Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. W Mielcu kończą rok

0

• Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu! Stal Mielec pewnie wygrywa z GKSem Tychy 3:0!

• Trwa druga z trzech doliczonych minut.

• Boisko opuszcza chyba najlepszy zawodnik tego spotkania, czyli Mateusz Cholewiak. Zmienił go Tomasz Swędrowski.

• Mateusz Grzybek faulowany w środku pola.

• Przewaga Stali Mielec w dzisiejszym meczu była niepodważalna, bo gospodarze byli do bólu skuteczni. Można powiedzieć, że częściej atakował GKS, ale skuteczniej Stal.

• Piotr Marciniec zmienia Krystiana Getingera. Przyzwoita partia zawodnika Stali.

• Co za strzał byłego piłkarza Znicza Pruszków! Maksymilian Banaszewski zabawił się z obroną GKSu, zmylił kilku obrońców, a następnie posłał piłkę do siatki przepięknym, podkręconym uderzeniem z około 15 metrów! Przepiękna próba zakończona trzecim golem dla mielczan!

• CO ZA BRAMKA! ALEŻ UDERZENIE! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI, 3:0 PROWADZI STAL MIELEC!

• Paweł Kaczmarczyk z wielkim poświęceniem dobiegł do piłki na lewym skrzydle, zdołał dośrodkować ją w pole karne, jednak dokładnie tam, gdzie stał Radosław Majecki.

• Paweł Kaczmarczyk pojawia się na boisku zmieniając Adriana Łuszkiewicza.

• Żółta kartka dla Dawida Błanika za bardzo ostry faul przy linii bocznej.

• Trzeba przyznać, że to spotkanie ogląda się całkiem nieźle. Oba zespoły tworzą sobie swoje sytuacje, różni je w dzisiejszym meczu jedynie skuteczność.

• Za nami krótka przerwa w grze spowodowana urazem Marcina Biernata.

• Pierwsza roszada w drużynie Stali. Dejan Djermanović, strzelec drugiego gola w tym meczu, opuścił już boisko. W jego miejsce na murawie pojawił się Dominik Sadzawicki.

• Nic z tego, piłkę szybko przejmują mielczanie.

• Rzut rożny dla gości po zamieszaniu w polu karnym.

• GKS stara się odpowiedzieć na sytuację boiskową, ale brakuje zdecydowania. Radosław Majecki wciąż nie jest zmuszany do interwencji.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Łukasz Bogusławski pojawia się na murawie z ławki w miejsce Seweryna Gancarczyka.

• Rzut rożny dla Stali, ale za niskie dośrodkowanie nie miało szans na zaskoczenie defensywy z Tychów.

• Świetnie lewym skrzydłem przedarł się Leandro, doskonałe dośrodkowanie pod bramkę trafia do nogi Dejana Djermanovicia, strzelec drugiego gola tym razem uderza ponad poprzeczką!

• Rykoszet po strzale jednego z gości nieoczekiwanie zmienił się w dobre prostopadłe podanie pod nogi Dawida Błanika, piłkarz zespołu z Tychów nie trafia w piłkę około 10 metrów od bramki!

• Piłka trafia na lewe skrzydło pod nogi Mateusza Cholewiaka, ten mija bramkarza, ale trafia w stojącego w bramce Macieja Mańkę. Uderzenie kolegi skutecznie dobija Dejan Djermanović!

• Race poza boiskiem, fajerwerki na boisku! Dejan Djermanović podwyższa prowadzenie Stali!

• Tymczasem kibice Stali prezentują efektowną oprawę!

• Bez zmian w obu drużynach w przerwie.

• Gramy, piłka dla Stali Mielec!

• Za moment ruszamy z drugą połową meczu!

• Gospodarze znakomicie weszli w mecz, tworzyli sobie wiele sytuacji strzeleckich, lecz z upływem czasu mocno spuścili z tonu, czego wciąż nie potrafią wykorzystać goście. Czekamy na bramki po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy Stal prowadzi z GKSem 1:0 po bramce Mateusza Cholewiaka!

• Miejsca do strzału przed polem karnym gości szukał Michał Janota, samo uderzenie zostało jednak szybko zablokowane.

