Stal Mielec

3

• 90+5. Koniec meczu! Stal Mielec wygrywa 3:2!

• 90+5. Tomasz Podgórski uderzył nad bramką!

• 90+4. Leszczyński został sfaulowany przed polem karnym i gospodarze mają rzut wolny z ok. 22 metrów.

• 90+3. Faul gracza Stali i gospodarze mają rzut wolny.

• 90+2. Paweł Tomczyk przegrał pojedynek sam na sam z Radosławem Majeckim!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minut!

• GOOOOL!!! Mateusz Cholewiak przeprowadził kapitalny rajd, ograł Wiktorskiego i uderzył między nogami Leszczyńskiego! 3:2 dla Stali!

• Ależ zakotłowało się pod bramką Stali, ale żaden z zawodników Podbeskidzia nie był w stanie oddać strzału!

• Banaszewski dobrze odnalazł się w polu karnym Podbeskidzia, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

• Tomasz Podgórski zmienił Miłosza Kozaka.

• GOOOLL!! Ależ emocje! Valerijs Sabala idealnie zamknął dośrodkowanie Łukasza Sierpiny i naprawił to co zepsuł minutę wcześniej! Mamy remis!

• Radosław Majecki obronił rzut karny! Sabala fatalnie wykonał jedenastkę, a dobitkę z linii bramkowej wybił Szymon Przystalski!

• Rzut karny dla Podbeskidzia! Leandro przewrócił w polu karnym Pawła Tomczyka i sędzia odgwizdał przewinienie!

• Pomysłowe rozegranie rzutu rożnego przez Stal, ale uderzenie głową Rafała Grodzickiego znacznie minęło światło bramki.

• Szymon Przystalski zmienia Dejana Djermanovicia.

• Paweł Tomczyk został złapany na pozycji spalonej.

• Mateusz Gancarczyk uderzył z rzutu wolnego, a piłka po drodze trafiła w mur opuściła boisko!

• Sprytne zachowanie Maksymiliana Banaszewskiego, który dał się sfaulować przed polem karnym gospodarzy i Stal ma rzut wolny.

• Przypadkowe zderzenie Dejana Djermanovicia z Pawłem Moskwikiem i sędzia odgwizdał przewinienie gracza Stali.

• Tomasz Swędrowski zmienia Michała Janotę.

• Do dośrodkowania z rzutu rożnego bardzo dobrze wyskoczył Mateusz Cholewiak, ale uderzenie głową było zbyt słabe, żeby zaskoczyć Leszczyńskiego.

• Adrian Rakowski nieprzepisowo przytrzymał Dejana Djermanovicia i sędzia przerwał grę.

• Bartosz Jaroch nabił Leandro i gospodarze będą mieli rzut rożny.

• Piotr Marciniec zmienił Arkadiusza Górkę.

• Odpowiedź Stali! Do piłki wybitej przez Mariusza Malca dopadł Michał Janota i uderzeniem z woleja chciał zaskoczyć Leszczyńskiego! Piłka minimalnie minęła bramkę!

• To powinna być bramka! Sabala dośrodkował w pole karne Stali, a tam nabiegł Łukasz Sierpina, który uderzeniem z woleja trafił prosto w Majeckiego!

• Indywidualna akcja Łukasza Hanzela, który ograł dwóch rywali, ale uderzył mocno niecelnie.

• Podbeskidzie osiągnęło bardzo dużą przewagę i stara się strzelić drugą bramkę. Stal wydaje się być oszołomiona stratą bramki.

• Miłosz Kozak dynamicznie wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę Stali! Piłka po rykoszecie minęła bramkę gości!

• GOOOLL! Podbeskidzie strzela bramkę kontaktową! Sabala ładnie podał do Tomczyka, a rezerwowy gospodarzy minął Majeckiego i uderzył do pustej bramki! Podbeskidzie - Stal 1:2!

• Mateusz Cholewiak został złapany na pozycji spalonej i sędzia przerwał grę.

• Było groźnie pod bramką Stali, ale nikt nie przeciął dobrego dośrodkowania Pawła Moskwika! Grę od bramki rozpocznie Radosław Majecki.

• Krystian Getinger uderzył wysoko nad bramką. Grę wznowi Rafał Leszczyński.

