Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Zagłębie Sosnowiec

0

Wigry Suwałki

1

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie Sosnowiec przegrywa po bramce Kamila Kościelnego z zespołem Wigier Suwałki. Dzisiejszego wieczoru w Suwałkach cieplej niż w Sosnowcu.

• Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

• Gwizdy kibiców na trybunach.

• Dośrodkowanie Wrzesińskiego w pole karne, Łuczak strzela ponad bramką.

• Wejście smoka Kościelnego, któy daje prowadzenie zespołowi Wigier. Strata w środku boiska, potem akcja szybko rozegrana i piłkę otrzymał stojący sam Kościelny i pewnie pokonał Kudłę. 0:1!

• GOOOOOOOOOOOL! Kamil Kościelny!

• Zmiana również w zespole gospodarzy. Banasiaka zastępuje Wrzesiński.

• Kościelny zmienia Siergieja Pilipczuka.

• Żółta kartka dla Siergieja Pilipczuka

• Rzut rożny dla Wigier. Dośrodkowanie Gąski na bliższy słupek dobrze wybił Jędrych.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Lewicki zmienia Sanogo.

• Żółtą kartką ukarany Makowski.

• Piłkę w polu karnym otrzymał Sanogo, bez zastanowienia oddał płaski strzał i z najwyższym trudem broni Budziłek.

• Druga zmiana w zespole gości. Mackiewicz zmienia Obsta.

• Rybicki zmienia Iorge.

• Pilipczuk uderzył z 16. metra, piłka po nodze obrońcy wyszła po za linię końcową.

• Żółtą kartką ukarany Iorga.

• Doskonała akcja gospodarzy. Najpierw po podaniu Łuczaka, Mularczyk zagrał na 5. metr w stronę Sanogo, ale obrońca wybił piłkę wprost pod nogi Łuczaka, który oddał strzał z przed pola karnego, piłka spadła na poprzeczkę.

• Rzut wolny dla gości, po krótkim rozegraniu uderzył Pylypchuk, ale został zablokowany.

• Dośrodkowanie Nawotki z prawej strony pewnie łapie Budziłek.

• W przerwie Makowski zmienił Milewskiego.

• Drugą połowę rozpoczęli goście.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Zapraszam za 15. minut.

• Świetna akcja Udovicića, który minął trzech rywali wpadł w pole karne wycofał do stojącego na 11. metrze Mularczyka, ten uderzył, piłka spadła pod nogi Łuczaka, ten również próbował strzału, ale kolejny raz bardzo niecelnie z 5. metrów. Powinno być 1:0!

• Kolejny rzut rożny dla gości i efekt identyczny jak poprzednim razem strzał wysoko nad bramką.

• Rzut rożny dla Wigier. Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową wysoko nad poprzeczką.

• Słabe widowisko dla kibiców zgromadzonych na Ludowym.

• Udovicić ładnie przedarł się lewą stroną, dośrodkował w pole karne, obrońca wybił na 20. metr tam do piłki doszedł Łuczak, ale jego strzał został zablokowany.

• Nowak ukarany żółtą kartką za faul na Kwaśniewskim.

• Szybka akcja na lewej stronie Banasik dośrodkował w pole karne tam wyskoczył dobrze Łuczak, ale lekko popychany przez obrońcę nie sięgnął wysoko zagranej piłki.

• Radecki uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Murawa nasiąknięta wodą ogranicza grę obu zespołów.

• Rezerwowi Wigier Suwałki:Przemysław Wróbel, Robert Dadok, Patryk Klimala, Krzysztof Wołkowicz, Kamil Kościelny, Mariusz Rybicki, Karol Mackiewicz.

• Piłka wpada do bramki Zagłębia, ale sędzia przerywa akcję, liniowy wskazuje pozycję spaloną.

• Żółta kartka dla Jędrycha za faul taktyczny.

• Pierwszy celny strzał w meczu, Radecki uderzył z przewrotki, ale słabo i piłkę złapał Kudłą.

