabelę. Przewaga nad strefą spadkową wynosi cztery punkty (22 pkt.), a kolejne przeciętne rezultaty na pewno nie oddalą drużyny Tarachulskiego od niebezpiecznej strefy.

W kratkę grają również katowiczanie, którzy jednak mimo nierównej formy wygrali dwa poprzednie mecze. W ubiegłym tygodniu po piorunującej końcówce ograli w Łęcznej zespół Górnika 3:1. Należy dodać, że podopieczni Piotra Mandrysza do 86 minuty przegrywali i grali w osłabieniu po czerwonej kartce Bartłomieja Kalinkowskiego. W tabeli GieKSa zajmowała 7. lokatę przed rozpoczęciem bieżącej kolejki.

WYNIKI OSTATNICH SPOTKAŃ:

Pogoń - Raków Częstochowa 0:3 (Nice 1 Liga)
Puszcza Niepołomice - Pogoń 2:3 (Nice 1 Liga)
Pogoń - Miedź Legnica 2:3 (Nice 1 Liga)
Chojniczanka Chojnice - Pogoń 0:2 (Nice 1 Liga)
Górnik Łęczna - Pogoń 1:1 (Nice 1 Liga)

Górnik Łęczna - GKS 1:3 (Nice 1 Liga)
GKS - Olimpia Grudziądz 2:0 (Nice 1 Liga)
GKS Tychy - GKS 1:0 (Nice 1 Liga)
GKS - Ruch Chorzów 1:2 (Nice 1 Liga)
GKS - Stomil Olsztyn 3:1 (Nice 1 Liga)

BEZPOŚREDNIE STARCIA:

GKS - Pogoń 1:2 (Nice 1 Liga, 29.07.17r.)
Pogoń - GKS 0:1 (Nice 1 Liga, 6.05.17r.)
GKS - Pogoń 1:0 (Nice 1 Liga, 9.10.16r.)
GKS - Pogoń 1:0 (Nice 1 Liga, 19.03.16r.)
Pogoń - GKS 2:0 (Nice 1 Liga, 26.08.15r.)

Historia spotkań Pogoni z Katowicami nie zna remisu. Trzy z ośmiu gier wygrali siedlczanie, a reszta padła łupem trzykrotnego zdobywcy pucharu Polski. Ostatni raz oba zespoły rywalizowały na inaugurację Nice 1 Ligi, a dokładniej 29 lipca. Wówczas biało-niebiescy wygrali w Katowicach 2:1, co było jedną z większych niespodzianek.

ARBITER SPOTKANIA:

Zawody poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi, który w obecnej kampanii sędziował siedem spotkań na zapleczu Ekstraklasy oraz trzy w pucharze Polski.

Pogoń Siedlce - GKS Katowice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Pogoń Siedlce - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Spotkanie Pogoń Siedlce - GKS Katowice nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu w GOL24.pl!