Mecz Ruch Chorzów - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja...

2

Wigry Suwałki

2

• Koniec! Ruch remisuje 2:2 z Wigrami.

• Wigry miały okazję na objęcie prowadzenia, lecz nikt nie zdecydował się na strzał.

• Niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Ruchu. Wigry naciskają.

• Strzał Sokołowskiego, lecz piłkę łapie Bankow.

• Arbiter doliczył cztery minuty.

• Mello oddawał strzał z rzutu wolnego, lecz był on zbyt mocny. Piłka spadła za bramkę Budziłka.

• Faulowany Posinković. Rzut wolny dla Ruchu.

• Zmiana w Wigrach. Za Pilipczuka wchodzi Dadok.

• Strzał Obsta, lecz piłka poszybowała wysoko nad bramką Bankowa.

• GOL! Autorem bramki Mateusz Hołownia!

• Strata piłki przez Trojaka, lecz Radecki nie zdołał wykorzystać błędu stopera Ruchu.

• Ostatnia zmiana w Ruchu. Za Balickiego wszedł Nowak.

• Żółta kartka dla Pilipczuka.

• Dobra okazja Posinkovicia, lecz trafia wprost w Budziłka.

• Strzela Przybecki, lecz pewnie łapie Budziłek.

• Od kilku minut Wigry utrzymują się przy piłce na połowie gospodarzy.

• Bogusz strzelił z dystansu, a Bankow odbił piłkę przed siebie. Z pola karnego wybił ją Hołownia.

• Zmiana w Wigrach. Za Rybickiego wchodzi Obst.

• Faulowany Gąska, a arbiter przyznał rzut wolny. Zawodnik Wigier ustawił piłkę, ale źle dośrodkował i obrońcy Ruchu poradzili sobie z zagrożeniem.

• Mello próbował zaskoczyć Budziłka strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego tak, jak Majeckiego w meczu ze Stalą. Minimalnie przestrzelił!

• Rzut wolny dla Ruchu. Faulowany Mello.

• Kolejna bardzo dobra akcja Wigier. Ostatecznie wybił Hołownia.

• Na Cichej pojawiło się dziś 4044 kibiców.

• Pierwsza zmiana w Wigrach. Za strzelca dwóch goli Klimalę wszedł Iorga.

• Druga zmian w Ruchu. Za Walskiego wszedł Słoma.

• Strzał Przybeckiego - obok bramki Budziłka.

• Villafane wybija piłkę Rybickiemu spod nóg. Rożny dla Wigier.

• Bankow ratuje Ruch przed trzecią bramką! Sam na sam wyszedł Klimala, lecz golkiper Ruchu powstrzymał go.

• Pierwszy strzał Posinkovicia, ale piłka przeleciała nad bramką Budziłka.

• Pierwsza zmiana w Ruchu. Za Zawala wszedł Posinković.

• Dośrodkowanie w pole karne Bankowa, lecz w porę piłkę wybił Zawal.

• Wracamy do gry. Piłka dla gości.

• Wigry zasłużenie prowadzą z Ruchem. Defensywa "Niebieskich" popełniła dwa, koszmarne błędy, czego efektem są stracone gole. Wigry grają piłką, a w pierwszym kwadransie zdominowały gospodarzy. Czekamy na drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Wigry prowadzą z Ruchem po dwóch bramkach Patryka Klimali.

• Świetne rozegranie akcji przez WIgry. Asysta Gąski i piękny strzał Klimali.

• 2:1 dla Wigier! Patryk Klimala wyprowadza gości na prowadzenie!

• Zawal zagrał do Walskiego, a ten zdecydował się na strzał. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Dośrodkowanie Przybeckiego na głowę Mello, lecz jego strzał był zbyt słaby, by pokonać Budziłka.

• Ruch miał szansę objąć prowadzenie, gdy Przybecki dobrze zagrał do Markovicia, lecz ten mając przed sobą tylko Budziłka skiksował.