• Uzupełnimy składy o zawodników rezerwowych. Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec:Matko Perdijić, Rafał Makowski, Łukasz Mozler,Szymon Lewicki, Konrad Wrzesiński, Robert Sulewski, Bartosz Pikul.

• Na stadionie Ludowym w Sosnowcu frekwencja na bardzo niskim poziomie, ale ciągle padający deszcz podczas dnia nie zachęcał do odwiedzenia stadiony.

• Próba prostopadłego podania Łuczaka do Sanogo, ale ten drugi na pozycji spalonej.

• Początek meczu spokojny w wykonaniu obu zespołów.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Przy piłce gospodarze.

• Za chwilę pierwszy gwizdek. Sędziuje Daniel Kruczyński (Żywiec).

• W ostatniej kolejce Zagłębie uległo Chojniczance (1:3), zaś Wigry pokonały Odrę (2:1).

• Za około kwadrans usłyszymy pierwszy gwizdek w meczu drużyn, które słabo zaczęły sezon.

Gabriel Skoczeń

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE.  Pojedynek drużyn z dołu ligowej tabeli

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE. Pojedynek drużyn z dołu ligowej tabeli ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE. Zagłębie rozegra trzeci mecz z rzędu na swoim stadionie. Po zwycięstwie z GKS-em Katowice i porażce z Chojniczanką Chojnice, zespół z Sosnowca podejmie drużynę Wigier Suwałki. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki ONLINE

Wygrana aż 3:0 z GKS-em Katowice dała znów nadzieje kibicom na lepszą grę Zagłębia. Wcześniej podopieczni Dariusza Dudka odnieśli tylko dwa skromne zwycięstwa. Pechowo dla sosnowiczan, mecz z Chojniczanką odbył się już 2 dni po zaległym spotkaniu z Katowicami. To mogło zauważalnie wpłynąć na możliwości motoryczne gospodarzy. Mimo że to oni prowadzili grę, przegrali 1:3. Chwilowy przestój w grze Zagłębia wykorzystał Adam Ryczkowski i zdobył dwie bramki w 62. i 64. minucie, które zapewniły Chojniczance komplet punktów. Od tego spotkania minął już tydzień, więc wypoczęci zawodnicy Dariusza Dudka powinni się już lepiej zaprezentować z będącym w przeciętnej dyspozycji zespołem z Suwałk. Za gospodarzami przemawia także statystyka punktów zdobytych w meczach u siebie. Na własnym stadionie piłkarze Zagłębia zdobyli dotąd 9 z 10-ciu wszystkich zgromadzonych „oczek”.

Wspólnym mianownikiem Zagłębia i Wigier są zwycięstwa nad GKS-em Katowice. Piłkarze Artura Skowronka dwie kolejki temu pokonali na wyjeździe zespół ze stolicy Górnego Śląska, notując pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Nice I Ligi. Tydzień temu znów udało im się zainkasować 3 punkty, tym razem pokonując na własnym stadionie dobrze grającą drużynę Odry Opole. Te zwycięstwa pozwoliły zespołowi z Suwałk złapać kontakt z rywalami w tabeli. Mimo że obecnie są na szesnastym miejscu z ośmioma zdobytymi punktami, do dziesiątej Puszczy Niepołomice tracą tylko trzy „oczka”. Jednocześnie uciekli już ostatniemu w tabeli Ruchowi Chorzów na dystans dziewięciu punktów. Po dwóch zwycięstwach gracze Suwałk będą z pewnością chcieli wygrać trzecie z rzędu spotkanie i pokonać Zagłębie na ich stadionie.

Dotychczas sosnowiczanie mierzyli się z biało-niebieskimi czterokrotnie. Trzy razy zwyciężyło Zagłębie, tylko raz drużyna Wigier. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie, według bukmacherów faworytem są gospodarze, ale nie można skazywać podopiecznych Artura Skowronka na porażkę, bo stać ich na sprawienie w Sosnowcu kolejnej niespodzianki.

Spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 18:00, poprowadzi je sędzia Daniel Kruczyński. Relacja LIVE prosto ze Stadionu Ludowego w Sosnowcu w GOL24!

Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki: Kto wygra mecz 1 ligi?