• Paweł Moskwik sfaulował Maksymiliana Banaszewskiego i będziemy mieli rzut wolny.

• Paweł Moskwik zmienił Pawła Oleksego.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Paweł Tomczyk zmienia Dimityra Ilijewa.

• Koniec I połowy!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 2 minuty.

• GOOOOLLLL!! Ależ akcja Mateusza Cholewiaka! Napastnik Stali przedarł się lewą stroną, trochę przypadkowo, ale ograł 2 zawodników Podbeskidzia i uderzył nie do obrony! Podbeskidzie - Stal 0:2!

• Podbeskidzie mogło szybko odpowiedzieć ale Iliev został złapany na pozycji spalonej.

• Bramka samobójcza! Paweł Oleksy ruszył do wybicia dośrodkowania Stali, ale zrobił to tak niefortunnie, że skierował futbolówkę do własnej bramki!

• Uderzenie Mateusza Cholewiaka zostało zablokowane i Stal ma rzut rożny.

• Kombinacyjna akcja Stali zakończyła się dośrodkowaniem Banaszewskiego prosto do rąk bramkarza Podbeskidzia.

• Michał Janota wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Podbeskidzie długo utrzymywało się przy piłce i akcja została zakończona niecelnym uderzeniem Ilieva.

• Rafał Grodzicki musiał zejść z boiska i jest opatrywany przez lekarzy.

• Valerijs Sabala uderzył łokciem Rafała Grodzickiego i został ukarany żółta kartką.

• Bardzo ładna akcja Mateusza Cholewiaka, który ograł jednego z zawodników gospodarzy i minimalnie przestrzelił!

• Dejan Djermanović ukarany został żółtą kartką.

• Kiks Leandro, który w prostej sytuacji ''dośrodkował'' w trybuny stadionu w Bielsku-Białej. Grę od bramki wznowi Leszczyński.

• Dynamiczna akcja Pawła Oleksego, ale boczny obrońca gospodarzy dośrodkował prosto w ręce Radosława Majeckiego.

• Majecki wypiąstkował dośrodkowanie Hanzela prosto pod nogi Rakowskiego, ale uderzenie pomocnika gospodarzy poszybowało nad bramką!

• Arkadiusz Górka niepotrzebnie sfaulował Łukasza Sierpinę i Podbeskidzie ma rzut wolny.

• Do piłki na dwudziestym metrze dopadł Michał Janota, ale były gracz Podbeskidzia zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany.

• Valerijs Sabala otrzymał podanie od Ilieva, ale źle się zachował i piłka trafiła prosto w ręce Majeckiego.

• Co tam się działo pod bramką Majeckiego?! Sierpina świetnie ''urwał się'' lewą stroną, wbiegł w pole karne i dograł do Ilieva, ale gracz gospodarzy nieczysto trafił w piłkę i nie ma bramki!

• Bartosz Jaroch trafia w słupek! Prawy obrońca Podbeskidzia uderzył nad murem, ale piłka na jego nieszczęścia zatrzymała się na słupku bramki Stali!

• W walce o górną piłkę Michał Janota sfaulował Łukasza Hanzela i gospodarze mają rzut wolny z około 25. metrów od bramki Stali.

• Dejan Djermanović wygrał walkę o górną piłkę, ale jego próba uderzenia głową okazała się zbyt słaba.

• Początek meczu należy do Stali, która dłużej utrzymuje się przy piłce i agresywnie atakuje graczy z Bielska-Białej.

• Świetny wślizg Bartosza Jarocha, który wybił piłkę spod nóg Michała Janoty.

• Pierwszy strzał w meczu! Piłka na 20. metrze spadła pod nogi Krystiana Getingera, a ten uderzył nad poprzeczką!

• Goście mieli rzut z autu, ale Leandro rzucił piłkę prosto do rąk Leszczyńskiego.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Nad stadionem ulewa, dobrej frekwencji na pewno dzisiaj w Bielsku-Białej nie będzie.

• Rezerwowi Stal: Strączek, Przystalski, Bernhardt, Swędrowski, Misztal, Sadzawicki, Marciniec.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Fabisiak, Magiera, Kostorz, Moskwik, Podgórski, Kolar, Tomczyk.