• Najpierw błąd popełniła defensywa Ruchu, która zostawiła Klimalę samego w polu karnym, a ten pokonał Bankowa strzałem głową. Na 1:1 wyrównał Walski, który zgarnął piłkę po strzale Urbańczyka. Budziłek poradził sobie z nim, ale przy próbie Walskiego był już bezradny.

• 1:1! Michał Walski!

• GOL! Wigry obejmują prowadzenie. Strzelcem gola Patryk Klimala.

• Zawal oddał strzał po ziemi w kierunku bramki. Dodajmy, bardzo niecelny.

• Dobra okazja dla Ruchu z rzutu wolnego, ale piłka po strzale Walskiego leci wysoko nad bramką Budziłka.

• Żółta kartka dla Kamila Kościelnego za faul na Mello.

• Strzał Sokołowskiego z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką. Wznowił Bankow.

• Kartka dla kapitana "Niebieskich" - Macieja Urbańczyka.

• Zawal próbował zaskoczyć Budziłka strzałem z dystansu, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Gąska zagrał piłkę ręką - rzut wolny dla Ruchu. Piłkę ustawił Urbańczyk.

• Kolejna strata Mello...

• Rzut wolny dla Wigier. Piłkarz gości źle dośrodkował i piłkę przechwycił Urbańczyk.

• Złe zagranie Kościelnego, który podał piłkę wprost pod nogi Walskiego. Koledzy jednak szybko naprawili jego błąd.

• Pierwsza kartka pokazana przez Konrada Gąsiorowskiego. Ukarany Mateusz Zawal.

• Hołownia rozegrał akcję lewym skrzydłem. Dołączyli się Walski i Mello, ale znów Brazylijczyk stracił piłkę.

• Walski zagrywa do Mello, lecz ten kiksuje. Niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Bankowa, ale zawodnicy Wigier nie wykorzystali dobrze zapowiadającego się kontrataku.

• Faul na Mello blisko pola karnego Budziłka. Rzut wolny dla Ruchu.

• Zawal dobrze przerzucił do Mello, lecz ten nie opanował piłki. Kolejny aut dla Wigier.

• Hołownia wybija piłkę spod nóg Radeckiego. Kolejny rożny dla gości - futbolówka ląduje w rękach Bankowa.

• Rzut rożny dla Wigier. Zawal wybija piłkę z dala od pola karnego Bankowa.

• Zaczynamy! Od środka "Niebiescy".

• Piłkarze są już na murawie stadionu przy ulicy Cichej. Jeszcze tylko losowanie stron i zaczynamy.

• Zawodnicy zeszli już do szatni. Za 10 minut rozpoczynamy spotkanie!

• Ruch zajmuje 18. miejsce w tabeli z dorobkiem 14. punktów. Wigry mogą pochwalić się passą pięciu meczów bez porażki, 13. lokatą oraz 22. "oczkami" na koncie.

• Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 10 listopada, lecz gospodarze wnioskowali o zmianę terminu ze względu na powołanie Artura Balickiego oraz Mateusza Hołowni do młodzieżowych reprezentacji Polski.

• Piłkarze obu drużyn rozpoczęli rozgrzewkę.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

• Kadra Wigier:

• Kadra Ruchu:

• Witamy ze stadionu przy ulicy Cichej 6, gdzie za godzinę Ruch Chorzów podejmie Wigry Suwałki w ramach zaległej 17. kolejki Nice 1 Ligi.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Ruch Chorzów - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Ruch Chorzów - Wigry Suwałki ONLINE. Nice 1 Liga. Dziś zostanie rozegrany ostatni, zaległy mecz 17. kolejki. Ruch Chorzów podejmie na Cichej 6 Wigry Suwałki. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 10 listopada, lecz gospodarze wnioskowali o zmianę terminu ze względu na powołanie Artura Balickiego oraz Mateusza Hołowni do młodzieżowych reprezentacji Polski. Pierwszy gwizdek o godzinie 18. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl.

