Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2017-04-15 12:00

Stomil Olsztyn

0

Stal Mielec

4

• Koniec spotkania! Stal nokautuje w meczu wyjazdowym miejscowy Stomil aż 4:0! Bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobywali Robert Sulewski, Krzysztof Drzazda, Aleksandar Kolev i Piotr Marciniec. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje z I ligi na portalu GOL24.pl.

• GOOOOL! Piotr Marciniec wykorzystuje bierność w linii defensywnej gospodarzy i dobija Stomil na 4:0! Cóż za koncert gości na wyjeździe!

• Fatalne uderzenie Koleva. Piłka opuszcza plac gry.

• Gra została na moment wstrzymana, gdyż Dziemidowicza zaczęły łapać skurcze.

• Wojowski nie dosięga dośrodkowania swojego kolegi. Piłka w objęciach Libery.

• Uderzenie Kuna z 20 metra zablokowane. Stomil walczy o honorowe trafienie w tym spotkaniu.

• Kapitalna interwencja Leszczyńskiego po uderzeniu zza pola karnego zawodnika Stali. Mamy korner dla gości.

• Kompromitujące uderzenie z dystansu przez Piotrowskiego. Od bramki rozpocznie Libera.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Wchodzi Arkadiusz Górka, schodzi były zawodnik Stomilu Piotr Głowacki. Niestety ojciec Piotra i Pawła (kapitana Stomilu) będąc dzisiaj na stadionie nie obejrzał występu obu synów po przeciwnych stronach barykady na jednym placu gry.

• Nie udało się mieleckim piłkarzom przeprowadzić kontry po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy.

• Mamy również drugą zmianę w Stali. Na murawie melduje się Urbaniak za Drzazgę.

• Milekić zmienia Getingera.

• Piłkarze Stomilu kompletnie zostali rozszyfrowani na to spotkanie przez rywali. Grają zbyt wolną, zaliczają zbyt dużo kontaktów z piłką zanim zdecydują się podać, przez co Stal zarówno szybciej, jak i skuteczniej.

• Nieprawdopodobne. Stal dobija Stomil i mamy 3:0 dla gości! Strzelcem Aleksandar Kolev!

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Grzegorza Lecha trener Stomilu desygnuje do gry Pawła Wojowskiego.

• Stomil próbuje przerzucać futbolówkę z jednego skrzydła na drugie, przez co tracą ją zbyt często.

• Ostro potraktowany został Kolev. Żółty kartonik dla Biedrzyckiego.

• Faul olsztynian w ataku. Od bramki grę wznowi Libera.

• Sulewski był blisko od zdobycia kolejnej bramki przez Stal. Czubkiem buta w ostatniej chwili zainterweniował Leszczyński, a futbolówka minimalnie minęła jego prawy słupek.

• Kun płaskim strzałem trafił prosto w mur. Próbował dobijać Jegliński, aczkolwiek po jego uderzeniu piłka poszybowała w stronę sektora gości.

• I za to nieczyste zagranie otrzymuje Zalepa żółtą kartkę.

• Fenomenalny rajd Kuna zostaje powstrzymany przez Sebastiana Zalepę faulem. Rzut wolny na 17 metrze od bramki Libery!

• Kolejne uderzenie z dystansu. "Igła" oddał zbyt lekki strzał, aby zaskoczyć Liberę.

• Z okolic 35 metra uderzał Klepczarek. Futbolówka zmierzała w środek bramki pod poprzeczkę, jednak golkiper zdołał zainterweniować. Rzut rożny dla biało-niebieskich z Olsztyna.

• Ostro sponiewierany Jegliński. Szykuje się dośrodkowanie w szesnastkę gości.

• Zawodnik Stali dobił uderzenie swojego partnera i pewnym strzałem po lewym słupku bramkarza umieścił piłkę w sieci.

• GOOOOL! Stal powiększa prowadzenie na 2:0. Strzelcem gola Krzysztof Drzazga!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kolejny raz z opanowaniem piłki miał Zahorski. Pewnie Libera odbiera mu futbolówkę.

• Lech do Piotrowskiego i gramy dalej!

• Zespół gospodarzy już na boisku, czekamy na gości.

