Mecz Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Pogoń Siedlce

1

Chojniczanka Chojnice

2

• KONIEC! Goście rzutem na taśmę zdobyli trzy oczka w Siedlcach! Pogoń dalej bezradna, choć dziś było blisko!

• GOOL!!!! RYBSKI PAKUJE PIŁKĘ, KTÓRA PO DRODZE ZMIENIA TOR LOTU!!!!

• Misztal broni celny strzał.

• Burkhardt z 10. metra przenosi piłkę nad bramką! To powinien być gol!

• CZY KRÓLOWIE REMISÓW WRÓCĄ Z KOLEJNYM PUNKTEM?

• Arbiter doliczył 8 minut!

• Burkhardt zmienia Paczkowskiego.

• GOOOLL!!!! ŁADNE UDERZENIE GRZELAKA!!!!

• Wrzesiński nie zdołał dopaść do prostopadłej piłki od Chyły.

• Chojniczanka atakuje całym zespołem.

• Bajdur również otrzymuje "żółtko"

• Zjawiński schodzi, a w jego miejsce melduje się Bancessi.

• Kartkę otrzymał również Jędrych.

• Biernat ukarany kartką.

• Misztal łapie futbolówkę na linii bramkowej! Sporo szczęścia mieli teraz gospodarze!

• Do końca meczu coraz bliżej. Chojniczanka stara się sforsować siedlecką defensywę.

• Za mocna piłka Biernata. Od bramki rozpocznie Misztal.

• Niedziela pojawił się w miejsce Biskupa.

• Misztal odbija bombę Kieruzela z rzutu wolnego!

• Chojniczanie dłużej utrzymują się przy piłce. Jak na razie bez efektu bramkowego.

• Wrzesiński zmienia Świerblewskiego.

• Trener Broniszewski zwleka ze zmianami.

• Świerblewski zagrał z rzutu wolnego wprost w ręce Budziłka.

• Budziłek odbija mocny strzał Bajdura z 17. metra!

• Chvedukasa zmienił Rybski.

• Będąc 5 na 1 miejscowi nie potrafili przedrzeć się pod bramkę rywali.

• Mikołajczak wywalczył korner.

• Kosakiewicz zastąpił Golańskiego.

• Skrzydłowy Pogoni minął Budziłka i zdołał trafić do siatki rywali!

• GOOOL!!!! BAJDUR TRAFIŁ Z OSTREGO KĄTA!

• To nie jest spotkanie najwyższych lotów.

• Golański z kartką.

• Nadal czekamy na bramki w Siedlcach.

• Goście wywalczyli korner.

• Wreszcie gramy.

• 1263 kibiców obserwuje dziś zawody z wysokości trybun. Marna frekwencja.

• Misztal opatrywany.

• W Siedlcach zaczęło padać.

• Misztal obronił trzy próby chojniczan z bliskiej odległości!

• Budziłek wypiąstkował futbolówkę po centrze z narożnika boiska. Poszła szybka kontra Chojniczanki, ale zawodnicy gości nie zdołali oddać strzału.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Od środka rozpoczęli goście!

• Gołym okiem widać, że oba zespoły są ranne. Brakuje jakości i wykończenia. Oby po zmianie stron było ciekawiej.

• KONIEC! Do przerwy w Siedlcach bez bramek!

• Zjawiński z 4. metra nie trafił czysto w piłkę! To powinien być gol!

• Zjawiński z kilku metrów trafia tylko w boczną siatkę!

• Nadal czekamy na konkretniejsze ataki zakończone bramkami.

• Widać, ze oba zespoły nie są w zbyt dobrej dyspozycji.

• Tomasiewicz szarpnął na prawej stronie. Za nim gnał Kieruzel, który nie zatrzymał go. Młodzieżowiec Pogoni dograł przed bramkę Budziłka, ale ponownie nikt nie zamknął akcji.

• Warto wspomnieć, że o ofensywie Pogoni decydują przede wszystkim byli zawodnicy Dolcanu Ząbki: Zjawiński, Bajdur i Świerblewski.

