Mecz Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Nadrabiają...

Mecz Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Nadrabiają ligowe zaległości

Stal Mielec

1

Puszcza Niepołomice

1

• KONIEC! Piłkarze Stali sami sprawiali sobie problemy w starciu z Puszczą Niepołomice, ale uratowali remis w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Mielczanie byli kompletnie bezbarwni w pierwszej połowie, natomiast goście pewnie wykorzystali swoje sytuacje. Pobudzenie w drugiej części gry dało jednak gospodarzom punkt. Za uwagę dziękuje Michał Perzanowski

• Jeszcze Furtak przewraca się w polu karnym - nie ma mowy o faulu!

• Zamieszanie w polu karnym - piłkę przecina Cholewiak i trafia do siatki! Gospodarze w euforii - ratują punkt w ostatnich minutach meczu!

• Ryndak protestuje - dostaje za to żółtą kartkę!

• GOOOOOOL! MATEUSZ CHOLEWIAK!

• Banaszewski sam stara się ograć całą defensywę gości - podopieczni Tomasza Tułacza są jednak dobrze zorganizowani i za każdym razem asekurują swoje pozycje.

• Kotwica wchodzi za Domańskiego

• Getinger otrzymuje znakomite podanie od Grodzickiego i czeka, by dośrodkować piłkę w pole karne - nikt z partnerów nie podąża za nim.

• Domański niecelnie dośrodkowuje, to woda na młyn piłkarzy Stali!

• Stefanik fauluje Banaszewskiego - słuszna żółta kartka

• Grodzicki traci piłkę w bardzo nieodpowiedzialny sposób! Ryndak wyszedł sam na sam z bramkarzem i świetnie interweniował Majecki! Dobitkę wybił z linii bramkowej Kiercz!

• Marciniec zagrywa ręką - ma już na koncie żółtą kartkę, ale sędzia nie chce wyrzucić go z boiska.

• Swędrowski mógł lepiej pokazać się w tej sytuacji - łatwo poradził z nim sobie Stawarczyk

• Marcin Orłowski żegnany oklaskami z ławki rezerwowych - strzelec jedynego jak na razie gola schodzi z boiska. Zastępuje go Dawid Nowak

• Furtak za Żurka

• Swędrowski za Djermanovicia

• Banaszewski potężnie uderza na bramkę! Tylko rzut rożny

• Getinger uderza z dystansu! Staniszewski broni na raty, chociaż mało brakowało, a piłka znalazła by się w siatce!

• Janota przegrał na drugą stronę do Cholewiaka, który dośrodkował w pole karne, ale Banaszewski minął się z piłką.

• Djermanović uderzał głową - obok bramki.

• Orłowski niezwykle aktywnie z przodu, ale koledzy tego nie wykorzystują - po raz kolejny zagrywają za późno, przez co zawodnik Puszczy nie ma okazji do zdobycia drugiej bramki.

• Bartków uderza z dystansu, ale musi popracować nad celnością

• Orłowski popełnia faul taktyczny w środku pola.

• Rzut wolny dla Puszczy...świetnie interweniował Majecki! Ta piłka zmierzała do bramki!

• Janota! Jeszcze bliżej niż Orłowski!

• Mogło być 0:2! Orłowski znów próbuje swoich sił ze średniego dystansu i o mały włos piłka mija słupek bramki Majeckiego!

• Mateusz Bartków i pierwsza żółta kartka dla niepołomiczan

• Gospodarze w natarciu! Akcję na 5. metrze kończył Sadzawicki, ale jego strzał został zatrzymany tuż przed linią bramkową! Kibice wstali z miejsc i są oburzeni - twierdzą, że defensor gości zagrał ręką!

• Stawarczyk odbiera piłkę i zaczyna akcję ofensywną - przedłuża ją podając do Orłowskiego

• Janota zagrywa do Marcińca, którego strzał z trudem broni Staniszewski! Bramkarz gości zatrudniony po raz pierwszy od niespełna 53 minut!

