Mecz Podbeskidzie – Stomil ONLINE. Gdzie oglądać w...

2

Stomil Olsztyn

2

• To tyle na dziś z Bielska Białej. Dziękujemy że śledziliście Państwo naszą relację i zapraszamy na kolejne spotkania!

• Po kapitalnym początku spotkania Górale wyszli na prowadzenie po golu Haskicia. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już więcej bramek. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania Stomil wyprowadził dwa zabójcze ataki i zdołał wyjść na prowadzenie po golach Nishiego i Biedrzyckiego. Podbeskidzie odpowiedziało jeszcze trafieniem Lewickiego i mecz zakończył się podziałem punktów. Piękne bramki zobaczyliśmy dziś w Bielsku, ale trzeba przyznać że remis jest sprawiedliwym wynikiem.

• Koniec meczu! Podbeskidzie remisuje w Bielsku 2:2 ze Stomilem Olsztyn.

• Podbeskidzie broni się na swojej połowie, ale Stomil nie dokonuje też huraganowych ataków. Zapowiada się remis.

• Ofiarnie Piacek blokuje strzał gracza Stomilu i ratuje swój zespół przed stratą bramkę.

• 4 minuty potrwa jeszcze to spotkanie

• Moskwik podaje do Haskicia! Fantastyczne dośrodkowanie do napastnika Górali, ale z niewiadomych przyczyn Haskić zamiast uderzać na bramkę próbuje jeszcze dogrywać i piłka mija bramkę Skiby. Niesamowita okazja na zwycięskiego gola

• Zakrzewski dośrodkowuje w pole karne po rzucie wolnym, Lewicki w ekwilibrystyczny sposób próbował zmieścić piłkę w siatce, ale nic z tego. Nadal remis w Bielsku.

• Zmiana w Podbeskidziu. Za bezproduktywnego dziś Szymańskiego wchodzi na ostatnie minuty Zakrzewski.

• Atak Stomilu, ale Leszczyński łapie piłkę. Podbeskidzie po serii podań próbuje prostopadłego podania, ale bezskutecznie.

• Limit zmian wykorzystany przez Adama Łopatko. Paweł Głowacki wchodzi za Łukasza Jeglińskiego

• Za Lecha wchodzi na plac gry Tomasz Zahorski.

• Dużo walki w środku boiska. Żadna z drużyn nie chce odkryć się przed rywalem, aby nie przegrać tego spotkania. Zobaczymy, czy uda się któremuś z zespołów przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść

• 4859 biletów zostało wyprzedanych na ten mecz.

• Powrót Adama Deji na boisko! Zastąpił Damiana Chmiela.

• Prawym skrzydłem przedzierał się Jaroch, ale jego dośrodkowanie wybijają defensorzy Stomilu. Za chwilę podobnie ma się sprawa z dośrodkowaniem Szymańskiego.

• Trener Adam Łopatko decyduje się na pierwszą zmianę. Wojowski zastępuje Nishiego.

• Lewicki! Mamy wyrównanie! Po podaniu Sierpiny piłkę przed polem karnym odbiera rezerwowy Bielska, oddaje strzał który jeszcze odbija się od słupka i wpada do bramki!

• Dośrodkowanie Janoty z rzutu wolnego. Haskić głowkuje, ale nie trafia

• Już Skiba gotowy do gry. Dalekie wybicie przejmują gracze Podbeskidzia i próbują rozegrać atak pozycyjny.

• Zderzenie Chmiela ze Skibą w polu karnym Stomilu. Opatrywany jest bramkarz Olsztynian.

• Rzut wolny około 20 metrów od bramki. Dośrodkowanie Podgórskiego wybijają obrońcy Stomilu. Rzut z autu dla Górali, ale znów na posterunku Arkadiusz Czarnecki.

• Wymiana piłki między Sierpiną a Moskwikiem, dośrodkowanie w pole karne, ale bez skutku

• Można powiedzieć że Podbeskidzie przegrywa na własne życzenie. Jak na razie kompletnie bez pomysłu weszli w drugą połowę. Dopiero teraz, po utracie drugiej bramki, Górale znów próbują atakować.

• Zmiana. Podgórski schodzi, na placu gry pojawia się Lewicki.

• Tsubasa próbował strzału, ale ustrzelił tylko Piacka. Kontra Podbeskidzia, ale nie udaje się oddać nawet strzału.

• Druga bramka dla Stomilu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Biedrzycki zdobywa bramkę głową! Ależ rozpoczęcie drugiej połowy Olsztynian.

• Co za akcja! Janota wywalczył piłkę w prawym sektorze boiska, dośrodkowuje w pole karne, strzela Chmiel, ale piłkę z linii bramkowej wybija Skiba! Dobitka z kilku metrów Sierpiny niecelna. Rewelacyjna akcja, i jeszcze lepsza obrona Skiby, który ratuje swój zespół.