• Fatalnie rozegrany rzut wolny przez Bajdura.

• Tym razem Zjawiński dogrywał do Świerblewskiego, ale nie zdążył on dopaść do futbolówki.

• Ładna akcja Szreka zakończona niecelnym strzałem Zjawińskiego!

• Świerblewski dogrywał przed bramkę Budziłka. Nikt nie zdołał zamknąć tej akcji!

• Arbiter z Lublina jest mocno drobiazgowy.

• Biernat skasowany przez Lewandowskiego. Chwila przerwy.

• 20 minuta, a Pogoń nie straciła bramki!

• Chyła wyskoczył w górę niczym Kamil Stoch z progu, ale nie dofrunął do futbolówki.

• Tym razem siedlczanie rozpoczną grę z narożnika boiska.

• Misztal skutecznie i tym razem piąstkował.

• Chojniczanie wywalczyli korner.

• Misztal odbija piłkę, którą przejął Paczkowski. uruchomił on Tomasiewicza. Ten zagrał do Szreka, a młody zawodnik minął Budziłka i z ostrego kata dogrywał futbolówkę. Nikogo jednak przed bramką Chojniczanki z Pogoni nie było!

• Miejscowi starają się przejąć kontrolę nad spotkaniem.

• Podgórski bezskutecznie starał się wywalczyć korner.

• Troszkę spokojniej zrobiło się na murawie.

• Siedlczanie dziś w biało-niebieskich kompletach. Goście zaś w żółto-czerwonych kompletach.

• Tym razem Kieruzel po uderzeniu głową minimalnie chybił!

• Fenomenalna szansa Chojniczanki! Misztal jakimś cudem odbił futbolówkę!

• Dwie prostopadłe piłki nie dotarły do Zjawińskiego.

• Od środka rozpoczynają gospodarze! Gramy, gramy!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• W Siedlcach chłodno i wietrznie. Zobaczymy, jak będzie na murawie, Obaj trenerzy trochę namieszali w wyjściowych jedenastkach.

• Rezerwowi Chojniczanki: Gostomski, Gierszewski, Rybski, Niedziela, Kryszak, Markowski, Kosakiewicz

• Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Wójcik, Burkhardt, Bancessi, Wrzesiński, P. Krawczyk, Janicki

• Chojniczanie również nie zachwycają na wiosnę. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali zaledwie jeden mecz, jednak nie tracą kontaktu z czołówką ligi i zajmują 3. lokatę ze stratą oczka do lidera z Nowego Sącza.

• Biało-niebiescy doznali trzeciej porażki z rzędu, a to sprawia, że posada trenera Marcina Broniszewskiego nie jest już tak pewna. Pogoń na wiosnę gorzej punktuje jedynie od Drutex-Bytovii Bytów, Znicza Pruszków oraz MKS Kluczbork.

• Oba zespoły w poprzedniej serii gier nie zdobyły punktów. Siedlczanie przegrali w Głogowie z Chrobrym 0:2, a zespół z Pomorza na własnym obiekcie uległ GKS Tychy 1:4.

• Witamy serdecznie! O godz. 17 rozpocznie się mecz 27. kolejki Nice I ligi, w którym siedlecka Pogoń podejmie Chojniczankę Chojnice!

• Pogoń jest natomiast na 10. miejscu z dorobkiem 36 punktów.

