Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 20. kolejka
2017-03-04 17:00

Zagłębie Sosnowiec

1

Stomil Olsztyn

1

• Za uwagę dziękuję Państwu Jakub Waliczek, miłego wieczoru!

• Dla Stomilu jest to świetny wynik, remis na wyjeździe na pewno satysfakcjonuję sympatyków drużyny z Olsztyna. Natomiast kibice Zagłębia mogą się cieszyć, że udało im się ugrać w tym meczu remis. Piłkarze z Sosnowca grali przeciętnie w drugiej połowie, ale udało im się strzelić bramkę.

• Kończy spotkanie Łukasz Szczech! Wynik końcowy to 1:1

• Myli się Matusiak, który zmarnował świetne dośrodkowanie Ryndaka.

• Z 11- metra gładko pokonuje bramkarza gości Sebastian Dudek.

• W polu karnym piłkę ręką zagrał jeden z obrońców gości i sędzia musiał wskazać na wapno!

• Karny dla ekipy Zagłębia Sosnowiec!

• Zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza strzelec gola Grzegorz Lech, a w jego miejsce pojawia się Paweł Wojowski.

• Żółta kartka dla bramkarza gości Piotra Skiby.

• Świetna akcja Zagłębia, ładnie przedarł się Udovićić, który oddał mocny strzał, jednak Piotr Skiba na posterunku.

• Ostatnią zmianę przeprowadza trener Banasik, na boisku melduje się Dawid Ryndak, a murawę opuszcza Konrad Michalak.

• Pierwszą żółtą kartkę ogląda zawodnik Zagłębia, tym razem ukarany kapitan Sebastian Dudek.

• Kolejna próba dośrodkowania Lecha, lecz piłka posłana przez skrzydłowego Stomilu ląduje na rzucie rożnym.

• Druga zmiana w ekipie Banasika, na ostatnie 20 minut spotkania pojawia się Robert Bartczak w miejsce Marcina Sierczyńskiego.

• Świetna klepka Kujawy z Ratajczakiem, który posłał piłkę w pole karne, a tam Lech wykorzystał bierną postawę obrony i strzelił pod poprzeczkę nie dając żadnych szans Szumskiemu.

• I mamy bramkę dla drużyny z Olsztyna!

• Ależ akcja Zagłębia ! Michalak ograł obrońcę i zrobiła się sytuacja 3 na 1. Jednak skrzydłowy podjął fatalną sytuację i Skiba poradził sobie z tym uderzeniem.

• Pierwsza zmiana w drużynie Zagłębia. Na boisku melduje się Michał Fidziukiewicz w miejsce Wojciecha Łuczaka.

• Tym razem składną akcją popisał się Stomil, odegranie Kujawy do Lecha, ale można powiedzieć, że "tym strzałem postraszył gołębie na stadionie".

• Dobra akcja Zagłębia, po prawej stronie przedarł się Michalak, ale jego strzał trafił w nogę obrońcy.

• Ależ akcja Zagłębia ! Mocny strzał oddawał Matusiak i świetnym refleksem wykazał się Piotr Skiba !

• Groźna akcja drużyny gospodarzy, jednak Pribula znalazł się na pozycji spalonej.

• Świetna kontra drużyny Zagłębia, Michalak przedarł się przez obronę Stomila jednak niecelnie dograł do Łuczaka.

• Wzmaga się doping na ludowym, jednak nie do końca kulturalny.

• Zaczynają od środka piłkarze Zagłębia!

• Zawodnicy obu drużyn wracają na boisko, przypominam, że wynik spotkania to 0:0

• Już za niedługo wrócimy do Sosnowca na drugą część spotkania, zostańcie z nami!

• Dosyć ciekawa pierwsza połowa na Ludowym. Zagłębie stara się kontrolować spotkanie rozgrywając atak pozycyjny, ale świetna defensywa Stomilu inicjuje kolejne kontry po których kibice Zagłębia mogą dostać zawału serca.

• Kończy pierwszą połowę sędzia Łukasz Szczech!

• Nieporozumienie w szeregach Stomilu, dobrą piłkę posłał Lech, ale nie zorientował się w tym wszystkim Dziemidowicz.

• Faul milimetry przed linią pola karnego, zamarli przez chwilę kibice Zagłębia!

• Kolejne groźne wstrzelenie piłki przez Pribule w pole karne, ale wyjaśnili to obrońcy przyjezdnych.

• Faul kapitan drużyny Stomilu, który zatrzymał dobrze dysponowanego w tym meczu Udovićicia, jednak skończyło się bez konsekwencji.

• Groźna sytuacja pod bramką Szumskiego. Strzał z wolnego oddawali piłkarze Stomila, ale na szczęście dla Zagłębia, strzał wylądował obok słupka.

• Mecz zaczyna robić się ciekawy, szybkie kontry Stomilu i atak pozycyjny Zagłębia w końcu zaczynają przynosić skutki w postaci groźnych strzałów.

• Świetna okazja dla Zagłębia, dogranie Pribuli do wbiegającego Udovićicia, który oddał strzał, ale piłki z linii bramkowej wybił obrońca Stomilu.

• Dobra akcja Stomilu, zakończona jednak kiepskim strzałem. Tego uderzenie Rafał Kujawa na pewno nie zaliczy do udanych.

• Spokojnie rozgrywa piłkę drużyna Zagłębia, która spokojnie kontroluje spotkanie.

