Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE....

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Zagwarantują emocje?

Zagłębie Sosnowiec

1

Chojniczanka Chojnice

3

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie mimo przewagi w liczbie oddanych strzałów raziło nieskutecznością, a goście z Chojnic oddając trzy celne strzały zdobyli trzy bramki. Zagłębie Sosnowiec- Chojniczanka Chojnice 1:3! Dziękuję za uwagę.

• Mikołajczak ukarany żółtą kartką.

• Sędzia przedłuża spotkanie o co najmniej cztery minuty.

• Dośrodkowanie z lewej strony, piłka spada pod nogi Mularczyka, ale jego strzał pewnie łapie Janukiewicz.

• Rzut wolny dla Zagłębia.Nowak uderza wysoko ponad bramką.

• Boisko opuszcza strzelec dwóch bramek Ryczkowski, a w jego miejsce Karol Fila.

• Grzelak ukarany żółtą kartką za faul na Nowaku.

• Lisowski ukarany żółtą kartką za faul na wysokości pola karnego.

• Bardzo niecelny strzał Milewskiego z dystansu.

• Zmiana w zespole gości. Mikołajczak zmienia Drozdowicza.

• Bąk ukarany żółtą kartką.

• Cichocki ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Kolejna zmiana w Zagłębiu. Pikul zmienia Wrzesińskiego.

• Milewski zmienia Łuczaka.

• Żółtą kratką ukarany Sanogo za faul.

• Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł korzyści, natomiast z kontratakiem wyszli goście, a konkretnie Bąk, który zagrał z Ryczkowskim,k który strzałem w okienko bramki Kudły podwyższył prowadzenie. 1:3!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Ryczkowski!

• Indywidualna akcja Udovicića i mamy rzut rożny.

• Błąd obrońców gospodarzy, piłkę przed polem karnym miał Ryczkowski, uderzył, piłka jeszcze po rykoszecie wpada do bramki Kudły. 1:2! Drugi celny strzał gości, druga bramka!

• GOOOOOOOOOOL! Adam Ryczkowski!

• Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Danielewicz, a w jego miejsce Jakub Bąk.

• Strzał Wrzesińskiego z linii pola karnego, łapie w ręce Janukiewicz.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Nowaka, Cichocki zgrywa piłkę na 5. metr, tan do piłki dochodzi Sanogo, ale jego strzał mija słupek bramki.

• Kieruzel fauluje Sanogo i otrzymuje żółtą kartkę za dyskusje.

• Próba indywidualnej akcji Podgórskiego, ale dobrze podwojony przez obrońców gospodarzy traci piłkę.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec bardzo ciekawej pierwszej połowy. Zagłębie Sosnowiec- Chojniczanka Chojnice 1:1!

• Sanogo przejął piłkę na wysokości pola karnego, popędził z nią w pole karne, dograł na 5. metr, ale obrońca wybił piłkę przed pole karne, jeszcze próbował strzału Makowski, ale został zablokowany.

• Błąd Udovicića przy zgraniu głową do bramkarza i będzie rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie Grzelaka, po zamieszaniu wybija piłkę Nawotka.

• Rzut rożny dla Chojniczanki. Dośrodkowanie w pole karne, strzela Danielewicz, ale piłka odbita od pleców obrońcy wychodzi za linię końcową. Drugi rzut rożny bez zagrożenia.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Mularczyk dośrodkowuje, ale za krótko i wybija piłkę obrońca gości.

• Sanogo z lewej strony dośrodkował na głowę Łuczaka, ten strzelił, ale znów świetnie broni Janukiewicz.

• Wrzesiński uderza z przed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• Próba dalekiego zagrania do napastnika zespołu gości, dobrze z brami wyszedł Kudłą i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Trochę spokojniejszy moment spotkania. Oba zespoły próbują rozgrywać swoje akcje, jak na razie bez strzałów na bramkę.

• Zagłębie cofnięte czeka na Chojniczankę i przeprowadza dobre kontrataki.

• Ależ okazja dla gospodarzy. Najpierw Łuczak strzela, broni Janukiewicz, następnie Nowak, broni Janukiewicz, ostatni strzela z bliska Sanogo i ponownie broni Janukiewicz. Zawodnicy z Chojnic mogą być wdzięczni swojemu bramkarzowi.

• Kolejna świetna okazja po rzucie wolnym. Tym razem dośrodkowanie Mularczyka spada na głowę Łuczaka, ale jego strzał minimalnie minął słupek bramki.

• Podgórski ukarany żółtą kartką za faul na Sanogo.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Nowak podchodzi do piłki, uderza po ziemi, mur skacze i piłka wpada do bramki. 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Nowak!

• Lewą stroną szarżował Adam Ryczkowski. Gracz Chojniczanki świetnie wyłożył futbolówkę Jackowi Podgórskiemu, który wpakował ją do siatki! Goście w Sosnowcu objęli szybkie prowadzenie.

• GOOOOOOL! JACEK PODGÓRSKI! CHOJNICZANKA PROWADZI 1:0!

• Tym razem Zagłębie próbowało lewą stroną. Dośrodkowanie Żarko Udovicicia i skuteczna interwencja w defensywie Tomasza Boczka.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Mularczyka, po którym główkował Mateusz Cichocki. Uderzenie niecelne.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

• Rezerwowi Chojniczanka: Wnuk, J. Bąk, Rybski, Mikołajczyk, Fila, Paprzycki, Markowski

• Rezerwowi Zagłębie: Perdjić, Mozler, Najemski, Milewski, Malheiro, Sulewski, Pikul.

