• Dobry kontratak Zagłębia, Fidziukiewicz zagrał co prawda niedokładnie do paluchowskiego, ale do piłki dopadł jeszcze Pribula, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczkę

• Oraz Patryk Mikita

• Podwójna zmiana w ekipie gości, na boisku meldują się Andrzej Rybski

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Piłka po strzale z rzutu wolnego przetoczyła się leniwie pod murem, dopadł do niej Fidziukiewicz i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali, sędzia główny po konsultacji z liniowym uznał bramkę

• Fabisiak złapał piłkę po dziubnięciu jej przez Sołowieja i z ok. 6 metrów goście będą mieli rzut pośredni

• Będzie rzut pośredni dla Chojniczanki!

• Chojniczanka próbuje odpowiedzieć na ofensywny manifest Zagłębia, dośrodkowywał Zawistowski, ale uczynił to bez szczególnej precyzji

• agłębie wykonywało rzut wolny z prawej strony, Dudek wycofał piłkę po ziemi na 15 metr do matusiaka, a pomocnik sosnowiczan huknął bez zastanowienia i Damian Podleśny nie miał nic do powiedzenia

• Udovicić ładnie wyłożył piłkę Dudkowi, lecz potężną bombę byłego zawodnika Śląska Wrocław przyjęli na siebie obrońcy gości

• Jeszcze jedna akcja lewą stroną Zagłębia, po raz kolejny Udovicić urwał się obrońcom Chojniczanki i z linii końcowej próbował zagrać po ziemi, defensorzy gości poradzili sobie z zagraniem Serba

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów, a listy rezerwowych prezentują się nastepująco

• Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 14 kolejki I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chojniczanką Chojnice.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 2:0

Przed niespodziewanym wiceliderem 1. ligi stoi zadanie pozornie nieskomplikowane – spotkanie z okupującą dolne rejony tabeli Chojniczanką. Z jednej strony drużyna, która wygrała cztery ostatnie potyczki, a łącznie w sześciu ostatnich nie zaznała kwaskowatego smaku porażki, druga najlepsza ofensywa ligi (24 bramki w trzynastu kolejkach). Z drugiej strony czwarta od końca Chojniczanka, która w październiku tylko przegrywa, najgorsza defensywa na zapleczu Ekstraklasy, pozbawiona Tomasza Mikołajczaka. Nie ulega wątpliwości fakt, że to właśnie gospodarze są faworytem spotkania.