• Równie dobrym, ale celnym dośrodkowaniem odpowiada GKS! Piotr Ćwielong posyła idealną piłkę prosto na głowę Michała Fidziukiewicza, napastnik gości główkuje niecelnie!

• Świetne dośrodkowanie Mateusza Cholewiaka, który znalazł się z piłką kilka metrów od bramki, posłał piłkę ponad bramkarzem, obrońcy mieli problemy, by od razu wybić piłkę, zabrakło tam jednego z kolegów piłkarza Stali.

• Powtórki pokazują, że Leandro był ustawiony idealnie w linii z ostatnim obrońcą rywali, więc spalonego w tej sytuacji nie było.

• Leandro złapany na spalonym po ładnej kombinacyjnej akcji Stali Mielec.

• Goście wreszcie dochodzą do głosu. Rzut rożny dla zespołu GKSu.

• Dejan Djermanović niezwykle ostro fauluje Seweryna Gancarczyka - żółta kartka dla piłkarza Stali, całe szczęście, że nie skończyło się to urazem.

• Kamil Zapolnik zbierał się do uderzenia przewrotką z linii pola karnego gospodarzy, ale nie trafił w piłkę.

• Maksymilian Banaszewski próbował utrzymać się przy piłce na linii pola karnego rywali, sędzia uznał, że zawodnik Stali pomagał sobie faulem.

• Jeszcze jedna próba prostopadłego zagrania Krystiana Getingera, tym razem szarżującego lewym skrzydłem Leandro zatrzymuje Maciej Mańka.

• Zawodnicy z Tych są wciąż bezradni wobec doskonale grającej zarówno w ofensywie, jak i defensywie Stali. GKS wymienia podania na połowie gospodarzy, ale nie może trafić w ich w pole karne.

• Trzecia kartka dla zespołu gości. Dostaje ją Seweryn Gancarczyk, który ostro fauluje Michała Janotę przy linii bocznej na własnej połowie.

• Michał Fidziukiewicz z żółtą kartką za niesportowe zachowanie i brzydki faul na Rafale Grodzickim.

• Po długim wykonaniu rzutu rożnego strzał zza szesnastki oddał Piotr Ćwielong, popularny "Pepe" trafił tylko w nogi rywali.

• Marek Igaz przyjął piłkę pod własną bramką i naciskany przez rywala był bliski straty piłki, ostatecznie zdołał ją wybić w ostatniej chwili.

• Mocne uderzenie Mateusza Gancarczyka sprzed pola karnego przed siebie odbija Marek Igaz.

• Maciej Mańka z żółtą kartką za zatrzymywanie kolejny raz wychodzącego na czystą pozycję Mateusza Cholewiaka - co za początek w wykonaniu piłkarza Stali Mielec.

• Mateusz Cholewiak wykorzystuje sytuację sam na sam, ależ przepięknym prostopadłym podaniem popisał się w tej sytuacji Krystian Getinger, piłka z linii środkowej dotarła przed pole karne, strzelca bramki nie upilnował Mateusz Grzybek.

• Bramka, Mateusz Cholewiak! 1:0 dla Stali Mielec!

• Póki co tyszanie bez ani jednej groźnej sytuacji.

• Świetne prostopadłe podanie trafiło do nogi Michała Janoty, były piłkarz Korony Kielce nie zdołał jednak opanować futbolówki, mogła z tego wyniknąć bardzo groźna sytuacja strzelecka!

• Od początku spotkania do ataku ruszają zawodnicy Zbigniewa Smółki.

• Po ataku Maksymiliana Banaszewskiego na lewym skrzydle nie udało się wywalczyć nawet autu. Piłka dla gości.

• Pierwsze uderzenie tego meczu należało do Dawida Błanika, którego strzał z dystansu był bardzo niecelny.

• Zaczynamy mecz, piłkę ma GKS Tychy!

• Oba zespoły już na murawie stadionu w Mielcu.

• Sędzią meczu będzie pan Jacek Małyszek.

• Trwa także mecz GKS Katowice - Miedź Legnica, póki co prowadzą gospodarze.

• Rezerwowi GKSu: Rafał Dobroliński, Łukasz Matusiak, Dawid Rogalski, Marcin Radzewicz, Paweł Kaczmarczyk, Kacper Piątek i Łukasz Bogusławski.