• Dzień po spotkaniu z głogowianami piłkarze Podbeskidzia odpoczywali tylko w niedzielę. W sobotę i poniedziałek przygotowywali się już do starcia z mielczanami, którzy mieli taki sam czas na regenerację. W minionej kolejce, także w piątek, Stal w dramatycznych okolicznościach pokonała w Chorzowie Ruch (2-1). Decydującego gola zdobył na dwie minuty przed końcem Mateusz Gancarczyk.

• Do zaległego meczu z 17. kolejki (w pierwotnym terminie został przełożony ze względu na powołania Valerijsa Sabali i Pawła Tomczyka do reprezentacji) Podbeskidzie przystępuje trzy dni po domowym zwycięstwie nad Chrobrym Głogów (1-0), w którym przerwało serię pięciu kolejnych spotkań bez wygranej.

• Witamy! We wtorkowym, zaległym meczu 17. kolejki Nice 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie ze Stalą Mielec. Zapraszamy na relację na żywo.

Przemysław Drewniak

Dziennik Zachodni

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Bartosz Frydrych

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. We wtorkowym, zaległym meczu 17. kolejki Nice 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie ze Stalą Mielec. Górale po raz ostatni w tym roku wystąpią przed własną publicznością. Relacja NA ŻYWO w GOL24! Początek spotkania o godzinie 17:30.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE

2017 rok nie zapisze się w pamięci kibiców Podbeskidzia jako udany. Wiosną pościg Górali za czołówką walczącą o awans do Ekstraklasy okazał się nieskuteczny, a u progu nowego sezonu drużynę opanował chaos po odejściu trenera Jana Kociana.
Adam Nocoń zdołał zburzone klocki nieco poukładać, ale zarówno gra jak i przede wszystkim sytuacja w tabeli bielszczan wciąż pozostawiają wiele do życzenia. We wtorkowy wieczór te trudne miesiące może bielskim fanom nieco osłodzić tylko zwycięstwo ze Stalą Mielec.

Do zaległego meczu z 17. kolejki (w pierwotnym terminie został przełożony ze względu na powołania Valerijsa Sabali i Pawła Tomczyka do reprezentacji) Podbeskidzie przystępuje trzy dni po domowym zwycięstwie nad Chrobrym Głogów (1-0), w którym przerwało serię pięciu kolejnych spotkań bez wygranej. - Był to taki typowy mecz „na przełamanie”, po którym możemy złapać oddech, bo w tabeli zaczęło robić się niebezpiecznie – przyznaje pomocnik Adrian Rakowski.

Aktualnie Górale tracą dziewięć punktów do miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy i mają rozegrany o jeden mecz mniej od drużyn z czołówki. Ostatnie w tym roku spotkania ze Stalą oraz Bytovią Bytów (na wyjeździe) to szansa, by przed przerwą zimową zmniejszyć ten dystans i z większym spokojem przygotowywać się do rundy wiosennej. - Naszym celem jest złapanie kontaktu z czołówką, bo nasz potencjał nie odpowiada obecnemu miejscu, które zajmujemy w tabeli. Mam nadzieję, że wygramy oba spotkania i zakończymy tę rundę w lepszym stylu – podkreśla Dimitar Iliev, strzelec jedynej bramki i najlepszy gracz Górali w meczu z Chrobrym.

Wtorkowe spotkanie będzie szczególne dla Michała Janoty, który w poprzednim sezonie zaliczył średnio udany epizod w barwach Podbeskidzia. – To mecz może dla mnie troszkę specjalny bo tam grałem, ale nie trwało to długo. Mam nadzieję, że wygramy, takie mam przeczucia. Podbeskidzie to dobry, nieprzewidywalny zespół. Ostatnio tracą mało bramek. Musimy na to zwrócić uwagę i poprawić skuteczność. Ostatnio zmarnowałem dwie dobre sytuacje, mam nadzieję, że w Bielsku będzie inaczej – mówi Janota.

Spotkanie poprowadzi sędzia Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Pierwszy gwizdek o godz. 17:30.

Mecz Podbeskidzie - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Zaległy pojedynek Podbeskidzia ze Stalą pokaże Polsat Sport. Wstęp do meczu o 17:15. Spotkanie prosto z Bielska-Białej skomentują Piotr Przybysz i Andrzej Iwan.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec w GOL24!

Samochody biało-czerwonych. Czym jeżdżą reprezentanci Polski?