• Kopia sytuacji z pierwszej połowy, tyle że bramka dla Stomilu! Nishi oddaje strzał z tej samej pozycji, co Haskić w pierwszej części i Leszczyński wyciąga piłkę z siatki! Mamy remis w Bielsku

• Dobra okazja Stomilu! Marcel Ziemann oddaje fantastyczny strzał zza pola karnego, ale piłka minimalnie mija lewe spojenie bramki Podbeskidzia!

• Strzał Jarosława Ratajczaka z około 20 metrów nie stanowił wyzwania dla Leszczyńskiego. Goście aktywniej weszli w mecz niż w pierwszej połowie.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania! Ze środka boiska na gwizdek Marka Opalińskiego piłkę rozgrywają zawodnicy Stomilu Olsztyn.

• Na początku spotkania byliśmy świadkami pięknej bramki Haskicia. Od razu spróbowali odpowiedzieć goście, ale robili to nieskutecznie. Inicjatywę przejęli gracze gospodarzy, którzy dyktowali tempo spotkania do 20 minuty. Po tym czasie obie drużyny wyraźnie opadły z sił i sporadyczne ataki nie przyniosły rezultatu w postaci kolejnej bramki. Zobaczymy czy obraz gry zmieni się w drugiej połowie.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Podbeskidzie prowadzi ze Stomilem 1:0 po cudownej bramce Haskicia z 4 minuty spotkania.

• Kun odzyskuje piłkę w środkowej strefie boiska, próbuje znaleźć Kujawę, ale wybijają defensorzy Górali.

• Dobra sytuacja Haskicia! Chmiel dośrodkowuje w pole karne, nie wybijają piłkarze Stomilu i główkuje napastnik Podbeskidzia, ale nie skutecznie.

• Brzydki faul Jeglińskiego i sędzia ukarał go żółtą kartą.

• Błąd Jarochy, do piłki dobiega Nishi, ale obrońca Podbeskidzia naprawia swój błąd i wybija piłkę.

• Coraz częściej do głosu dochodzą goście, ale niewiele z tego wynika. Dużo walki w środku pola, a gdy już się uda Olsztynianom przedrzeć w pole karne Górali, to piłka ląduje w rękach Leszczyńskiego.

• Tsubasa Nishi dośrodkowuje na głowę Patryka Kuna, ale za słaby strzał - pewna interwencja Leszczyńskiego.

• Napastnik Podbeskidzia ukarany przez sędziego Opalińskiego za dyskusje z arbitrem.

• Biedrzycki dogrywał do Patryka Kuna, ale radzą sobie defensorzy Podbeskidzia. Za chwilę znów próba z drugiej strony, ale również bezskuteczna.

• Ratajczak podłączył się do akcji ofensywnej, próba zagrania w pole karne, ale Piacek spokojnie zagrywa do bramkarza. Z piątego metra wykopuje Leszczyński.

• Dobra akcja Haskicia, ograł Wełnickiego przed polem karnym, ale podanie do lewej strony bardzo niecelne.

• Zbyt wysokie dośrodkowanie i nie wyszło nic z tej akcji Podbeskidzia. Od bramki bramkarz Stomilu. Wyraźnie obie drużyny zmniejszyły tempo, szczególnie Podbeskidzie, przez co nie mamy zbyt wielu okazji podbramkowych w ostatnich minutach.

• Jegliński fauluje gracza Podbeskidzia. Rzut wolny dla gospodarzy

• Drugi faul Bartosza Jarocha w tym meczu i sędzia nie zamierza tolerować takiego zachowania. Żółta karta.

• Tempo meczu zmalało, z optyczną przewagą Podbeskidzia, ale nie przeszkadza to kibicom, którzy żywiołowo dopingują Górali.

• Po 20 minutach Podbeskidzie zasłużenie prowadzi. Jak dotąd goście nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji. Wydaje się że gospodarze mają do tej pory ten mecz pod kontrolą.

• Jarocha fauluje prawie przy prawym narożniku. Rzut wolny dla Stomilu, dośrodkowuje gracz Olsztyna, ale piąstkuje Leszczyński.

• Kontra Podbeskidzia, świetnie Janota znajduje Podgórskiego, centra w pole karne z prawej strony, ale piłka w rękach bramkarza.

• Niebezpieczna sytuacja. Podgórski fauluje gracza Stomilu, rzut wolny około 25 metrów od bramki Górali.

• Faul Chmiela w walce o piłkę pod polem karnym Stomilu. Rzut wolny dla gości.

• Dwie akcje Stomilu z rzędu, ale kompletnie bez skutku. Nie zmusili jeszcze Leszczyńskiego do poważnej interwencji.

• Nic z tego nie wyszło. Piłka wrzucona za mocno i od bramki Stomil.

• Faulowany Damian Chmiel. Rzut wolny dla Podbeskidzia około 25 metrów od bramki Stomilu

• Taktyczny faul Jarochy. Od rzutu wolnego Olsztynianie.

• Podbeskidzie nie schodzi z połowy gości. Kolejna akcja Górali, ale znów ratuje zespół Skiba.