• Pod wodzą nowego szkoleniowca Dariusza Dudka, który do tej pory prowadził Zagłębie w czterech meczach, ekipa z Sosnowca zdobyła siedem punktów (dwa zwycięstwa, remis, porażka). Ostatnie wyniki, a szczególnie bardzo ważne zwycięstwo (3:0) w derbach z GieKSą sprawiają, że kibice z optymizmem patrzą w przyszłość

• Zagłębie Sosnowiec plasuje się na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 10. punktów, a goście z Chojnic zajmują czwartą lokatę, a na swoim koncie mają 15 „oczek”.

• Zapraszamy na relację na żywo ze Stadionu Ludowego w Sosnowcu, gdzie Zagłębie zmierzy się z Chojniczanką Chojnice!

Joanna Sobczykiewicz

Zagłębie Sosnowiec ©Arkadiusz Gola / Polska Press

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. O godzinie 18. Zagłębie Sosnowiec podejmie na Stadionie Ludowym Chojniczankę Chojnice. Gospodarze po ostatnim wysokim zwycięstwie w derbach nad GKS-em Katowice będą chcieli powalczyć o kolejne punkty i odrobienie strat do czołówki. Mecz nie będzie transmitowany przez Polsat Sport. Polecamy relację LIVE w GOL24.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Zagłębie Sosnowiec plasuje się na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 10. punktów. Warto zaznaczyć, że pod wodzą nowego szkoleniowca Dariusza Dudka, który do tej pory prowadził Zagłębie w czterech meczach, ekipa z Sosnowca zdobyła siedem punktów (dwa zwycięstwa, remis, porażka).
Ostatnie wyniki, a szczególnie bardzo ważne zwycięstwo (3:0) w derbach z GieKSą sprawiają, że kibice z optymizmem patrzą w przyszłość. Gospodarze za sprawą Rafała Makowskiego wypożyczonego z Legii objęli prowadzenie w 56. minucie. Pod koniec spotkania Vamara Sanogo pewnie wykorzystał rzut karny, a w 90. minucie Sebastian Milewski dobił rywala, strzelając gola na 3:0.

Dziś na Stadion Ludowy przyjeżdża Chojniczanka Chojnice. Podopieczni Krzysztofa Brede lepiej rozpoczęli sezon od swojego rywala, dzięki czemu zajmują czwartą lokatę, a na swoim koncie mają 15 „oczek”.

Gdy 13 września sosnowiczanie podejmowali na swoim stadionie GKS, piłkarze z Chojnic już przygotowywali się do dzisiejszego starcia. Wszystko za sprawą zmian w terminarzu, spowodowanych powołaniami zawodników zarówno Zagłębia, jak i GieKSy do młodzieżowych reprezentacji narodowych. Chojniczanka, pomimo wzięciu udziału przez Adama Ryczkowskiego w turnieju Elite League nie skorzystała z możliwości przełożenia meczu i planowo, tj. 2 września zmierzyła się na wyjeździe z Odrą Opole. W 14. minucie Paweł Zawistowski dał gościom prowadzenie, lecz szybko do wyrównania doprowadził najlepszy strzelec Nice 1 Ligi Marcin Wodecki, a w 22. minucie ponownie pokonał Radosława Janukiewicza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Odry (2:1).

Jak pamiętamy z poprzedniego sezonu mecze pomiędzy Zagłębiem, a Chojniczanką bywały ciekawe, ale też i bardzo kontrowersyjne. Tak było 19 listopada 2016 roku. Trenerem sosnowiczan był jeszcze wtedy Piotr Mandrysz, a Chojniczankę prowadził Hermes. Najpierw gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Sanogo w 26. minucie, a goście z Chojnic przez cały czas starali się za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania. Wydawało się, że ich marzenia o wywiezieniu z Sosnowca choćby punktu legły w gruzach, gdy 20 minut przed końcem spotkania Łukasz Kosakiewicz obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Sosnowiczanie byli już prawie pewni korzystnego rezultatu i tego, że po ostatnim gwizdku arbitra dopiszą do swojego konta pełną pulę punktów. W 86. minucie Daniel Stefański podyktował rzut karny dla Chojniczanki. Naprzeciwko Jakuba Szumskiego stanął jego imiennik, Jakub Bąk. Szumski wyczuł jego intencje, rzucił się we właściwą stronę, lecz sędzia z Bydgoszczy zadecydował o powtórzeniu „jedenastki” przez piłkarza gości. Swoją decyzję uzasadnił tym, że golkiper Zagłębia zbyt wcześnie wyszedł z linii bramkowej. Ukarał też bramkarza żółtą kartką. Wściekłemu Szumskiemu drugiego karnego obronić już się nie udało, a to co myślał o tamtym meczu i decyzji Stefańskiego wyraził w pomeczowej rozmowie z dziennikarzem Polsatu Sport.

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Bilans ostatnich spotkań:
Zagłębie Sosnowiec:

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:0 (13 września)
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (9 września)
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (26 sierpnia)

Chojniczanka Chojnice:

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3:0 (10 września)
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1 (2 września)
Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 4:3 (27 sierpnia)

Mecz poprowadzi Łukasz Bednarek z Koszalina. W nowym sezonie sędziował w pięciu spotkaniach (dwa rozegrane w ramach Pucharu Polski, trzy w Nice 1 Lidze). Pokazał w nich 33 żółte kartki, a także podyktował pięć rzutów karnych (jeden dla gospodarzy i aż cztery dla gości).

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.