Mecz Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa ONLINE. GDZIE RELACJA...

0

Raków Częstochowa

3

• Koniec meczu! Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa 0:3!

• 90+2. GOOOLL!! Kolejny kontratak Rakowa zakończył się bramką! Jose Embalo dograł do Przemysława Oziębały, który dopełnił formalności! Pogoń - Raków 0:3!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Piotr Krawczyk, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką.

• Przemysław Oziębała zmienił Krystiana Wójcika.

• Paweł Garyga został ukarany żółtym kartonikiem.

• GOOOLLL!!! Raków podwyższa prowadzenie! Świetny kontratak drużyn z Częstochowy - Jose Embalo zagrał do Piotra Malinowskiego, a ten świetnym strzałem pokonał Rafała Misztala!

• Kolejna akcja Pogoni i gospodarze mają rzut rożny.

• Paweł Garyga pojawił się w miejsce Damiana Świerblewskiego.

• Jakub Łabojko zmienił Rafała Figla.

• Jose Embalo zmienia Adama Czerkasa.

• Bardzo dobra interwencja Mateusza Lisa, który powstrzymał Dariusza Zjawińskiego!

• Piotr Krawczyk zmienia Daniela Chyłę.

• Zakotłowało się pod bramką Rakowa, ale sędzia odgwizdał pozycją spaloną.

• Tomas Petrasek sfaulował i został ukarany żółtą kartką.

• Dobry fragment Pogoni! Przed dobrą sytuacją stanął Daniel Świerblewski, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Lis!

• Uderzał Maciej Wichtowski, ale jego próba minęła bramkę.

• Grzegorz Tomasiewicz uderzył z dystansu, ale jego próba po rykoszecie wyszła na rzut rożny. Po kornerze przed świetną szansą stanął Chyła, ale trafił prosto w Lisa!

• Mamy pierwszą zmianę w meczu. Michał Bajdur opuszcza boisko, a na nim pojawia się Adrian Paluchowski.

• Raków ruszył z kontratakiem, ale Maciej Wichtowski popisał się skuteczną interwencja.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Rakowa, ale tym razem górą okazał się Mateusz Lis.

• Tomas Petrasek skutecznie interweniował po dośrodkowaniu Michała Bajdura i wybił piłkę z pola karnego swojej drużyny.

• Rafał Figiel ukarany żółtą kartką.

• Składną akcję Rakowa zakończyła udana interwencja Rafała Misztala.

• Druga połowa rozpoczęła się tak jak skończyła pierwsza. Raków ma przewagę i buduje atak pozycyjny.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• 45+1. Koniec I połowy.

• Do regulaminowego czasu gry została doliczona jedna minuta.

• Kolejna próba Rakowa, ale uderzenie Krystiana Wójcika poszybowało nad bramką. Grę wznowi Rafał Misztal.

• Bardzo dobrą okazję miał Karol Mondek, ale jego uderzenie odbił Misztal!

• Raków przejął kontrolę nad spotkaniem. Drużyna z Siedlec nie potrafi stworzyć groźnej sytuacji pod bramką gości.

• GOOOLLL! Raków obejmuje prowadzenie! Kapitalnym podaniem popisał się Piotr Malinowski, a Hubert Tomalski w sytuacji sam na sam z Misztalem pokonał bramkarza Pogoni!

• Daniel Chyła przekroczył przepisy i sędzia słusznie ukarał go żółtą kartką.

• W środku pola faulowany był Rafał Wójcik i sędzia słusznie przerwał grę.

• Odpowiedź Pogoni! W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Dariusz Zjawiński, ale jego uderzenie głową poszybowało nad bramką!

• Nie ma gola! Rafał Misztal wyczuł intencję Rafała Figla i obronił rzut karny!

• Rzut karny dla Rakowa! Piłkę ręką we własnym polu karnym zagrał Daniel Świerblewski i sędzia wskazał na 11 metr!

• Kolejna bardzo dobra interwencja Lisa! Tym razem bramkarz Rakowa powstrzymał uderzenie Daniela Chyły!

