• Olimpia z kolejną setką! Tym razem Smoliński! Trafił wprost w bramkarza Zagłębia. Nadal w Grudziądzu remisowo

• Akcja Michalaka. Położył Kurowskiego i dogrywał w pole karne. Bardzo niecelnie

• Tym razem kara dla Kasperkiewicza

• Łukowski kolejna petarda z dystansu! Tym razem tylko w poprzeczkę...

• A teraz znów Olimpia! Najpierw Kurowski mocno, ale wybronił Fabisiak. Dobijał później Smoliński, ale nie trafił do bramki!

• Groźny strzał Nowaka minimalnie minął prawy słupek bramki Królczyka

• Olimpia powinna prowadzić! Angielski z 6 metrów strzela, ale kapitalnie broni Fabisiak!

• Zapowiadana zmiana w Olimpii. Smoliński za Ferugę

• Ależ okazja Zagłębia. Dośrodkowanie z rzutu wolnego... piłkę strącił jeden z napastników gości. Minimalnie chybił!

• Zaczynamy drugą połowę. Tym razem pierwsze podanie wykonają grudziądzanie

• Po pierwszej połowie w Grudziądzu jest remis. Ciężko przewidzieć jak to będzie wyglądało w po zmianie stron. Gdy bramkę strzeliło Zagłębie wydawało się, że to właśnie goście mogą powoli przejąć kontrolę w tym meczu. Gospodarze zdołali jednak szybko odrobić straty po kapitalnym trafieniu Łukowskiego. Za kwadrans zapraszamy na drugą część pojedynku.

• Koniec pierwszej połowy. Tuż przed gwizdkiem próbował jeszcze Angielski, ale bardzo niecelnie.

• Pierwsza część meczu powoli dobiega końca. Nie jest to porywające widowisko. Oglądaliśmy dwie bramki w przeciągu 3 minut. Reszta to przede wszystkim gra w środkowej części boiska

• I kolejna okazja Olimpii!!! W pole karne dogrywa Feruga, Angielski uprzedził obrońców i trafia w poprzeczkę!

• Ależ to był strzał młodego pomocnika Olimpii. Wywalczył piłkę i mocno uderzył zza pola karnego. Mocno przysnął w tej sytuacji Fabisiak, który jedynie musnął piłkę!

• Ależ odpowiedź Olimpii!!!!! Łukowski z 25 metrów !!!

• Gol Tomasza Nowaka z rzutu wolnego z 16 metrów!!!

• Po 25 minutach o spotkaniu w Grudziądzu możemy powiedzieć jedno. Tempo jak na razie nie należy do najszybszego. Jedni i drudzy dotychczas nie podjęli większego ryzyka.