• Ryndak pomknął prawą stroną boiska, minął Michała Janotę i dograł po ziemi w kierunku Domańskiego. Zawodnik gości nie zmusił Majeckiego do wysiłku

• Marciniec zaliczył dwa udane przejęcia, ale tutaj się pomylił - ostry wślizg i w konsekwencji zółta kartka.

• Grodzicki bezbłędnie zabiera piłkę Żurkowi

• Getinger baaardzo niecelnie z dystansu

• Wroński traci piłkę i popełnia taktyczny faul - słuszna kartka

• Cholewiak zagrywa ręką - nie było to jednak zamierzone zagranie

• Rafał Grodzicki fauluje bardzo ostro - tym razem jednak nie ma żółtej kartki.

• Djermanović mógł oddać strzał na bramkę, ale po obróceniu się z piłką w polu karnym został zablokowany przez defensorów

• Mikołajczyk dośrodkowuje w pole karne, ale żaden z piłkarzy nie przeciął tego zagrania.

• Łukasz Wroński wyjątkowo defensywnie - blokuje wrzutkę jednego z piłkarzy rywali

• Goście na fali, znów są w natarciu! Tym razem Domański napędza akcję, ale tylko rzut rożny.

• Zawodnik gości dostał piłkę w lewym narożniku pola karnego i pięknym strzałem pokonał Majeckiego! Bramkarz gospodarzy nie miał za dużo do powiedzenia przy tym strzale! Coś pięknego!

• GOOOOOL! MARCIN ORŁOWSKI

• Kilka pomyłek w jednej akcji - nie opanował piłki Cholewiak, Bartków przejął, ale niecelnie podał.

• Bartosz Żurek zagrał świetnym podaniem do Domańskiego, który został uprzedzony przez piłkarzy Stali

• Maksymilian Banaszewski w miejsce kontuzjowanego zawodnika

• Kontuzja Gancarczyka okazała się zbyt poważna, by dokończył to spotkanie

• Stefanik wykorzystuje przewagę jednego zawodnika, zagrywa w pole karne, tam wybijają piłkę obrońcy. Ta trafia do Ryndaka, który intuicyjnie uderza na bramkę! Mamy pierwszą groźną akcję w tym meczu.

• Banaszewski wysłany do rozgrzewki - zanosi się na pierwszą zmianę w spotkaniu.

• Waldemar Gancarczyk leży na murawie - zaraz dowiemy się, jakiego dokładnie urazu nabawił się zawodnik gospodarzy

• Puszcza niemrawo zabiera się do swoich ataków - tylko trzech zawodników w tej ofensywnej akcji gości.

• Janota znów błyskotliwie zagrywa - tym razem do Wrońskiego. Zawodnik Stali wywalczył rzut rożny.

• Podanie Michała Janoty na dobieg do Leandro, ale Stefanik przypilnował Brazylijczyka.

• Marciniec znów przerywa akcję gości

• Zawodnicy Stali rozgrywają powoli atak pozycyjny, który jest fatalnie zakończony przez Wrońskiego, który dośrodkowuje za linię boczną.

• Marciniec przejmuje piłkę i zaczyna atak Stali.

• Ryndak dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale Radosław Majecki pewnie chwyta piłkę.

• Piłkarze zaczęli z drobnym opóżnieniem

• Zawodnicy wychodzą na murawę, za chwilę zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra

• Arbitrem dzisiejszego starcia będzie Mateusz Złotnicki z Lublina. W obecnym sezonie sędziował w czterech meczach (dwóch w Nice 1 Lidze i dwóch rozegranych w ramach Pucharu Polski). Pokazał w nich 24 żółte kartki, dwie czerwone i podyktował jeden rzut karny.

• Ławka rezerwowych Stali: Lech, Przystalski, Bernhardt, Strączek, Sadzawicki, Swędrowski, Banaszewski

• Ławka rezerwowych Puszczy: Furtak, Sobieszczyk, Mikulec, Zawadzki, Nowak, Lepiarz, Kotwica

• Podopieczni Zbigniewa Smółki naprawdę dobrze rozpoczęli swój drugi sezon w Nice 1 Lidze. W ubiegłym roku głównym celem było utrzymanie na tym szczeblu rozgrywkowym, a teraz wszyscy mieszkańcy Mielca mają ambicję na coś więcej

• Obecnie Stal zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Beniaminek z Niepołomic plasuje się na miejscu dziewiątym z 10 oczkami na koncie.

