Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE. Szanse na awans...

Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE. Szanse na awans ciągle są

Wigry Suwałki

1

• Koniec meczu! Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 2:1!

• Karol Hodowany zmienia Mateusza Machaja.

• 90+3. GOOOLLL!! Mateusz Machaj kapitalnym popisał się kapitalnym rajdem, wyłożył piłkę do Kaczmarka, a ten daje prowadzenie Chrobremu!

• 90+1. Żółtą kartką ukarany został Michał Michalec.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

• Tym razem żółta kartka dla Seweryna Michalskiego. W końcówce spotkania mamy dużo emocji.

• Robert Dadok zastępuje Damiana Gąskę.

• Omar Santana kopnął w twarz Boneckiego i otrzymuje żółtą kartkę.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bonecki i piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką!

• Vaclav Cverna nieprzepisowo powstrzymał akcję Chrobrego i otrzymał żółtą kartkę.

• Konrad Kaczmarek zmienia Pawła Wojciechowskiego.

• GOOOLLLL! Mamy wyrównanie! Mateusz Radecki najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Chrobrego i daje remis swojej drużynie!

• Artur Bogusz nieprzepisowo powstrzymał napastnika Chrobrego i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Goście mieli rzut wolny, ale stały fragment gry został kompletnie zepsuty i piłkę od bramki wybijać będzie Gospodinow.

• Miłosz Kozak zmienia Kamila Adamka.

• GOOOOLLL! Sebastian Bonecki precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego daje prowadzenie Chrobremu! Fantastyczna bramka pomocnika gospodarzy!

• Mamy pierwszą zmianę w meczu. Bartosz Machaj zmienia Karola Danielaka.

• Niedokładne zagranie jednego z zawodników z Głogowa i zamiast dobrego kontrataku w wykonaniu gospodarzy grę od bramki wznowi Zoch.

• Brzydki faul Franka Adu Kwame i zasłużona żółta kartka dla gracza Wigier.

• Dużo ''żywszy'' początek drugiej połowy w porównaniu do pierwszej części gry. Zawodnicy zdają sobie sprawę, że czasu coraz mniej, a trzy punkty są bardzo potrzebne dla każdej drużyny.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Chrobry - Wigry 0:0!

• Bardzo aktywny jest Danielak, który tym razem dograł do Wojciechowskiego, ale napastnik Głogowa zmarnował dobrą okazję.

• Cverna dalekim podaniem uruchomił Adamka, napastnik Wigier dopadł do piłki i mocno uderzył, ale na szczęście dla gospodarzy na posterunku był Gospodinow.

• Za niesportowe zachowanie ukarany żółtą kartką został Sebastian Bonecki.

• Maciej Kona uderzył na bramkę Wigier, ale zrobił to zbyt słabo i nie zaskoczył Zocha. Dalej bezbramkowy remis.

• Damian Kądzior uderzył z dystansu i piłka o centymetry minęła bramkę gospodarzy! Pierwszy groźny atak Wigier!

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Konrad Danielak, ale piłka po drodze trafiła w jego kolegę z drużyny i opuściła boisko.

• Indywidualną akcję przeprowadził Danielak, zagrał do Szczepaniaka, ale napastnik gospodarzy zmarnował bardzo dobrą sytuację!

• Wigry miały rzut rożny, ale został źle rozegrany i z kontratakiem ruszył Danielak, który stracił piłkę.

• Michał Ilków-Gołąb dośrodkował w pole karne gości, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

• Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Dużo taktyki i walki, a za mało mamy gry w piłkę.

• Było groźnie pod bramką Wigier! Na uderzenie z dystansu zdecydował się jeden z pomocników Chrobrego i piłka minimalnie minęła bramkę gości!

• Spokojny początek meczu w wykonaniu obydwóch drużyn. Żadna z nich nie chce się otworzyć i narazić na kontratak.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Garść statystyk przed dzisiejszym spotkaniem:

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Piotr Lasyk z Bytomia.

• W poprzedniej kolejce Chrobry przegrał 1:2 z Bytovią Bytów, a Wigry uległy 0:3 Zagłębiu Sosnowiec.

• Tak prezentują się składy dzisiejszego spotkania:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Chrobry Głogów - Wigry Suwałki!

red.

Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE

Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE ©Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki ONLINE. Na finiszu rozgrywek Nice 1. Ligi wszystko jest jeszcze możliwe. Także awans Wigier Suwałki, które dziś zagrają na wyjeździe z Chrobrym. Głogowianie z kolei nie mogą być jeszcze pewni utrzymania, więc również będą chcieli zagrać o komplet punktów.

Po porażce z Zagłębiem Sosnowiec w środę, nadzieje kibiców suwalskich Wigier na awans do ekstraklasy nieco zmalały. Trudno się dziwić, gdyż do końca rozgrywek pozostały już tylko trzy spotkania, a strata biało–niebieskich do drugiej lokaty zwiększyła się do czterech punktów.
Do świętowania awansu przymierza się już Sandecja Nowy Sącz, a faworytem do drugiego miejsca pozostaje Zagłębie Sosnowiec, któremu pozostały do rozegrania mecze z dołem tabeli – Stalą Mielec, Chrobrym Głogów i GKS-em Tychy.

Piłkarze Wigier nie zamierzają jednak oddawać awansu bez walki. – Ostatni mecz w naszym wykonaniu był najsłabszym w tej rundzie. Przed nami jeszcze trzy spotkania i trzeba zrobić wszystko, aby się zrehabilitować po porażce z Zagłębiem. Będziemy walczyć o jak najlepszy wynik w lidze. Wszystko jest jeszcze możliwe – mówi trener suwalczan Dominik Nowak.

Pierwszy z trzech finałów suwalczanie rozegrają dzisiaj o 17.00, kiedy to zmierzą się w Głogowie z Chrobrym. Rywale w ostatnich trzech spotkaniach nie zdobyli ani punktu. Głogowianie zajmują obecnie 13. lokatę, mając pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Aby być pewnym utrzymania, Chrobry musi jeszcze powalczyć o punkty.

Chrobry to jeden z tych rywali, z którymi podopieczni Dominika Nowaka nie notują ostatnio najlepszych wyników. W pierwszej rundzie obecnego sezonu w Suwałkach padł remis 2:2, a w poprzednich rozgrywkach dwukrotnie zwycięstwo odnosili głogowianie. Pozytywnym aspektem dla suwalczan będzie na pewno powrót Vaclava Cverny, który odpokutował już dwumeczową karę za czerwoną kartę w spotkaniu z Olimpią Grudziądz.

Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV
Mecz Chrobry Głogów - Wigry Suwałki nie będzie transmitowany w telewizji. Na tekstową relację na żywo z niniejszego spotkania zapraszamy na GOL24.pl.