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Piotr Mroziński i Mateusz Lis popisał się bardzo dobrą interwencją!

• Karol Mondek ładnie dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale obrońcy Pogoni wyjaśnili zagrożenie.

• Żółtą kartką ukarany został Daniel Boateng.

• Do tej pory jesteśmy świadkami przeciętnego spotkania. Dużo gry wszerz i mało konkretnych sytuacji.

• Boisko opuścił kontuzjowany Zjawiński. Pogoń gra w osłabieniu.

• Z kontratakiem ruszył Raków, ale Adam Czerkas został złapany na pozycji spalonej.

• Lepszy fragment Pogoni, która miała kilka stałych fragmentów gry z rzędu, ale za każdym razem górą byli obrońcy Rakowa.

• Dobra akcja Dariusza Zjawińskiego, który wywalczył rzut rożny dla Pogoni.

• Początek meczu jest spokojny w wykonaniu obu drużyn. Nikt nie chce się otworzyć i narazić na kontratak.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Dawid Polkowski, ale jego próba była daleka od ideału..

• Mamy pierwszą przerwę w grze - faulowany był Grzegorz Tomasiewicz.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze są już na murawie. Za chwilę rozpoczynamy spotkanie!

• Garść statystyk przed zbliżającym się meczem:

• Raków bardzo dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych. W siedmiu rozegranych grach, wygrał pięć spotkań i dwukrotnie przegrał. Ostatnie zwycięstwo odnotował w Grudziądzu z miejscową Olimpią (2:1).

• Pogoń to najsłabsza drużyna Nice 1 ligi w rankingu meczów rozegranych przed własną publicznością. Siedem rozegranych spotkań - jedno zwycięstwo, trzy remisy i trzy porażki.

• Po 16 rozegranych spotkaniach Pogoń ma dwadzieścia dwa punkty i znajduje się na 9. pozycji w tabeli. Raków ma trzy oczka więcej i jest czwartą drużyną Nice 1 ligi.

• Jak dzisiejsi rywali spisali się w poprzedniej kolejce? Pogoń wygrała w Niepołomicach 3:2, a Raków pokonał przed własną publicznością Górnik Łęczna 3:1.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Sebastian Jarzębak z Bytomia.

• Ławka rezerwowych Rakowa: Kos, Mesjasz, Embalo, Piceluk, Oziębała, Łabojko, Mizgała.

• Ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak, Panufnik, Garyga, Żytko, Krawczyk, Szrek, Paluchowski.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa!

Kaja Krasnodębska

Mecz Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa ONLINE. GDZIE RELACJA LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

Mecz Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa ONLINE. W niedzielę 12 listopada zostanie rozegrana większość z zaplanowanych na 17. kolejkę sezonu 2017/2018 pierwszoligowych spotkań. Emocji nie zabraknie również w Siedlcach, gdzie lokalna Pogoń podejmie świetnie radzący sobie w rzeczywistości zaplecza Lotto Ekstraklasy Raków.

Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa ONLINE

Zaplanowany przez organizację UEFA termin rozgrywania meczów narodowych reprezentacji zawsze automatycznie powoduje przerwę w ekstraklasowych rozgrywkach. Inaczej wygląda to na zapleczu najwyższe klasy, gdzie kolejki teoretycznie odbywają się normalnie, a ewentualne przełożenie meczów leży już w gestii drużyn.
Raków z uwagi na powołania Jakuba Łabojki czy Mateusza Lisa do młodzieżowych kadr, we wcześniejszych takich sytuacjach decydował się na zmianę daty rozgrywanego spotkania. I starcie z Pogonią miało pierwotnie odbyć się w innym terminie. Początkowo mecz miał zostać rozegrany w sobotę 11 listopada.

Te kilkanaście godzin różnicy sprawiło, że do dyspozycji Marka Papszuna zdążył powrócić Jakub Łabojko. 20-latek po spotkaniu z Górnikiem Łęczna udał się na kilka dni na zgrupowanie reprezentacji Polski u20, a nie dalej jak w czwartek rozegrał pełne 90 minut spotkania z kadrą Portugalii. Pomocnik solidnie zaprezentował się w ekipie Biało-Czerwonych, hamując rywali w defensywie, a także popisując się kilkoma obiecującymi dośrodkowaniami pod bramkę rywala. Do Rakowa powinien powrócić więc mocno podbudowany i zmotywowany do ciężkiej pracy podczas treningów oraz kolejnych spotkań.

