Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2017-03-18 17:00

Wigry Suwałki

0

Miedź Legnica

1

• KONIEC MECZU. Miedź wygrała w Suwałkach z Wigrami! Trzy punkty jadą do Legnicy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów Nice 1 Ligi, Ekstraklasy i spotkań lig zagranicznych. Życzymy miłego wieczoru.

• Jeszcze ostatnia, taktyczna zmiana w ekipie goście. Schodzi Łobodziński, za niego Mladen Bartulović.

• Radecki uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Trzy minuty doliczone przez sędziego Złotka.

• Wroński znów spalił. Miedź coraz bliżej trzech punktów

• Wigry mają już naprawdę mało czasu. The clock is ticking...

• Paweł Kapsa na posterunku przy strzale z rzutu wolnego Damiana Kądziora.

• Z rogu boiska dośrodkowywali goście... Bez zagrożenia pod bramką Wigier.

• Ryczkowski na ławce rezerwowych. Po murawie biega już Robert Dadok.

• Łukasz Garguła zmienia Pennanena.

• Próbował Ryczkowski - strzał głową wypożyczonego z Legii zawodnika jednak niecelny.

• Offside! Wroński na nieprzepisowej pozycji.

• Czy Wigry zdołają zdobyć bramkę? Gospodarzom zostaje coraz mniej czasu.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Łukasz Wroński zastępuje Adriana Karankiewicza.

• Goście wybijają piłkę niemal z bramki! Było groźnie! Uderzał chyba Karankiewicz! Dośrodkowywał? Któż by inny? Kądzior.

• Spalony przy akcji gospodarzy. Gwizdek przerywa grę.

• Drugie "żółtko" w krótkim czasie dla gospodarzy - teraz Karankiewicz.

• Omar Santana zmienia Miłosza Kozaka.

• Radecki ukarany przez sędziego - żółta kartka.

• Efektowna kontra Wigier! W akcje zaangażowani byli Kądzior i Kozak, ten ostatni pospieszył się jednak chyba ze strzałem i po rykoszecie piłka mija bramkę Kapsy.

• Znowu bardzo dobry strzał Forsella! Świetnie interweniuje jednak Zoch!

• Wracamy do gry.

• Hiszpan Garcia Barreno zmienia Mariusza Rybickiego w ekipie gości.

• Koniec pierwszej połowy.

• Rybicki ogląda żółtą kartkę.

• Forsell dośrodkował, piłka trafiła do Pennanena, a dalej do Grzegorza Bartczaka, który nie mógł się pomylić z takiej odległości. Piłkarze Ryszarda Tarasiewicza prowadzą w Suwałkach!

• GOOOL! JAK NA ZAWOŁANIE! MIEDŹ PROWADZI! BARTCZAK!

• Choć nie ma bramek, to dzisiejsze spotkanie nie jest pozbawione emocji. Gol może jeszcze poprawić sytuację.

• Radecki dośrodkował, w nieco niewygodnej sytuacji strzelał Cverna - to z tego powodu uderzenie Czecha było niecelne.

• Cóż za strzał Forsella! Uderzenie z dystansu Fina świetnie broni jednak Hieronim Zoch!

• Teraz Ryczkowski szukał Kądziora, ale jeden z dwóch najlepszych strzelców Wigier nie zdołał dojść do futbolówki.

• Mateusz Radecki dośrodkował, ale nikt z jego partnerów nie zdołał dojść do piłki.

• Kądzior z wolnego... Wichtowski! Uderzył jednak bramką! Wigry atakują coraz mocniej.

• Kapsa broni strzał Ryczkowskiego! Świetna akcja gospodarzy!

• Bardzo aktywny jest Damian Kądzior. Teraz próbował uruchomić Adamka. Napastnik Wigier jednak na spalonym.

• Miłosz Kozak odważnie ruszył prawym skrzydłem - będzie rzut rożny.

• Dobra akcja Forsella i Bartczaka! W polu karnym nie poradził sobie jednak Mariusz Rybicki.

• Było groźnie! Uderzenie głową jednego z zawodników Wigier minęło jednak bramkę Miedzi.

• Ze stojącej piłki próbował Damian Kądzior. Futbolówka odbiła się jednak od zawodnika rywali i wyszła za linię końcową. Korner...

