Mecz Wisła Puławy - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Puławy - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2017-03-11 18:00

Wisła Puławy

0

Wigry Suwałki

1

• Koniec! Po odprawieniu Podbeskidzia Bielsko-Biała przed tygodniem (2:0), piłkarze Wigier Suwałki potwierdzili wysoką formę. Podopieczni Dominika Nowaka zwyciężyli z Wisłą w Puławach (1:0) i awansowali na 3. miejsce w tabeli Nice 1 Ligi. Dziękujemy za uwagę.

• Na ostatnie sekundy Adam Ryczkowski za Kozaka.

• Kolejny faul i znowu trochę aktorstwa ze strony gracza Wigier. Goście coraz bliżej dowiezienia korzystnego rezultatu...

• Rafał Augustyniak zastępuje strzelca gola, Radeckiego.

• Cztery minuty doliczone.

• Na murawie z bólu zwija się Kądzior.

• Gospodarze reklamowali rękę w polu karnym zawodnika Wigier, ale sędzia niewzruszony. Gramy dalej.

• Żółta kartka dla Sylwestra Patejuka, który miał pretensje do sędziego, że bramkarz Wigier opóźnia grę.

• Szarżował Pożak, ale piłka wybita i rzut rożny.

• Jeśli takim wynikiem zakończy się spotkanie, to Wigry awansują na 3. miejsce!

• Żemło potraktowany bez pardonu. Potrzebna interwencja medyków.

• Oraz Dawid Pożak za Smektałę.

• Konrad Szczotka wchodzi za Adriana Cierpkę w zespole miejscowych.

• Brzydki faul Vaclava Cverny na bramkarz i żółta kartka.

• GOOOOOOL!!! RADECKI WYKORZYSTAŁ DOŚRODKOWANIE I GŁOWĄ POKONAŁ WITANA!! 1:0 DLA WIGIER!!

• Łukasz Wroński ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny.

• Wisła broni się momentami bardzo chaotycznie. Przed momentem wybijał na korner Żemło, a teraz Witan.

• Raz jeszcze sprawdził Witana aktywny Kądzior, ale spokojnie golkiper gospodarzy utrzymał futbolówkę.

• Pół godziny do końca, a my nadal czekamy na pierwszego gola. Trzeba przyznać, że więcej z gry mają suwalczanie.

• Z dalszej odległości postanowił uderzyć Miłosz Kozak, ale niecelnie.

• Próbował uderzać Kądzior, najpierw zablokowany, a po chwili świetnie broni Witan.

• Kolejny uraz, a tym samym kolejna przerwa. Tym razem pomocy potrzebuje Kamil Zapolnik.

• Zwija się z bólu Adrian Karankiewicz. Mamy kolejną przerwę.

• Zaczynamy drugą część spotkania. Liczymy na bramki.

• Koniec pierwszej połowy. Goście mogli do szatni strzelić gola z rzutu karnego, ale Damian Kądzior nie był w stanie pokonać Andrzeja Witana. Wracamy już za kwadrans.

• Łukasz Wroński zastępuje Gąskę.

• WITAN BRONI STRZAŁ KĄDZIORA Z RZUTU KARNEGO!! DOBITKA OKAZAŁA SIE NIECELNA!

• Będzie rzut karny dla Wigier! Ręka Żemły!

• Wygląda to na kontuzję Damiana Gąski. Zawodnik Wigier wyraźnie kuleje.

• Przy wyskoku i próbie złożenia się do główki faulował Idzik.

• Przewracany w polu karnym Kądzior, ale nie ma mowy o odgwizdaniu jedenastki.

• Piotr Żemło ukarany żółtym kartonikiem.

• Zderzenie dwóch graczy, mamy przerwę w grze. Na boisko wbiegają służby medyczne.

• Uderzenie Radeckiego i z problemami broni to Witan!

• Sporo niedokładności i strat wynikających z braków technicznych. Na pewno nie jest to ładne widowisko, ale walki nie można nikomu odmówić.

• Bardzo ostro potraktowany Tomasz Sedlewski, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie kartki.

• Godny podkreślenia celny strzał Mateusza Radeckiego, który spokojnie jednak obronił Andrzej Witan.

• Zawodnik Wigier złapany na spalonych. Podawał do niego Kądzior, któremu nie można odmówić aktywności.

• Sporo walki na cały boisku, ale mało konkretów pod obiema bramkami.

• W odpowiedzi szczęścia próbował Damian Kądzior, ale wyraźnie zabrakło mu precyzji.

• Uderzenie Jakuba Smektały i bramkarz wybija na kolejny korner.

• Trzy rzuty rożne w krótkim odstępie czasu dla Wisły, ale gospodarze nie spowodowali poważnego zagrożenia.

• Puławianie blisko objęcia prowadzenia. Niewiele pomylił się Mariusz Idzik.