• Koniec pierwszej połowy, która trwała o 8 minut dłużej. Do przerwy Stal prowadzi jedną bramką po kapitalnym trafieniu z rzutu wolnego przez Sulewskiego. Stomil osłabiony już w pierwszym kwadransie gry. Z urazem do szatni udał się Kujawa, natomiast Skibę do szpitala zabrało pogotowie. Wracamy po przerwie.

• Zbigniew Smółka zostaje upomniany przez arbitra głównego.

• Kotła w polu karnym gości nie wykorzystał tym razem Zahorski.

• To powinno być wyrównanie! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Kuna piłka wróciła do niego, automatycznie podał on do wybiegającego na skrzydle Ziemanna. Po wrzutce w szesnastkę futbolówka trafiła pod nogi Lecha, ale najpierw jego uderzenie zostało zablokowane, a później "petarda" Tsubasy także.

• Żółty kartonik dla Kiercza za faul na Kunie.

• Po uderzeniu z dystansu przez Sadzawickiego piłka trafia pod nogi Koleva, który był na spalonym. Zaczną gospodarze.

• Dośrodkowanie Dziemidowicza bez większych problemów wyłapuje Libera.

• Nieporozumienie na linii Biedrzycki - Leszczyński. Goście rozpoczną z rzutu rożnego.

• Zahorski nie zdołał opanować dośrodkowania Kuna w polu karnym Libery. Zagrożenie pod bramką gości zostaje opanowane.

• Po dośrodkowaniu Ziemanna z prawej części boiska piłka mija zarówno wszystkich jego partnerów, jak i piłkarzy rywali, ostatecznie nie znajduje adresata.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ze środka placu gry w pole karne gości uderzeniem głową próbował zaskoczyć Leszczyńskiego Kolev. Niestety zawodnik Stali nie trafił czysto i od bramki rozpoczną olsztynianie.

• Kibice gości pojawiają się w końcu w swoim sektorze.

• Mamy pierwszą indywidualną karę. Za faul żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Kolev.

• Dziemidowicz bezpardonowo wbiegł w szesnastkę gości i próbował pokonać Liberę po krótkim słupku. Bramkarz zainterweniował wybiciem piłki na rzut rożny.

• Leszczyński pojawia się w bramce Stomilu.

• Na sygnale bramkarz Stomilu został zabrany do szpitala. Gra została wstrzymana ponieważ Michał Leszczyński rozgrzewa się.

• Skiba zabrany na noszach do ambulansu zostaje żegnany przez kibiców gromkimi oklaskami i dopingiem.

• W trakcie interwencji ucierpiał bramkarz Piotr Skiba, będą potrzebne nosze. Zaraz w bramce olsztynian pojawi się Michał Leszczyński.

• GOOOOOL! Robert Sulewski zdobywa bezpośredniego gola z rzutu wolnego!!!!

• Dobra centra z lewego skrzydła posłana przez Głowackiego zostaje wybita głową przez Biedrzyckiego. Jeden z zawodników Stali został sfaulowany w okolicach 25 metra, mamy stały fragment dla gości.

• Mamy oczekiwaną zmianę. W 10. minucie kontuzjowanego Kujawę zmienia Zahorski.

• Długie podanie przez Lecha w kierunku Nishiego zostało przerwane przez obrońców Stali. Kiepskie warunki do gry mają dzisiaj zawodnicy, murawa jest przesiąknięta wodą i piłka często zatrzymuje się.

• Dla Kujawy prawdopodobnie jest to już koniec meczu. Rozgrzewa się Tomek Zahorski.

• Świetne przeniesienie gry Kuna ze środka pola na prawe skrzydło do Kujawy, jednak przy próbie dośrodkowania snajper Olsztynian fauluje Kiercza, przy czy także... doznaje urazu. Kujawa poza placem gry zostaje teraz opatrywany przez sztab medyczny.

• Stomil występuje dziś w granatowym trykocie, natomiast zespół Zbigniewa Smółki cały na biało. Przed rozpoczęciem meczu gospodarze pojawili się na murawie w okolicznościowych koszulkach z napisem "Biedrza jesteśmy z Tobą". Andrzej Biedrzycki (kierownik drużyny) wczoraj zasłabł podczas treningu i został zabrany do szpitala.

