Mecz Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2017-09-09 18:00

Pogoń Siedlce

1

Stomil Olsztyn

0

• KONIEC! Pogoń - Stomil 1:0! Po trudnym boju wygrywają gospodarze!

• Beznadziejna próba Baranowskiego.

• Misztal za zwlekanie ze wznowieniem gry również ukarany.

• Arbiter doliczył 4 minuty!

• Zahorski również z kartką.

• Świerblewski zmienia Tomasiewicza.

• Baranowski wyciął Paluchowskiego.

• Miejscowi zmuszeni do defensywy od dobrych kilkunastu minut.

• Faul jednego z zawodników Stomilu. Wznowi grę Misztal.

• Korner dla Dumy Warmii.

• Lech faulowany na 25. metrze. Będzie okazja dla gości.

• Do końca jeszcze 10 minut.

• 1509 widzów obserwuje mecz z wysokości trybun.

• Pogoń w odwrocie. Stomil dąży do wyrównania.

• Dwukrotnie zakotłowało się pod siedlecką bramką, ale będzie tylko korner dla olsztynian!

• Paluchowski zmienia "Zjawkę".

• Ziemann melduje się w miejsce Ramireza.

• Sołowiej ukarany kartką.

• Olsztynianie dłużej utrzymują się przy piłce w tym fragmencie zawodów.

• Kun huknął na wiwat wysoko nad bramką.

• Ciężko o konkretne, solidne sytuacje bramkowe.

• Misztal broni pewnie próbę olsztynian.

• W tym momencie Stomil bez młodzieżowca na murawie!

• Jak arbiter będzie w takim tempie kartkował zawodników, to kwestią czasu będą kolejne czerwone kartki.

• Polkowski zastąpił Pastvę.

• Tomasiewicz powalił Lecha.

• Tanczyk również ukarany przez arbitra.

• Przed nami jeszcze pól godziny regulaminowego czasu gry.

• Misztal piąstkuje futbolówkę po uderzeniu Ramireza z dystansu.

• Mikołajewski został zmieniony przez Zahorskiego.

• Chyła również ukarany kartką.

• Faulem goście przerywają kontrę miejscowych.

• Stomil wywalczył korner.

• Kun powalił rywala.

• Na razie bez sytuacji bramkowych.

• Baranowski przepychał się z Kunem i ten drugi upadł w polu karnym, ale nie ma mowy o "jedenastce".

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian w składach.

• Zaczynają goście z Olsztyna!

• Pojawili się również goście. Zaraz zaczynamy.

• Siedlczanie są już na murawie.

• Oby w drugiej odsłonie było więcej sportowych emocji. Mamy taką nadzieję. Oczywiście czekamy na kolejne bramki.

• Gorąca, pierwsza odsłona za nami! Do przerwy Pogoń-Stomil 1-0.

• Sołowiej sytuacyjnie uderzył, ale niecelnie.

• Pogoń zepchnięta do defensywy.

• Duma Warmia spokojnie rozgrywa piłkę, ale dłuższe podanie kończy się stratą.

• Kun wybił piłkę i przerwał kontrę olsztynian.

• Kolejny rzut rożny.

• Bucholc uchronił Stomil od straty bramki! Będzie jedynie korner!

• Aut na wysokości pola karnego Stomilu dla gospodarzy.

• Rzut rożny dla siedlczan po akcji Pastvy.

• Stomil nie osiągnął żadnej korzyści ze stałego fragmentu gry.

• Goście wywalczyli korner.

• Chwila spokoju na murawie.

• Za nami 35 minut, a już tyle się wydarzyło. My czekamy natomiast na kolejne sytuacje bramkowe i gole.

• Lech zastąpił kontuzjowanego Gamakova.

• Karankiewicz zbyt ostro atakował Tomasiewicza.

• Zagotowało się niepotrzebnie na murawie i trybunach. Grajmy w piłkę!

• Siemaszko czerwona kartka za brutalny atak na Chyłę!

• Kilku piłkarzy leży na murawie. Arbiter nie panuje w tym momencie nad tym co się dzieje na murawie.

• Rzut rożny dla olsztynian.