• Rozpoczęli goście z Suwałk.

• Rezerwowi Wigry: Damian Podleśny, Robert Dadok, Rafał Augustyniak, Łukasz Wroński, Artur Bogusz, Kamil Adamek, Adam Ryczkowski.

• Rezerwowi Wisła: Nazar Penkovec, Dawid Pożak, Łukasz Płonowski, Ivan Lytvynyuk, Jakub Poznański, Konrad Szczotka, Adrian Popiołek.

• Biało-niebiescy po zasłużonym zwycięstwie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0 chcą utrzymać swoją dobrą passę i do Puław ekipa z północnego-wschodu pojechała z jednym celem - zdobyciem 3 punktów. Wyjazdowe zwycięstwo Wigier w najlepszym przypadku może sprawić, że podopieczni Dominika Nowaka awansują na 3. pozycję w tabeli i do miejsca premiowanego awansem dzielić ich będą zaledwie 2 punkty.

• Wisła mimo iż przed tygodniem wygrała, wciąż znajduje się jednak na miejscu zagrożonym spadkiem. Wszystko ma się jednak zmienić po sobotnim spotkaniu, bo beniaminek I ligi za wszelką cenę chce wskoczyć do bezpiecznej strefy w tabeli.

• Gospodarze sobotniego spotkania przed tygodniem w pierwszym meczu rundy wiosennej odnieśli cenne zwycięstwo 1:0 nad Bytovią Bytów i wszystko wskazuje na to, że podopieczni Adama Buczka przed starciem z Wigrami Suwałki nie muszą czuć nadmiernego respektu.

• Dzień dobry. W sobotnim meczu Nice 1. Ligi Wisła Puławy podejmie u siebie Wigry Suwałki. Oba zespoły zaczęły wiosnę od zwycięstw, więc zapowiada się interesujące widowisko. Zapraszamy na relację LIVE!

Adrian Milewski

Mecz Wisła Puławy - Wigry Suwałki ONLINE

Mecz Wisła Puławy - Wigry Suwałki ONLINE ©Arkadiusz Gola / Polska Press

Mecz Wisła Puławy - Wigry Suwałki ONLINE. W sobotnie popołudnie w Puławach miejscowa Wisła zmierzy się z Wigrami Suwałki. Goście po tym spotkaniu będą chcieli jeszcze bardziej zbliżyć się do czołówki tabeli, natomiast Wisła jest chętna rewanżu za jesienną porażkę w Suwałkach 2:3. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem pierwsze wiosenne spotkania wygrały obie drużyny.

Wisła mimo, iż przed tygodniem wygrała, wciąż znajduje się jednak na miejscu zagrożonym spadkiem. Wszystko ma się jednak zmienić po sobotnim spotkaniu, bo beniaminek I ligi za wszelką cenę chce wskoczyć do bezpiecznej strefy w tabeli.

Biało-niebiescy po zasłużonym zwycięstwie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0 chcą utrzymać swoją dobrą passę i do Puław ekipa z północnego wschodu pojechała z jednym celem - zdobyciem 3 punktów. Wyjazdowe zwycięstwo Wigier w najlepszym przypadku może sprawić, że podopieczni Dominika Nowaka awansują na 3 pozycję w tabeli i do miejsca premiowanego awansem dzielić ich będą zaledwie 2 punkty.

Zarówno Wisła jak i Wigry mają swoich super-snajperów, którzy czekają na dogodną okazję by powiększyć swój dorobek bramkowy. Sylwester Patejuk, który zdobył zwycięskiego gola przeciwko drużynie z Bytowa ma już ich na swoim koncie 9. W Wigrach dorobkiem 8 trafień mogą pochwalić się Kamil Adamek i Damian Kądzior, którzy z pewnością aspirują do gry w Ekstraklasie.

W pierwszym meczu jesiennym Wigry Suwałki pokonały Wisłę 3:2, a wtedy na listę strzelców wpisali się kolejno: Miłosz Kozak, Kamil Zapolnik i Łukasz Wroński. Dla gości bramki zdobyli Sylwester Patejuk i Dawid Pożak.

Historia spotkań pomiędzy Wisłą Puławy, a Wigrami Suwałki jeżeli chodzi o zwycięstwa, jest... remisowa. Obie drużyny mają po 3 wygrane i 2 remisy. Stosunek bramek 16:12 na korzyść puławian.

Wigry Suwałki : Wisła Puławy 3:2

Arbitrem tego spotkania będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia. Arbiter ze Śląska w tym sezonie prowadził jedno spotkanie Dumy Powiśla wygrane 2:1 z Drutex-Bytovią na stadionie w Puławach.

Początek meczu Wisła Puławy - Wigry Suwałki o godzinie 18:00

Wisła Puławy - Wigry Suwałki: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację tekstową do GOL24.pl