• Kolejną kartkę ogląda zawodnik Stomilu. Tym razem ukarany Rafał Kujawa.

• Pierwszą żółtą kartkę pokazuje w spotkaniu Łukasz Szczech, a ogląda ją Jarosław Ratajczak.

• Odpowiada Zagłębie, potężny strzał głową oddawał Łuczak po rzucie rożnym i z problemami Skiba.

• Kolejna dobra akcja drużyny z Olsztyna. Kujawa oddawał mocny strzał, ale tylko rzut rożny.

• Tym razem akcja Stomilu, z prawej strony przedostał się Szewczyk, ale poradzili sobie z nim obrońcy Zagłębia.

• Dobra akcja Zagłębia. Z rożnego piłkę dograł Pribula, oddał strzał Matusiak, ale ponad bramką Skiby.

• Rozpoczęli piłkarze Stomilu

• Trwa losowanie stron.

• Piłkarze już na boisku!

• Problemy finansowe i organizacyjne drużyny z Olsztyna mogą być przeszkodą do uzyskania dobrego rezultatu, ale zawodnicy nie zamierzają się poddawać i na pewno napsują krwi piłkarzom Zagłębia.

• Dla Dariusza Banasika jest to debiut w I lidze na ławce trenerskiej Zagłębia. Warto dodać że żaden z dotychczasowych szkoleniowców Zagłębia w tym sezonie nie wygrał swojego pierwszego meczu. Ta niechlubna statystyka na pewno napawa optymizmem kibiców Stomilu.

• Rezerwowi Stomilu: Adrian Serowiec, Igor Biedrzycki, Wiktor Biedrzycki, Tomasz Zahorski, Paweł Wojowski, Tsubasa Nishi, Jakub Piotrkowski

• Rezerwowi Zagłębie: Wojciech Fabisiak, Robert Bartczak, Michał Fidziukiewicz, Krzysztof Markowski, Dawid Ryndak, Arkadiusz Najemski, Sebastian Milewski

• Gospodarze w meczach towarzyskich w czasie przerwy prezentowali się dosyć przeciętnie. Natomiast piłkarze Stomilu zaskoczyli wszystkich swoją świetną postawą w rundzie jesiennej ogrywając m.in. Mks Kluczbork

• Znamy składy obu drużyn

• Witam Serdecznie już za pół godziny początek meczu Zagłębie - Stomil ! Relację na żywo poprowadzi Jakub Waliczek !

Joanna Sobczykiewicz

Zagłębie - Stomil LIVE! W połowie drogi do awansu
1/4
przejdź do galerii

Zagłębie - Stomil LIVE! W połowie drogi do awansu ©Arkadiusz Gola

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. W sobotę Zagłębie Sosnowiec rozpoczyna walkę o awans do LOTTO Ekstraklasy. To długo wyczekiwana inauguracja sezonu przez podopiecznych Dariusza Banasika. Na ich drodze stanie Stomil Olsztyn zajmujący 13. miejsce w tabeli Nice I ligi. Dla piłkarzy Adama Łopatko też będzie to ważne spotkanie. Zwycięstwo pozwoli im przeskoczyć kilku rywali i zapewni bezpieczniejszą pozycję, niezagrożoną spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Relacja LIVE od 17:00 w GOL24.

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE

W dzisiejsze sobotnie popołudnie Zagłębie podejmie na Stadionie Ludowym Stomil Olsztyn. Drużyna z Sosnowca od tego roku jest prowadzona przez Dariusza Banasika. W trakcie zimowego okienka transferowego do zespołu dołączyło czterech nowych zawodników. Możliwe, że w dzisiejszym spotkaniu będziemy mieć możliwość zobaczenia jak prezentują się niektórzy z nich.

Stomil Olsztyn wyjechał do Sosnowca w piątkowe popołudnie. Po drodze zatrzymali się w Warszawie, gdzie trenowali na jednym z boisk. Inauguracja rundy wiosennej będzie bardzo ciężka dla podopiecznych Adama Łopatko. Dzisiaj zagrają w Sosnowcu z Zagłębiem, a za tydzień wyjeżdżają do Katowic, by zmierzyć się z wiceliderem tabeli - GKS-em Katowice.

Możemy spodziewać się tego, że oba zespoły powalczą o maksimum, czyli o trzy punkty. Dla której z drużyn inauguracja sezonu okaże się bardziej udana? Tego dowiemy się już dzisiaj. Początek meczu o godzinie 17.

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1 ligi?

14.08.2016: Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 0:0
10.05.2016: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2:1 (2xFonfara; Lech)
16.10.2015: Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2:4 (Fabisiak[s], Szymonowicz; 3xPribula, Dudek)

Sędzia:Mecz pomiędzy Zagłębiem a Stomilem poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy. W tym sezonie był rozjemcą w 10 spotkaniach (8 - I liga, 2 - Puchar Polski). Pokazał w nich 42 żółte kartki, a także podyktował dwa rzuty karne.
Średnio w jednym meczu pokazuje 4 żółte kartoniki.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl
Pierwszy gwizdek sędziego o 17:00.

Zagłębie Sosnowiec przed wiosną: O awans powalczą do samego końca [RAPORT]

Stomil Olsztyn przed wiosną: Być albo nie być w I lidze, czyli va banque olsztynian [RAPORT]