• Dośrodkowanie Piotra Głowackiego z lewej flanki w pole karne Stomilu, jednak Wełnicki wybija futbolówkę poza plac gry. Mamy korner dla gości.

• Witamy Państwa prosto ze stadionu w Olsztynie. Pierwszy gwizdek arbitra i spotkanie rozpoczynają goście z Mielca.

Bartosz Urban

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©lukasz klimaniec dziennik zachodni polska press slask

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE. W Wielką Sobotę w ramach 26. kolejki Nice 1. Ligi Stomil Olsztyn rozegra mecz na własnym obiekcie przeciwko Stali Mielec. Jesienią pomiędzy tymi zespołami padł bezbramkowy remis. Czy tym razem oba zespoły stworzą ciekawsze widowisko?

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE

Starcie Stomilu ze Stalą w samo południe zainauguruje sobotnie pojedynki na pierwszoligowych boiskach. Przed rozegraniem poprzedniej kolejki ci najbliżsi rywale razem z Chojniczanką byli niepokonani dotychczas wiosną. Niestety Stal przerwała swoją passę bez porażki przegrywając w ubiegłym tygodniu właśnie z liderem ligi z Chojnic.

Niewiele brakowało, a podobny los spotkałby biało-niebieskich z Olsztyna. Pomimo niekorzystnego wyniku na wyjeździe podopieczni Adama Łopatko zdołali odwrócić losy meczu w drugiej połowie i z wyniku 2:0 doprowadzili do wyrównania. Co ciekawe, w czterech z sześciu spotkań, które Stomil rozegrał wiosną i w których punktował, to rywale jako pierwsi obejmowali prowadzenie w meczu.

Na chwilę obecną Stal o jeden punkt wyprzedza Stomil w ligowej tabeli, ale mimo wszystko to gospodarze będą stawiani w roli faworytów. Duma Warmii w tym sezonie na własnym stadionie przegrała zaledwie jedno spotkanie przeciwko Miedzi Legnica... ponad 8 miesięcy temu.

NIE ZAGRAJĄ:

Stomil Olsztyn: Ratajczak (czerwona kartka), Wełnicki (kontuzja).
Stal Mielec: Radulj, Buczek, Panajotow (przekroczony limit żółtych kartek).

ZAGROŻENI KARTKAMI:

Stomil Olsztyn: W. Biedrzycki (7), Czarnecki (3), Kun (3), Lech (3).
Stal Mielec: Cholewiak (7), Sulewski (3), Kolew (3), Marciniec (3), Głowacki (3), Getinger (3).

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

STOMIL OLSZTYN:
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (09.04.2017)
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 3:2 (01.04.2017)
Podbeskidzie - Stomil Olsztyn 2:2 (24.03.2017)
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków 5:1 (18.03.2017)
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 (10.03.2017)
STAL MIELEC:
Stal Mielec
- Chojniczanka 0:1 (07.04.2017)
Chrobry Głogów - Stal Mielec 0:1 (31.03.2017)
Stal Mielec - Wigry Suwałki 2:1 (25.03.2017)
Bytovia Bytów - Stal Mielec 2:2 (18.03.2017)
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 1:0 (11.03.2017)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Stal Mielec - Stomil Olsztyn 0:0 (17.09.2016)
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1:4 (11.05.1996)
Bramki: J. Chańko (33’) – R. Domarski (8’, 27’), B. Cygan (38’, 88’)
Stal Mielec - Stomil Olsztyn 1:0 (04.10.1995)
Bramki: J. Czyrek (45’)
Stal Mielec - Stomil Olsztyn 1:1 (19.04.1995)
Bramki: B. Cygan (84’)
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 4:1 (24.09.1994)
Bramki: A. Jasiński II (37’, 66’, 70’), S. Czereszewski (83’) - D. Konopelski (24’)

SĘDZIA:

Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Stomil Olsztyn: Skiba - Ziemann, Klepczarek, Biedrzycki, Dziemidowicz - Piotrowski, Jegliński - Kun, Nishi, Lech - Kujawa.
Stal Mielec: Libera - Sadzawicki, Zalepa, Kiercz, Getinger - Marciniec, Lech - Głowacki, Drzazga, Cholewiak - Kolew.

Sonda

Stomil Olsztyn - Stal Mielec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec nie będzie transmitowany w telewizji. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy do GOL24.pl.