Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Wigry Suwałki

Chojniczanka Chojnice

0

Wigry Suwałki

1

• Koniec meczu! Chojniczanka nie zaznała smaku zwycięstwa w szóstym wiosennym meczu. Ta sztuka udała się Wigrom Suwałki, które za sprawą gola Martina Barana z końcówki wywiozły z Chojnic pełną pulę. Dziękujemy za uwagę!

• Jeszcze kartka dla Artura Bogusza.

• Za Gąskę wchodzi na ostatnie sekundy Aleksandar Atanacković.

• Był obrońca Jagiellonii popędził za kontrą i wykończył ją mocnym uderzeniem. W ostatnich minutach nic nie zapowiadało na gola dla gości.

• GOOOOOOOOOL!!! WIGRY NA PROWADZENIU!! STRZELCEM BRAMKI BARAN!

• Za Grzelaka na ostatni minuty wchodzi Jakub Mrozik.

• Zawistowski z bocznego sektora zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale nad poprzeczką.

• Indywidualna akcja Ferugi, ładny drybling, ale strzał już zablokowany.

• Druga zmiana u gości. Marko Brtan wchodzi za Santanę.

• Wydawało się, że będzie gol! Z najbliżej odległości spudłował Niedziela, który jakimś cudem nie wykorzystał podania od Rogalskiego. Zatem ciągle bez bramek w Chojnicach.

• W ostatnich minutach mocniej zaatakowali chojniczanie, ale brakuje im celnych uderzeń na bramkę Salika.

• Miłosz Kozak wchodzi za Adamka. Dynamiczny skrzydłowy ma rozruszać trochę ekipę Wigier.

• Przed kolejną szansą Rogalski, ale nie przymierzył w bramkę 35-letni pomocnik.

• To już także koniec meczu dla Krzywickiego. W jego miejsce wchodzi Bartłomiej Niedziela.

• Pierwsza zmiana. Daniel Feruga zastępuje Kostrzewę.

• To powinno być 1:0 dla Chojny! Wymarzonej sytuacji nie wykorzystał Rogalski, który uderzył mocno w światło bramki, ale jakimś cudem wyciągnął to Salik!

• Mogła się podobać ofensywna akcja Pietruszki na lewej flance. Skończyło się na wywalczeniu kornera.

• I teraz kartka dla Adamka, który utrudniał wznowienie gry bramkarzowi Chojniczanki.

• Brakuje wyraźnie dokładności w dośrodkowaniach zawodnikom obu zespołów.

• Żółta kartka dla Santany za faul na Czerwińskim.

• Co za parada Podleśnego! Golkiper gospodarzy z najwyższym trudem wyciągnął z okienka strzał z rzutu wolnego Bartłomieja Kalinkowskiego!

• Szukają w polu karnym Krzywickiego gracze Chojniczanki, ale na razie niewiele dobrego z tego wychodzi. Rosły napastnik nie miał jeszcze dogodnej sytuacji do oddania strzału.

• Zaczynamy drugą część spotkania i czekamy na bramki.

• Koniec pierwszej połowy. Słabe widowisko w Chojnicach, w którym Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Wigrami Suwałki. Wracamy za kwadrans.

• Sporo podań wymienili suwalczanie, a akcję zakończył strzałem z daleka jeden z zawodników. Obok bramki.

• Inicjatywę teraz przejęli goście, którzy wyraźnie wyczuli, że dzisiaj w Chojnicach mogą powalczyć nawet o pełną pulę.

• Groźna próba Damiana Gąski o włos minęła światło bramki! To poważne ostrzeżenie dla Chojniczanki.

• Z bardzo ostrego kąta uderzał w kierunku bramki Kamil Adamek, ale przestrzelił.

• Maciej Kostrzewa ukarany kartonikiem za przerwanie kontry.

• Kolejna niezła akcja Przemysława Czerwińskiego prawym skrzydłem, ale nikt w polu karnym nie dosięgnął jego wrzutki.

• Bardzo, bardzo długo zbierał się do oddania strzału niepilnowany Maciej Rogalski, że został wreszcie zablokowany.

• Co chwilę Chojna traci posiadanie w bardzo łatwy sposób. A to błąd techniczny, a to niedokładne zagranie do kolegi.

• Oglądamy wyrównane spotkanie. Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą, ale brakuje stuprocentowych okazji.

• Na uderzenie z daleka po ziemi zdecydował się Przemysław Pietruszka, ale golkiper Wigier spokojnie utrzymał futbolówkę.

• W odpowiedzi po drugiej stronie boiska czujność Dawida Podleśnego sprawdził Omar Santana.

• Po stałym fragmencie główkował Marcin Biernat, ale na posterunku Karol Salik, który uratował przyjezdnych!

• Bardzo blisko szczęścia suwalczanie! Nieznacznie pomylił się Kamil Zapolnik.

• Gospodarze starają się dominować i więcej rozgrywać piłkę. Goście z Suwałk czekają na okazję do przeprowadzenia szybkiej kontry.

• Kolejny korner dla Chojny, ale brak zagrożenia w polu karnym Wigier.

• Ukarany żółtym kartonikiem Rafał Grzelak, który bez gwizdka wykonał rzut wolny.

• Po rzucie rożnym bliski dojścia do wrzuconej piłki był Piotr Kieruzel, ale zabrakło mu kilkunastu centymetrów.

• Opanował futbolówkę Marcin Krzywicki, ale napastnik Chojny został powalony. O karnym nie może być mowy.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Tłumów na stadionie na pewno dzisiaj nie będzie. Wszystko przez niezbyt fortunną porę spotkania, która zbiega się z ośmioma meczami 30. kolejki Ekstraklasy (ostatniej przed podziałem na grupy). Swoje zrobiła też pogoda.

• Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Aleksander Atanacković, Miłosz Kozak, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski, Marko Brtan.

• Rezerwowi Chojniczanka: Artur Haluch, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Rafał Majtyka, Daniel Feruga, Andrzej Rybski.

• Poznaliśmy już wyjściowe składy, za moment przedstawimy ławki rezerwowych.

• Niewykluczone, bo do Chojnic przyjadą Wigry Suwałki, które na wiosnę również nie potrafią wygrać! Pięć meczów bez wygranej to aktualny bilans piłkarzy Dominika Nowaka, który pracuje z zespołem od 31 kwietnia. Pod jego wodzą suwalczanie zremisowali dwa spotkania (2:2).

• Wiosna dla ekipy Chojny jest fatalna. Podopieczni Mariusza Pawlaka w w tym roku nie wygrali żadnego z pięciu meczów na zapleczu Ekstraklasy. Ich dwa ostatnie pojedynki zakończyły się remisami 1:1. Czy dzisiaj chojniczanom uda się przełamać?

• Witamy z Chojnic! Już o godz. 18 miejscowa Chojniczanka podejmie Wigry Suwałki w ramach 25. kolejki 1. ligi zapraszamy na tekstową relację na żywo!