• Ciężki moment dla miejscowych. Ponad godzinę gry w osłabieniu.

• Żytko poślizgnął się i zatrzymywał ciągnąc za koszulkę Siemaszkę!

• Za nami 25 minut dobrego spotkania. Czekamy na więcej.

• Misztal na raty złapał futbolówkę!

• Siemaszko faulowany przez Wichtowskiego tuz przy linii pola karnego. Będzie groźnie!

• Zjawiński wybija piłkę poza boisko. Będzie korner.

• Goście przejęli inicjatywę.

• Ciekawa centra Bucholca, ale z tego wyszła kontra miejscowych, która została zaprzepaszczona.

• Kiepskie wznowienie gry przez Misztala.

• Ponownie Siemaszko na pozycji spalonej.

• Siedlczanie wywalczyli korner.

• Prostopadła piłka do Tanchyka, ale szybszy był Misztal.

• Miejscowi dłużej operują futbolówkę. Duma Warmii jak na razie stłamszona.

• Zjawiński z 25. metra niecelnie.

• Na spalonym Siemaszko.

• Tomasiewicz zablokowany w polu karnym!

• Tomasiewicz zacentrował z prawej strony boiska, a w polu karnym niepilnowany Zjawiński dopadł do futbolówki i z kilku metrów pokonał Skibę!

• GOOL!!!!! DAREK ZJAWIŃSKI!!!!!

• Beznadziejny atak Pastvy. Zasłużona kartka.

• Sporo walki i sporo niedokładności na początku zawodów.

• Miejscowi występują w biało-niebieskich kompletach. goście natomiast w jednolitych ciemno-niebieskich.

• Rozpoczynają gospodarze! Gramy, gramy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• W poprzedniej kolejce Pogoń przegrała w Bytowie z Drutex-Bytovią 1:4, a Duma Warmii ograła zespół Górnika Łęczna 2:1.

• Siedlczanie zgromadzili dotychczas 8 punktów. Goście zaś dwa oczka więcej.

• Zawody poprowadzi Dawid Bukowczan z Żywca.

• ławka rezerwowych Stomilu: Miszczuk (GK), Ziemiann, Zahorski, Zając, Dzięcioł, Biedrzycki

• ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak (GK), Małachowski, Bajdur, Kitano, Świerblewski, Polkowski, Paluchowski

• Ładna pogoda - jest słonecznie, ciepło i wieje lekki wiaterek.

• Witamy serdecznie z Siedlec! Za nieco ponad 20 minut rozpocznie się mecz Pogoń - Stomil!

Sebastian Chmielak

Mecz Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn ONLINE

Mecz Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn ONLINE ©Lukasz Capar / Polska Press

Mecz Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn ONLINE. Wczoraj rozpoczęła się 8. seria gier Nice 1 Ligi. Dziś na fanów pierwszoligowych emocji czeka pięć spotkań. O godz. 18 w Siedlcach miejscowa Pogoń zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie budzi sporo emocji, gdyż wiele nazwisk jest związanych z pracą w obydwu klubach. Możemy się spodziewać zatem zaciętego boju o ligowe punkty.

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn ONLINE

Siedlczanie nadal czekają na domowe zwycięstwo w kampanii 2017/18. Dotychczas na własnym obiekcie uzbierali dwa punkty na dziewięć możliwych. Najbliżej zwycięstwa byli oni dwa tygodnie temu.
Wówczas po średniej pierwszej odsłonie z Chrobrym Głogów, Pogoń w drugich 45 minutach dominowała, ale nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i zremisowała z ówczesnym liderem Nice 1 Ligi 1:1. W poprzedniej kolejce zespół z Mazowsza uległ na Pomorzu w rywalizacji z Drutex-Bytovią Bytów aż 1:4. Jedyną bramkę dla gości zdobył Grzegorz Tomasiewicz, który pokonał golkipera rywali z 11. metra. W Bytowie siedlczanom nie dopisywało szczęście: wiele sytuacji nie zostało wykorzystanych, a poza tym Arkadiusz Czarnecki i Krystian Stępniowski musieli przedwcześnie opuścić murawę z powodu urazów. W sobotni wieczór na pewno nie zobaczymy golkipera Pogoni, a dodatkowo Adam Łopatko nie może nadal korzystać z Łukasza Jeglińskiego.