• Strzał Sierpiny po podaniu Podgórskiego, ale niezbyt silny i pewna interwencja Piotra Skiby

• Stomil próbował szybko odpowiedzieć, ale nic z tego nie wyszło. Przy piłce gospodarze.

• Cudowna bramka Haskicia! Fantastyczna akcja lewą stroną Sierpiny, piłka do Haskicia, który złamał do środka i oddał fenomenalny strzał po dalszym słupku. 1:0 dla Podbeskidzia!

• Lewą stroną przedzierali się piłkarze Podbeskidzia, ale piłka w rękach Piotra Skiby. Od bramki Stomil

• Od środka rozpocznie Podbeskidzie . Pierwszy gwizdek sędziego Marka Opalińskiego i gramy!

• Piłkarze już są na murawie. Za chwilę losowanie stron i pierwszy gwizdek!

• Stomil rozpoczął rundę wiosenną od dwóch wyjazdowych remisów i ostatniego zwycięstwa ze Zniczem Pruszków. Z kolei Podbeskidzie przegrali swój inaugurujący mecz, by później wygrać z Chrobrym Głogów i zremisować z Chojniczanką Chojnice.

• Mecz Podbeskidzia ze Stomilem to mecz sąsiadów w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują 10 miejsce, goście są tuż za nimi.

• Witamy Państwa na transmisji LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn. Zawodnicy już rozgrzewają się na murawie, pierwszy gwizdek o godzinie 18:00

Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie – Stomil ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Łukasz Klimaniec

W meczu inaugurującym 23. kolejkę Nice 1 ligi piłkarze Podbeskidzia podejmą drużynę Stomilu Olsztyn. Po ostatnich dobrych wynikach olsztynianie przyjeżdżają do Bielska walczyć o 3 punkty. Z kolei podopieczni Jana Kociana chcą odnieść 3 zwycięstwo z rzędu przed własną publicznością. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Podbeskidzie – Stomil ONLINE

Stomil dobrze rozpoczął rundę wiosenną. 2 wyjazdowe remisy i zwycięstwo u siebie – to statystyki podopiecznych trenera Adama Łopatki. Punktami podzielił się z GKS Katowice i Zagłębiem Sosnowiec, czyli drużynami które są wymieniane w gronie głównych kandydatów do awansu.
Dorobek punktowy olsztynian mógł być jeszcze okazalszy, ale w Sosnowcu gospodarze zdołali wyrównać po rzucie karnym przyznanym w doliczonym czasie gry. Solidnie zagrane spotkania z faworytami przełożyły się na wynik ostatniego meczu z zajmującym przedostatnie miejsce w lidze Zniczem Pruszków, którego Stomil pokonał aż 5:1. 2 bramki w tym spotkaniu strzelił napastnik Rafał Kujawa, który w sumie uzbierał ich w tym sezonie już 8 i jest najskuteczniejszym graczem olsztynian. Defensywa Podbeskidzia w dzisiejszym meczu musi zwrócić szczególną uwagę na tego zawodnika, jeśli chce myśleć o zwycięstwie.

A do wspomnianej formacji defensywnej wracają po krótkiej absencji Jozef Piacek i Damian Chmiel. Co prawda bez nich Podbeskidzie w ostatnim meczu z Chojniczanką stracili tylko jedną bramkę, ale trzeba wspomnieć że piłkarze z Chojnic od 20 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Zawistowskiego, co utrudniło im poczynania na boisku. Dla piłkarzy Jana Kociana remis z liderem z pewnością był rezultatem zadowalającym, ale jeśli chcą jeszcze uratować ten sezon, muszą zacząć regularnie wygrywać. Dzisiejszy mecz będzie do tego dobrą okazją, ale nie warto wyciągać przed nim wniosków patrząc na tabelę. Stomil wydaje się być w obecnej formie naprawdę groźnym rywalem. Atutem bielszczan jest własny stadion, na którym zwyciężyli w dwóch ostatnich rozgrywanych tam spotkaniach. Dla porównania zawodnicy prowadzeni przez Adama Łopatkę w tym sezonie na wyjeździe zwyciężyli tylko raz. Podbeskidzie musi zagrać uważnie w obronie, aby nie popełnić błędów Znicza Pruszków. Zawodnicy muszą w końcu pokazać jakość, którą niewątpliwie mają, ale jak dotąd nie udowodnili tego na pierwszoligowych boiskach.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1 ligi?

Jesienią w starciu tych zespołów górą byli gracze Stomilu – skromne zwycięstwo 1:0 pozwoliło im na zainkasowanie 3 „oczek” do ligowej tabeli. Dziś będą mieli okazje znów wywieźć cenne punkty z Bielska, ale miejscowi nie oddadzą ich bez walki, a być może sami pokuszą się o zwycięstwo i rozpoczną marsz w górę tabeli. Odpowiedzi poznamy wieczorem. Początek spotkania o godzinie 18:00. Arbitrem głównym będzie sędzia Marek Opaliński.