Sandecja Nowy Sącz

3

Miedź Legnica

2

• Koniec meczu! Sandecja w ostatniej chwili wygrywa mecz 3:2, kończymy relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI STRZELA BRAMKĘ PO PIĘKNEJ AKCJI SOBOTKI Z PRAWEJ STRONY!

• Żółta kartka dla Łuszkiewicza za dyskusje z sędzią!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Łuszkiewicz strzela gola na 2:2 po chaosie w obronie i fatalnej interwencji Kozioła!

• 3 minuty doliczone do czasu gry!

• ... a po drodze defensor sądeckiego klubu obejrzał kartkę za ściągnięcie koszulki!

• GOOOOOOOOL! Rzut rożny, z prawej strony dośrodkowuje Sobotka, Szarek głową pokonuje Smuga, Sandecja na prowadzeniu!

• Rzut wolny dla Miedzi, Łuszkiewicz strzela z 20. metra z lewej strony, jednak piłka ląduje obok lewego słupka, było tak blisko!

• Okazja gospodarzy! Teraz Kasprzak wszedł z lewej strony w pole karne, strzelił z ostrego kąta, jednak piłka trafiła w boczną siatkę!

• Kolejna kartka, tym razem "żółtko" dla Kasprzaka za faul na Kakoko!

• Dośrodkowanie w pole karne Garucha, Bierezowskij jednak ofiarną interwencją ratuje zespół przed utratą gola!

• Miedź również zmienia zawodnika, za Gancarczyka wchodzi Łuszkiewicz!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, za Szczepańskiego wchodzi wcześniej wspomniany Nowak.

• Łukasz Nowak szykuje się powoli do wejścia na boisko, na placu gry wciąż mało ciekawe widowisko.

• Zza pola karnego strzał oddaje Małkowski, jednak Smug nie daje się pokonać!

• Okazja gości! Z prawej strony zza pola karnego na woleja skusił się Łobodziński, jednak Słaby blokuje to uderzenie!

• W polu karnym Miedzi pada Małkowski, sędzia Małyszek faulu się nie dopatrzył, niezadowolona jest publiczność, wspierająca gospodarzy!

• W meczu zasadniczo nic się nie dzieje, a nad płytą boiska mamy nietypowego gościa, małego nietoperza!

• Druga zmiana w Miedzi, za Ślusarskiego wchodzi Labukas!

• Okazja gospodarzy! Teraz Małkowski wykonał świetny rajd lewą stroną, strzelał w polu karnym, jednak piłkę zablokował Garuch!

• Żółta kartka dla Ślusarskiego za ostry atak od tyłu na Bierezowskiju!

• Okazja gospodarzy! Z prawej strony dośrodkowuje Sobotka, jednak Stasiak wybił piłkę głową poza pole karne!

• Okazja Sandecji! Nather podaje prostopadłą piłkę do Aleksandra, ten jednak trafił w słupek, gdyby padł gol, i tak nie zostałby uznany, Sądeczanin był na spalonym!

• Małkowski z lewej strony strzelał po ziemi z kilkudziesięciu metrów, efekt pozostawię bez komentarza...

• Pierwsza okazja Miedzi! Marquitos podaje w pole karne z lewej strony do Ślusarskiego, jednak Bierezowskyj był na miejscu i wybił piłkę!

• I wznawiamy grę, Miedź od środka rozpoczyna II połowę!

• ... a Szarek zastąpił Piszczka.

• .... Sobotka wszedł za Bartkowa w Sandecji...

• Przed startem II połowy kilka zmian. W Miedzi z boiska schodzi Garguła, za którego wchodzi Marqitos...

• Koniec I połowy, do przerwy mamy remis, do widzenia po przerwie!

• 2 minuty doliczone do I połowy!

• Z prawej strony dośrodkowywał Łobodziński, w polu karnym głową strzela Stasiak, na szczęście dla gospodarzy obok słupka!

• Kolejna żółta kartka, Bartków fauluje jednego z rywali na lewym skrzydle!