• Rezerwowi Stali: Rafał Strączek, Szymon Przystalski, Edgar Bernhardt, Tomasz Swędrowski, Konrad Misztal, Dominik Sadzawicki i Piotr Marciniec.

• Piąta w tabeli Stal podejmuje czternasty GKS. Oba zespoły dzieli jednak tylko osiem punktów w tabeli.

• Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, witam i zapraszam na relację live z meczu Stal Mielec - GKS Tychy!

red, KZ/Nowiny

Stal - GKS Tychy LIVE! W Mielcu kończą rok

Stal - GKS Tychy LIVE! W Mielcu kończą rok ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE. W ramach 19. kolejki piąty w tabeli zespół zmierzy się z czternastym. Czy faworyt podoła zadaniu? Relacja LIVE w GOL24 od 17:45.

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy ONLINE

W miniony piątek Stalowcy pokonali na wyjeździe Ruch Chorzów 2:1. We wtorkowy wieczór w Bielsku-Białej ograli Podbeskidzie 3:2. W efekcie wrócili na dobre piąte miejsce w ligowej tabeli, utracone po porażce 1:3 u siebie ze Stomilem Olsztyn kilkanaście dni temu.

Mecz w Bielsku-Białej miał dramatyczny przebieg, Stal prowadziła 2:0, gospodarze doprowadzili do remisu 2:2 i gdy wydawało się, że wyjdą na prowadzenie to zespół z Mielca przeprowadził bramkową kontrę. - Był to trudny mecz. Transmitowany był w telewizji i z pewnością wielu kibiców go oglądało. Podbeskidzie momentami może było lepszym zespołem, ale też taką mieliśmy taktykę na tym ciężkim boisku, by nie zawsze grać. W tej lidze liczą się punkty i bramki. W piłce nożnej gra się na bramki, my strzeliliśmy trzy, Podbeskidzie dwie i to jest najważniejsze – komentuje młody pomocnik Stali Arkadiusz Górka.

Sztab mieleckiego zespołu musi wykonać sporo pracy by przygotować zespół do kolejnego ciężkiego meczu, po dwóch wyjazdach i spotkaniach opartych na walce.

Chcemy się pozbierać by jak największa ilość zawodników była przygotowana optymalnie. W piątek będziemy myśleć o przeciwniku, będzie ostatni trening przedmeczowy i mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze –Chcemy się pozbierać by jak największa ilość zawodników była przygotowana optymalnie. W piątek będziemy myśleć o przeciwniku, będzie ostatni trening przedmeczowy i mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze –[/cyt] komentuje trener Biało-Niebieskich Zbigniew Smółka.

Arkadiusz Górka prosi mieleckich kibiców o wsparcie w ostatnim meczu, od pierwszej do ostatniej sekundy. Trzeba pamiętać, że w Chorzowie i Bielsku-Białej mielczanie wyrywali zwycięstwa strzelając bramki w końcowych minutach gry, walcząc do upadłego do ostatnich sekund. - Fajnie byłoby zakończyć ten maraton zwycięstwem. Mamy 6 punktów w dwóch meczach, gdyby było 9 to będzie rewelacyjnie. O to będzie dużo łatwiej ze wsparciem kibiców – mówi Górka.

Wygrana na koniec roku może sprawić, że Biało-Niebiescy przezimują na wysokim miejscu, blisko ścisłej czołówki. - To jest taki impuls by się zjednoczyć. Serdecznie zapraszam. GKS Tychy to dobry zespół, który dłużej od nas wypoczywał. Będzie fantastyczny mecz. Zapraszam tych, którzy chcą nas wspierać do końca. To mecz kończący szczęśliwy, świetny dla Stali Mielec rok 2017. Pożegnajmy się wspólnie, przed zimą – trudnym okresem dla piłkarzy – wspierajmy ich do końca – apeluje Zbigniew Smółka.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Tychy - Stal 1:0 (1 Liga, 05.08.2017)
GKS Tychy - Stal 1:4 (1 Liga, 28.05.2017)
Stal - GKS Tychy 3:2 (1 Liga, 05.11.2016)

Mecz Stal Mielec - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. Wstęp o 17:30, pierwszy gwizdek sędziego o 17:45. Komentuje Tomasz Włodarczyk, a reporterem z murawy będzie Szymon Rojek. Relacja LIVE w GOL24.pl