I bez niego jego koledzy poradzili sobie w ubiegłym tygodniu z Górnikiem Łęczna. Podczas gdy były zawodnik juniorskich zespołów Piasta Gliwice pauzował z powodu kartek, podopieczni Marka Papszuna zwyciężyli z Zielono-Czarnymi 3-1. Mimo że do przerwy prowadzili po golu Karola Mondka 1-0, kibice długo mogli obawiać się o komplet oczek. Wyrównujące trafienie autorstwa Grzegorza Bonina sprawiło, że losy tego spotkania rozgrywały się aż po samą końcówkę. Dopiero w ostatnich minutach o wyniku zadecydowały bramki Pawła Piceluka oraz Andrzeja Niewulisa.

Pełną pulę w ubiegły weekend zdobyli także siedlczanie. Oni po niezwykle ciekawym spotkaniu pokonali na wyjeździe 3-2 tegorocznego beniaminka, Puszczę Niepołomice. Do zwycięstwa w tamtym spotkaniu trafieniami przyłożyli się Michał Bajdur, Piotr Mroziński oraz Dawid Polkowski. Dzięki trzem punktom, po szesnastu kolejkach Pogoń plasuje się na ósmej pozycji w ligowej tabeli i może pochwalić się dorobkiem 22 oczek. Częstochowianie są bogatsi o kolejne trzy, co sprawia że zajmują miejsce tuż za podium. Do premiujących awansem lokat tracą pięć i cztery punkty.

Ten mecz ważnym będzie z pewnością dla wszystkich, a szczególnym na pewno dla niektórych. Trzech z piłkarzy Rakowa może pochwalić się epizodem w Pogoni Siedlce. Adam Czerkas, Krystian Wójcik oraz Hubert Tomalski niegdyś mieli okazję przywdziewać trykot swojego niedzielnego rywala. Pierwszy z nich w 54 spotkaniach zdobył dla siedlczan szesnaście goli, natomiast drugi rozegrał w ich barwach prawie sto meczów. Ostatni to natomiast jeden z zawodników, którzy bezpośrednio przyczynili się do awansu Pogoni na zaplecze Lotto Ekstraklasy.

Arbiter:

Sebastian Jarzębak (Bytom). Dla śląskiego sędziego będzie to pierwsze w tym sezonie spotkanie zarówno z piłkarzami Pogoni Siedlce jak i Rakowa Częstochowa.

Nieobecni

Pogoń Siedlce: Dominik Kun (uraz), Dominik Barciak, Cezary Demianiuk, Łukasz Jegliński, Seiya Kitano, Sebastian Krawczyk, Dawid Kieplin, Paweł Łydkowski, Adrian Małachowski, Miroslav Pastva, Krystian Stępniowski (poza osiemnastką)
Raków Częstochowa: Lukas Duriska (kontuzja)

Forma w ostatnich meczach:

Pogoń Siedlce:
Puszcza Niepołomice – Pogoń Siedlce 2-3 (Bajdur, Mroziński, Polkowski)
Pogoń Siedlce – Miedź Legnica 2-3 (Paluchowski, Tomasiewicz)
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 0-2 (Paluchowski x2)
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz 1-1 (Paluchowski)
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1-1 (Kun)

Raków Częstochowa:
Raków Częstochowa – Górnik Łęczna 3-1 (Mondek, Piceluk, Niewulis)
Olimpia Grudziądz – Raków Częstochowa 1-2 (Czerkas, Malinowski)
Raków Częstochowa – GKS Tychy 2-2 (Petrasek x2)
Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 (Wójcik)
Ruch Chorzów - Raków Częstochowa 1-0

Kto wygra mecz 1. ligi: Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa?

Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa GDZIE RELACJA LIVE?

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek o godzinie 16:00. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.