• "Żółtko" dla Gancarczyka za faul przed polem karnym na Kasprzaku.

• Okazja Sandecji po dłuższej przerwie! Z prawej strony po ziemi w pole karne zagrywa Aleksander, jednak Stasiak wybija futbolówkę na aut!

• Zza pola karnego strzał po ziemi oddaje Daniel, jednak zablokowany on zostaje przez obrońców!

• Żółta kartka dla Barana za domniemany faul na Cierpce, w sumie to faul - widmo, ale Jacek Małyszek zaczyna swój show!

• Na boisku leży Keon Daniel, sztab medyczny na placu gry.

• Żółta kartka dla Małkowskiego za dyskusje z sędzią.

• Kolejna okazja Miedzi! Garguła podał z prawej strony piłkę z rzutu wolnego do Łobodzińskiego, jednak adresat podania powstrzymany przez Kozioła!

• Miedź idzie za ciosem! Teraz Łobodziński przebiegł kilkadziesiąt metrów prawą stroną, dośrodkował na 15 metrze, jednak Kozioł pewnie złapał piłkę!

• GOOOOOOOOOOOOL! Rzut wolny z lewej strony, Garguła dośrodkował w pole karne, tam Daniel dopadł do piłki i głową pokonał Kozioła, mamy remis!

• Kolejna okazja Sandecji! Z lewej strony od Aleksandra piłkę otrzymał Małkowski, ten zauważył, że Smug wyszedł z bramki, spróbował zaskoczyć golkipera Miedzi, jednak piłka poleciała niewiele obok bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Rajd lewą stroną Małkowskiego, po którym chaotycznie zachowali się obrońcy gości, do piłki z prawej strony pola karnego dopada Szczepański i strzałem po ziemi pokonuje Smuga, mamy prowadzenie!

• Rzut rożny dla Sandecji, Szczepański po ziemi podaje do Małkowskiego, ten "centrostrzałem" próbował przed polem karnym pokonać bramkarza, jednak piłka poleciała niewiele ponad poprzeczkę!

• Ależ okazja!!!! Błąd Smuga przed polem karnym, z lewej strony piłkę przejmuje Szczepański, podaje do środka, gdzie był Piszczek, ale strzał na pustą bramkę zakończył się... niedaleko obok lewego słupka, kuriozum, proszę Państwa!

• Kolejna okazja Sandecji! Z lewej strony dośrodkował w pole karne Słaby, blisko przejęcia piłki w polu karnym był Aleksander, jednak defensor wybił futbolówkę sprzed głowy! Później rzut rożny, dośrodkowanie Małkowskiego, i w ostatniej chwili Brazuca wybita przez Keona!

• Pierwsza okazja gospodarzy, wymiana futbolówki między Małkowskim i Aleksandrem zakończyła się na obrońcy ekipy gości!

• Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, sędzia Małyszek gwiżdże i startujemy!

• Przed startem meczu minuta ciszy, poświęcona pamięci Zygmunta Dudka.

• Gracze obu drużyn w asyście trójki sędziowskiej, z Jackiem Małyszkiem na czele wchodzą na plac gry, dlatego proszę powoli rozsiąść się na swoich miejscach, bowiem za moment rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze tylko 15 minut, i ruszamy! Gracze powoli kończą rozgrzewkę.

• Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Adrian Danek, Łukasz Nowak, Kamil Hempel, Michał Szeliga, Przemysław Szarek, Bartosz Sobotka

Miedź: Dominik Budzyński, Błażej Telichowski, Adrian Łuszkiewicz, Grzegorz Bartczak, Marqitos, Szymon Kuźma, Tadas Labukas

• Już niecała godzina pozostała do startu meczu, gracze szykują się do wyjścia na rozgrzewkę, a za kilka minut podam ustawienia obu drużyn.

• Ze stadionu przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE! Ze spotkania pomiędzy miejscową Sandecją a Miedzią Legnica!