Mecz Chrobry - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Chrobry Głogów

0

Stal Mielec

1

• Koniec spotkania! Chrobry przegrywa z rewelacyjnie punktującą Stalą. Bohaterem drugi raz z rzędu Drzazga!

• Ostatnia zmiana także po stronie Stali: Buczek w miejsce Kolewa.

• Cztery minuty nadziei dla Chrobrego. Tyle doliczył sędzia.

• Chrobry w ataku, ale nic z tego nie wynika.

• Głowacki zmienił Drzazgę.

• I ostatnia roszada po stronie gospodarzy: za Wawszczyka Kona.

• Radulj schodzi, za niego Sobczak na ostatni kwadrans.

• B. Machaj podawał z wolnego. Bez powodzenia. Coraz mniej czasu ma Chrobry i tylko jedną zmianę do wykorzystania.

• Ucierpiał Panajotow. Będzie konieczna zmiana? Piłkarz Stali został zniesiony z boiska.

• Sędziak wszedł za Danielaka.

• Stal kontroluje mecz. Nie ma przypadku w słowach trenera Smółki, że to solidny zespół.

• Cholewiak otrzymał żółtą kartkę.

• Kaczmarek w miejsce Wojciechowskiego.

• Drzazga potwierdził wysoką formę; tydzień temu dwa gole z Wigrami, dzisiaj (na razie) jeden z Chrobrym!

• GOOOOOOOOOOL! Teraz nie ma już wątpliwości. Stal na 1:0!

• Groźnie w szesnastce Chrobrego. Najpierw jeden strzał, potem drugi, ale wynik dalej remisowy.

• Pawlik oddał trzeci strzał w meczu. Tym razem gorszy od poprzednich. Piłka przeleciała obok bramki.

• Gramy dalej! Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Gąsior obejrzał żółtą kartkę.

• Koniec pierwszej części. Na razie bez goli.

• Kibice uradowali się, ale za szybko. Sędzia nie uznał gola.

• Pawlik po raz drugi celnie. Ale gola nie ma. Zbliżamy się do końca pierwszej połowy.

• W odpowiedzi źle uderzył Gąsior.

• Kopnął Getinger, ale został zablokowany przez rywali.

• Nadal czekamy na gole. Spotkanie nie porywa.

• Chrobry miał kontrę, ale jej nie wykorzystał.

• Chrobry dziś na pomarańczowo-czarno, Stal na biało-niebiesko.

• Drzazga stanął przed szansą, lecz uderzył niecelnie.

• Na razie uderzał tylko Pawlik. Jego próbę obronił Libera.

• Jest trochę kibiców, słońce już zachodzi. Czekamy na sytuacje na boisku.

• Pierwszy gwizdek - gramy!

• Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę. Do pierwszego gwizdka zostało nieco ponad 10 minut. Sędziuje Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

• - Mam kawał solidnego zespołu - zapewnia trener Stali Zbigniew Smółka.

• Kibice z Głogowa obiecują dzisiaj doping - zawieszą swój protest, żeby pomóc drużynie.

• Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. Gospodarze w ataku z Wojciechowskim, goście z Kolewem.

• W rundzie jesiennej w Mielcu wysoko wygrał Chrobry:

• W ostatniej kolejce Chrobry odpoczywał (jego mecz z Miedzią został przełożony na 5 kwietnia). Stal za to zagrała i wygrała - pokonała Wigry Suwałki 2:1. Bohaterem Krzysztof Drzazga, autor obu bramek. Tutaj przeczytacie rozmowę z nim.

• Pogoda wyśmienita, murawa zresztą też. Tylko grać:

• Zapowiedź tego spotkania do przeczytania w tym miejscu.

• Od godziny 19:00 mecz piętnastej drużyny z dziesiątą, przegrywającej ostatnio 1:2 z rewelacją wiosny, innymi słowy Chrobry kontra Stal!

Piotr Janas/Gazeta Wrocławska

Mecz Chrobry - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Piotr Krzyżanowski

Mecz Chrobry - Stal Mielec ONLINE. Dziś o godz. 19 Chrobry Głogów podejmie Stal Mielec w meczu 24. kolejki Nice 1 ligi. Strata punktów może oznaczać dla głogowian strefę spadkową.

Mecz Chrobry - Stal Mielec ONLINE

Już teraz sytuacja „pomarańczowo-czarnych” nie jest zbyt różowa. Podopieczni Ireneusza Mamrota plasują się na 15, pozycji, czyli miejscu, które oznacza grę w barażu o utrzymanie na zapleczu LOTTO Ekstraklasy. Dzisiaj na Dolny Śląsk przyjedzie beniaminek z Mielca, którego dotychczas głogowianie łatwo ogrywali. Jeśli dziś stanie się inaczej, to może zrobić się gorąco.

- Nie dopuszczam do siebie takich myśli i wolę, aby drużyna też tak nie myślała.
Mamy jeszcze przed sobą sporo meczów i sporo punktów do zdobycia. Jasne, teraz czeka nas ważny mecz, tylko że każdy taki jest, bez względu na sytuację. Jak zawsze robimy wszystko, aby się do niego odpowiednio przygotować, ale nie patrzmy wstecz - mówi obrońca Chrobrego Michał Ilków-Gołąb.

W ostatni weekend zamiast ligi piłkarze Mamrota rozegrali sparing z Lechem Poznań. Co prawda przegrali 0:2, ale dobrze się w nim pokazali i jeśli uda im się przełożyć tę dyspozycję na ligę, to o wynik ze Stalą będą mogli być spokojni.

- Jestem pewien, że w zespole drzemie duży potencjał. Kwestia dania z siebie więcej. Każdy musi jeszcze coś od siebie dołożyć, nie to że chęci, ale odwagi i umiejętności - dodaje Ilków-Gołąb.

Plany Chrobrego postara się pokrzyżować trener Stali - w przeszłości bramkarz Chrobrego - Zbigniew Smółka. Zespół z Mielca objął 2 października i od tej pory Stal na 11 spotkań wygrała siedem.

Pierwszy gwizdek na stadionie Chrobrego o godz. 19.