• Dzisiejszy mecz będzie szczególnie ważny dla trenera Puszczy Tomasza Tułacza, który rozegrał dla Stali 120 ligowych spotkań. Szkoleniowiec gości na co dzień mieszka w Mielcu.

• Spotkanie w ramach 7. kolejki Nice 1 Ligi zostało przełożone z 1 września ze względu na powołania bramkarzy obydwu zespołów do młodzieżowych reprezentacji narodowych.

• Halo Ziemia! Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stal Mielec - Puszcza Niepołomice!

Joanna Sobczykiewicz

Stal - Puszcza LIVE! Nadrabiają ligowe zaległości

Stal - Puszcza LIVE! Nadrabiają ligowe zaległości ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE. O godzinie 19:00 Stal Mielec podejmie przed własną publicznością beniaminka Puszczę Niepołomice. Spotkanie w ramach 7. kolejki Nice 1 Ligi zostało przełożone z 1 września ze względu na powołania bramkarzy obydwu zespołów do młodzieżowych reprezentacji narodowych.

Mecz Stal Mielec - Puszcza Niepołomice ONLINE

Dzisiejszy mecz będzie szczególnie ważny dla trenera Puszczy Tomasza Tułacza. Szkoleniowiec na co dzień mieszka w Mielcu, który jest również jego rodzinnym miastem. W barwach Stali rozegrał 120 meczów, a także zaczynał tam swoją trenerską przygodę. Dziś przyjeżdża tu z Puszczą, która będzie chciała zrehabilitować się po ostatniej ligowej porażce z Chrobrym Głogów.

Nie będzie to takie łatwe, gdyż podopieczni Zbigniewa Smółki naprawdę dobrze rozpoczęli swój drugi sezon w Nice 1 Lidze. W ubiegłym roku głównym celem było utrzymanie na tym szczeblu rozgrywkowym, a teraz wszyscy mieszkańcy Mielca mają ambicję na coś więcej. Nikt głośno nie mówi o awansie do LOTTO Ekstraklasy, lecz z pewnością jest to marzenie zarówno piłkarzy, trenera, jak i kibiców.

Obecnie Stal zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 13. punktów. Gdyby udało się dziś wygrać zespół Smółki zająłby czwartą lokatę, wskakując przed Chojniczankę Chojnice.

Powodem przeniesienia meczu z 1 września na dziś było powołanie bramkarzy obydwu drużyn do młodzieżowej reprezentacji Polski U-20. Wystąpili oni na turnieju Elite League. Marcin Staniszewski z Puszczy zagrał w meczu z Włochami, który nasza reprezentacja wysoko przegrała (1:6). Radosław Majecki ze Stali bronił natomiast w starciu ze Szwajcarią, które Polacy bezbramkowo zremisowali.

Bilans ostatnich spotkań:
Stal Mielec:

Raków Częstochowa – Stal Mielec 1:2 (9 września)
Miedź Legnica – Stal Mielec 0:0 (27 sierpnia)
Stal Mielec – Pogoń Siedlce 2:3 (23 sierpnia)

Puszcza Niepołomice:
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów 0:1 (8 września)
Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki 2:1 (26 sierpnia)
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice 1:0 (23 sierpnia)

Arbitrem dzisiejszego starcia pomiędzy Stalą, a Puszczą będzie Mateusz Złotnicki z Lublina. W obecnym sezonie sędziował w czterech meczach (dwóch w Nice 1 Lidze i dwóch rozegranych w ramach Pucharu Polski). Pokazał w nich 24 żółte kartki, dwie czerwone i podyktował jeden rzut karny.

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Stal Mielec -Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Tym bardziej zapraszamy więc na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy od godziny 19:00