Olsztynianie przyjechali do Siedlec z zamiarem zdobycia trzech punktów. Duma Warmii u siebie, a w delegacji, to dwie zupełnie inne drużyny. Trzy mecze w roli gospodarza zakończyły się zwycięstwem, natomiast na wyjeździe uciułano zaledwie punkcik. W poprzedniej kolejce Stomil ograł zespół Górnika Łęczna (2:1) mimo, iż do 75 minuty miejscowi przegrywali. Podopieczni Tomasza Asensky'ego zdobyli dotychczas 10 punktów, a więc o 2 więcej niż Pogoń.

Oba zespoły łączą nazwiska trenerów i piłkarzy. W letniej przerwie Olsztyn na Siedlce zamienił sztab szkoleniowy na czele z Łopatką oraz trzech zawodników: Łukasz Jegliński, Arkadiusz Czarnecki oraz Jarosław Ratajczak. Obecny opiekun siedlczan nie przebierał w słowach krytykując władze olsztyńskiego klubu za to, w jakich, ciężkich warunkach trzeba pracować w Stomilu. Część środowiska piłkarskiego związanego z Dumą Warmii ma trenerowi za złe, że tak dosadnie wypowiadał się na temat swojego byłego pracodawcy. Tylko, czy Łopatko celowo chciał zaszkodzić klubowi? Raczej wątpliwe. W kadrze olsztyńskiej drużyny jest natomiast dwóch byłych Pogonistów: Marcin Stromecki oraz Ernest Dzięcioł. Dziś możemy spodziewać się występu tego drugiego na siedleckim obiekcie.

NIEOBECNI:

Łukasz Jegliński i Krystian Stępniowski (Pogoń),
Rafał Leszczyński (Stomil) -> wszyscy urazy

ZAGROŻENI PAUZĄ ZA KARTKI:

Dariusz Zjawiński (Pogoń),
Marcel Ziemian, Daniel Mikołajewski (Stomil)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Stomil - Pogoń 1:1 (29.04.17 r., Nice 1 Liga)
Pogoń - Stomil 1:0 (2.10.16 r., Nice 1 Liga)
Stomil - Pogoń 2:0 (29.05.16 r., Nice 1 Liga)
Pogoń - Stomil 0:1 (8.11.15 r., 1. liga)
Stomil - Pogoń 3:2 (21.03.15 r., 1. liga)

OGÓLNY BILANS GIER:

zwycięstwa Pogoni: 2
remisy: 1
zwycięstwa Stomilu: 5
BRAMKI: 13-8 na korzyść Stomilu

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń 4:1 (2.09.17 r., Nice 1 Liga)
Pogoń - Chrobry Głogów 1:1 (28.08.17 r., Nice 1 Liga)
Stal Mielec - Pogoń 2:3 (23.08.17 r., Nice 1 Liga)
Pogoń - Wigry Suwałki 0:0 (19.08.17 r., Nice 1 Liga)
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń 1:0 (13.08.17 r., Nice 1 Liga)

Stomil - Górnik Łęczna 2:1 (2.09.17 r., Nice 1 Liga)
Olimpia Grudziądz - Stomil 1:1 (27.08.17 r., Nice 1 Liga)
Stomil - GKS Tychy 2:0 (22.08.17 r., Nice 1 Liga)
Ruch Chorzów - Stomil 3:1 (18.08.17 r., Nice 1 Liga)
Stomil - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (11.08.17 r., Nice 1 Liga)

ARBITER SPOTKANIA:

Sobotni mecz w Siedlcach poprowadzi Dawid Bukowczan z Żywca, który w kampanii 2017/18 sędziował dwa mecze w tym jeden z udziałem Pogoni - wygrany mecz w Mielcu ze Stalą (3:2).

Sonda

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1 ligi?

Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn ONLINE TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Tym bardziej zapraszamy więc na relację LIVE do GOL24.pl