• Koniec spotkania! Miedź Legnica bezbramkowo remisuje z Olimpią Grudziądz!

• Ostatnia zmiana także w Miedzi, Adrian Cierpka za Paula Batina.

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w Olimpii, Lukas Klemenz zmienił Arkadiusza Kasperkiewicza.

• Co za zamieszanie! Forsell uderzał z dystansu, obronił jednak Wrąbel, ale piłkę zdołał dobić jeszcze Bartczak. Koniec końców sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego.

• Matic Zitko został ukarany żółtą kartką.

• Ależ groźnie zrobiło się pod bramką Olimpii! Forsell dośrodkowywał do Batina, który oddał strzał głową. Kapitalną interwencją popisał się Wrąbel, który efektownie uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

• Jakub Chrzanowsk został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Olimpii, Nildo pojawił się za Kamila Kurowskiego.

• Dośrodkowanie Petteri Forsella z rzutu wolnego, futbolówkę z własnego pola karnego wybili defensorzy Olimpii.

• Kolejny rzut wolny dla Miedzi, piłkę bezpośrednio uderzył Petteri Forsell, ale trafił w mur.

• Marcin Kaczmarek uderzał z rzutu wolnego, piłka znalazła się w rękach Pawła Kapsy.

• Damian Rasak został ukarany żółtą kartką.

• Kolejna zmiana w Miedzi, za Łukasza Gargułę wszedł Adrian Łuszkiewicz.

• Niemałe zamieszanie powstało w polu karnym Olimpii po rzucie wolnym, strzał na bramkę zdołał oddać rezerwowy Jakub Chrzanowski, ale świetną interwencją popisał się Jakub Wrąbel!

• Pierwsza zmiana w Olimpii, Karol Angielski wszedł za Jakuba Łukowskiego.

• Arkadiusz Kasperkiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w Miedzi, Jakub Chrzanowski zmienia Oscara Martina.

• Co za okazja Olimpii! Marcin Kaczmarek znalazł się w sytuacji sam na sam z Pawłem Kapsą , jednak górą w tym pojedynku był golkiper Miedzi.

• Matic Zitko uderzał niemal spod linii końcowej, ale to był bardzo niecelny strzał.

• Dośrodkowanie Jakuba Łukowskiego, piłkę zdążył wybić Paul Batin.

• Bardzo niecelny strzał w wykonaniu Kamila Kurowskiego.

• Damian Ciechanowski próbował ruszyć z atakiem, ale stracił piłkę na rzecz rywali.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Miedź bezbramkowo remisuje z Olimpią Grudziądz.

• Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

• Próba zagrania Kurowskiego do Michalika, piłkę zdołał jednak przechwycić jeden z graczy Miedzi.

• Arkadiusz Kasperkiewicz zdecydował się na oddanie strzału sprzed linii pola karnego, ale Paweł Kapsa nie musiał nawet interweniować.

• Potężny strzał z dystansu w wykonaniu Petteri Forsella, futbolówka o centymetry minęła bramkę Olimpii.

• Oscar nieprzepisowo zatrzymywał Damiana Ciechanowskiego, będzie rzut wolny dla gości.

• Dośrodkowanie Łukasza Garguły z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Olimpii.

• Oscar dośrodkowywał do Keona Daniela, który oddał strzał na bramkę Olimpii. Pewną interwencją popisał się Jakub Wrąbel.

• Niecelny strzał autorstwa Kamila Kurowskiego.

• Mariusz Malec został ukarany żółtą kartką.

• Michał Bartkowiak uderzał ze skrzydła, piłkę pewnie wyłapał Jakub Wrąbel.

• Marcin Woźniak wbiegł w pole karne Miedzi i oddał strzał, futbolówka znalazła się jednak na aucie.

• Teraz rzut wolny dla grudziądzan, Jakub Łukowski uderzał, ale zbyt mocno.

• Petteri Forsell uderzał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

• Michał Bartkowiak uderzał na bramkę Olimpii, jednak futbolówka nieznacznie minęła bramkę!

• Tym razem próba strzału z dystansu w wykonaniu Damiana Michalika, także nieudana.

• Jakub Łukowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale była to bardzo nieudana próba.

• Świetna okazja Miedzi! Grzegorz Bartczak zagrał piłkę na pole karne rywali, dopadł do niej Oscar i gdyby tylko dołożył nogę, to mógł być gol.

• Rzut rożny dla gospodarzy, futbolówkę dośrodkowywał Jakub Łukowski, ale w porę wybił ją Michał Stasiak.

• Pierwszy strzał Olimpii autorstwa Kamila Kurowskiego. Pewnie obronił jednak Paweł Kapsa.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz LIVE! Goście powalczą o pierwsze punkty

• Rezerwowi Olimpii: Smoliński, Królczyk, Angielski, Klemenz, Bielawski, Kraska, Nildo.

• Rezerwowi Miedzi: Trifonow, Sapela, Gorskie, Chrzanowski, Karbowy, Cierpka, Łuszkiewicz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 3. kolejki 1. ligi. Dziś Miedź Legnica zmierzy się z Olimpią Grudziądz.