• Piłka pod nogami kapitana gospodarzy Janusza Buholca, Wigry kreują atak pozycyjny.

• Próbowali goście - uderzeniu Fina Petteri Forsella brakowało jednak celności.

• Strzał Franka Adu Kwame - uderzenie Ghańczyka jednak minimalnie niecelne.

• Zaatakowali goście - po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę z "szesnastki" wybił jednak Vaclav Cverna.

• Spalony! Kamil Adamek na nieprzepisowej pozycji - sędzia Złotek przerywa grę.

• Czas - start! Życzymy wszystkim dobrego meczu w Nice 1 Lidze.

• Rezerwowi Miedzi Legnica: Łukasz Sapela, Margos Garcia Barreno, Mladen Bartulović, Łukasz Garguła, Karol Gierdzielewicz, Jakub Vojtus, Michał Stasiak

• Witamy w relacji LIVE z meczu 22. kolejki Nice 1 Ligi Wigry Suwałki - Miedź Legnicy.

Adrian Milewski

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE ©Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica ONLINE. W hicie 22. kolejki I ligi zajmujące 4 lokatę Wigry Suwałki zmierzą się na własnym obiekcie z sąsiadującą w tabeli Miedzią Legnica, która zaczyna deptać po piętach rywalom z czołówki. Remis w tym spotkaniu nie będzie zadowalał żadnej ze stron tego pojedynku, tak więc w sobotnie popołudnie na Podlasiu można spodziewać się arcyciekawego spotkania.

Daleka wyprawa na północny-wschód polski dla legniczan ma przede wszystkim skutkować przywiezieniem punktu, a najlepiej trzech, bowiem pokonanie około 1500 kilometrów w obie strony bez zwiększenia dorobku, Miedziowi nie będą mogli zaliczyć do udanej wiosennej wycieczki.

Wszyscy mają świadomość, że jest o co w tym spotkaniu walczyć.
Po piątkowej porażce GKS-u Katowice z Zagłębiem Sosnowiec (0:1) trzecia wygrana gospodarzy, sprawi, że Wigry uplasują się na drugim miejscu w tabeli co oznacza miejsce premiowane awansem. W przypadku wygranej gości - zamianę miejsc i to drużyna z bieguna zimna jednym punktem będzie za plecami Legniczan.

W jesiennym spotkaniu górą byli piłkarze z Suwałk, wygrywając 1:0 po bramce Łukasza Wrońskiego. Według szkoleniowca Miedziowych, porażka była niesprawiedliwa i w sobotni rewanż trzeba po prostu wygrać. - Przeciwnik też wie na co nas stać i nie ma co się bawić w ciuciubabkę, zagramy na swoim poziomie - kwituje Ryszard Tarasiewicz.

Miedź Legnica wiosną przegrała z Olimpią Grudziądz 2:1 i takim samym wynikiem odniosła zwycięstwo w ostatniej kolejce z Drutexem Bytovią Bytów, tak więc zwycięstwo w Suwałkach ma być drugim krokiem do awansu w tabeli.

Wigry Suwałki do sobotniego pojedynku przystąpią po dwóch wiosennych wygranych. 2:0 z Podbeskidziem oraz wyjazdowe zwycięstwo 1:0 w Puławach z miejscową Wisłą napawa optymizmem przed pojedynkiem z drużyną z dolnego śląska.

- Trzeba do rywala podejść mocno skoncentrowanym, zaangażowania piłkarzom na pewno nie zabraknie i tak jak w poprzednich spotkaniach musimy być rozsądni zarówno w grze w ataku jak i obronie - komentuje trener Wigier - Dominik Nowak.

Bilans spotkań między tymi drużynami w pierwszej lidze jest na remis, stosunek goli 2:2, a ciekawostką jest fakt, że aż 3 spotkania kończyły się bezbramkowym wynikiem.

Arbitrem tego spotkania będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli, który w tym sezonie regularnie prowadzi też mecze Ekstraklasy.

Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica TRANSMISJA TV:
Mecz Wigry Suwałki - Miedź Legnica nie będzie transmitowany w telewizji. Na tekstową relację na żywo ze spotkania zapraszamy na GOL24.pl!