Mecz Ruch Chorzów - Wigry Suwałki ONLINE

Znów źle dzieje się w Chorzowie. Po dobrej passie na przełomie września i października zespół trenera Juana Ramona Rochy po raz kolejny znalazł się w tarapatach. Ostatni raz „Niebiescy” punktowali blisko miesiąc temu, gdy pokonali u siebie Odrę Opole (3:1).
W listopadzie przegrali kolejno z Zagłębiem Sosnowiec oraz Stalą Mielec. Do tego wszystkiego za „świętą wojnę” został na nich nałożony walkower. Dziś przyjdzie zmierzyć się im z rozpędzonymi Wigrami Suwałki i choć była to ekipa, którą jako pierwszą typowano do spadku, to chorzowianom z pewnością nie będzie łatwo zdobyć punkty przed własną publicznością.

Sztab Rochy zmagał się ostatnio z problemami. Przed spotkaniem ze Stalą dosłownie posypała się defensywa, gdy za kartki nie mogli grać Miłosz Trojak oraz Bojan Marković. Rozchorował się również Mateusz Zawal, a po 29. minutach gry Marcin Kowalczyk musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Ich zmiennicy popełniali tak wiele błędów, że sami sprezentowali zwycięstwo Stali. Dziś sytuacja wygląda trochę lepiej. Nikt nie pauzuje za nadmiar żółtych kartoników, a jedynym kontuzjowanym zawodnikiem jest Kowalczyk, który w tym roku już nie wystąpi. Możliwe, że zastąpi go Trojak, który stworzy parę stoperów z Markoviciem, a Zawal zagra u boku kapitana Macieja Urbańczyka.

Sytuacja Wigier wygląda zupełnie inaczej. Suwałczanie zajmują 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 22. punktów, a mają o dwa spotkania mniej niż rywale. Dziś nadrobią zaległości z Ruchem, a 30 listopada zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Mecz ten nie odbył się w 15. kolejce ze względu na zły stan boiska w Olsztynie. Liczymy dziś na dobre widowisko, szczególnie że w meczach Wigier pada wiele bramek, a drużyna może pochwalić się passą pięciu meczów z rzędu bez porażki. „Niebiescy” natomiast powalczą dziś o wszystko. Zwycięstwo i remis dają im jeszcze szansę na to, by nie zakończyć rundy na ostatnim miejscu w tabeli.

Bilans ostatnich spotkań:

Ruch Chorzów:

Ruch Chorzów - Stal Mielec 1:2 (Mello)
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 3:0* [2:1] (Mello)
Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1 (Bojan Marković, Marcin Kowalczyk, Bartosz Nowak)
GKS Katowice - Ruch Chorzów 1:2 (Vilim Posinković, Michał Walski)

* Na Ruch został nałożony walkower za wystawienie nieuprawnionego zawodnika — Artura Balickiego.

Wigry Suwałki:

GKS Tychy - Wigry Suwałki 0:3 (2x Patryk Klimala, Serhij Pyłypczuk)
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0* (Mateusz Radecki, Artur Bogusz)
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 2:2 (Patryk Klimala, Laurențiu Iorga)
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 3:3 (2xLaurențiu Iorga, Serhij Pyłypczuk)

* Bramka dla Wigier po samobójczym trafieniu piłkarza Podbeskidzia — Valērijsa Šabali

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. W obecnym sezonie był rozjemcą w sześciu meczach, w których pokazał 30 żółtych kartek, jedną czerwoną oraz podyktował sześć rzutów karnych. W szóstej kolejce Nice 1 Ligi sędziował w spotkaniu Puszczy Niepołomice z Wigrami Suwałki (2:1).

Mecz Ruch Chorzów - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Mecz Ruch - Wigry nie będzie transmitowany w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu prosto ze stadionu w GOL24.pl!