Sebastian Chmielak

Mecz Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Dawid Kosidowski

Mecz Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Na sobotę zaplanowano sześć spotkań zaplecza LOTTO Ekstraklasy. O godz. 17 w Siedlcach rozpocznie się mecz pomiędzy miejscową Pogonią, a Chojniczanką Chojnice. Oba zespoły w poprzednim tygodniu zaliczyły porażki. Siedlczanie przegrali w Głogowie z Chrobrym (0:2), a podopieczni Piotra Gruszki ulegli dosyć wyraźnie GKS Tychy (1:4). Tym samym dziś obie ekipy mają szansę zatrzeć złe wrażenie z ostatnich dni i ponownie wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Mecz Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Poprzednie tygodnie nie były udane dla Pogoni, która przegrała trzy ostatnie mecze. Atmosfera wokół osoby trenera Marcina Broniszewskiego mocno zgęstniała do tego stopnia, że w mediach pojawiły się już pierwsze spekulacje co do tego, kto mógłby być nowym opiekunem biało-niebieskich.
Siedlczanie kiepsko punktują na wiosnę. Gorsze rezultaty osiągnęły jedynie zespoły ze strefy spadkowej. Tydzień temu zespół z Mazowsza przegrał w Głogowie z Chrobrym 0:2, po raz kolejny tracąc bramki w pierwszych dwudziestu minutach. Nie ulega wątpliwości, że początkowa faza zawodów jest dla Pogoni co najmniej niefortunna. Tak było również w meczach z Olimpią Grudziądz (1:4), czy Wigrami Suwałki (1:2). Oba powyższe spotkania zostały rozegrane w Siedlcach. Tym samym upadł kolejny frazes dotyczący Pogoni - Siedlce - twierdza. Za trenera Broniszewskiego udało się jedynie w roli gospodarza ograć blado wyglądający Górnik Zabrze (2:1). Obecnie biało-niebiescy z dorobkiem 36 punktów zajmują 10. miejsce w tabeli Nice I ligi.

Chojniczanka również na wiosnę nie zachwyca tak, jak w poprzedniej rundzie. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali w 2017 roku jeden mecz, pięć zremisowali i raz przegrali. Podział punktów - tak brzmi synonim chojniczan, którzy uzbierali w kampanii aż 14 remisów. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, zespół z Pomorza w poprzedniej kolejce przegrał na własnym obiekcie z GKS Tychy (1:4). Była to pierwsza porażka jednego z kandydatów do gry w LOTTO Ekstraklasie w roli gospodarza. Mimo straty punktów, zespół z Chojnic nie traci kontaktu z czołówką, która również gubi punkty. W tym momencie Chojniczanka zajmuje 3. lokatę ze stratą oczka do lidera z Nowego Sącza.

Przy okazji rywalizacji Pogoni z Chojnicami warto odnieść się do bezpośrednich pojedynków, gdyż większość z nich niosła ze sobą pewną historię. Pierwszy raz oba zespoły spotkały się 3 sierpnia 2014 roku. Wówczas biało-niebiescy wygrali 4:1 i był to debiut siedlczan na pierwszoligowym froncie. Pół roku później Chojniczanka zainkasowała u siebie trzy punkty, gromiąc Pogoń aż 5:0. Po tym meczu z funkcji pierwszego trenera siedlczan odsunięto Daniela Purzyckiego. W ostatniej kolejce poprzedniej kampanii Pogoń na własnym obiekcie ograła zespół z Pomorza 1:0, gwarantując sobie tym samym pozostanie na kolejny rok wśród pierwszoligowców bez przymusu rozgrywania barażów. Czy dzisiejszy mecz będzie kolejnym, ważnym elementem w historii któregoś z klubów? O tym przekonamy się, śledząc relację w GOL24.pl, a dodatkowym smaczkiem sobotniej potyczki jest fakt, że w 18-stce meczowej chojniczan znalazł się doświadczony Paweł Golański. Początek rywalizacji o godz. 17!

Nieobecni:

Pogoń - Piotr Mroziński (uraz)
Chojniczanka - Irakli Meschia (pauza za kartki)

Zagrożenia pauzą za kartki:

Pogoń - Mateusz Żytko, Daniel Dybiec, Grzegorz Tomasiewicz
Chojniczanka - Paweł Zawistowski, Piotr Mikita

Poprzednie pojedynki w Nice I lidze:

Chrobry Głogów - Pogoń 2:0
Pogoń - Wigry Suwałki 1:2 (Wójcik)
Pogoń - Olimpia Grudziądz 1:4 (Bancessi)
Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń 1:3 (Żytko, Tomasiewicz, Bancessi)
MKS Kluczbork - Pogoń 2:2 (Żytko, Bancessi)

Chojniczanka - GKS Tychy 1:4 (Rybski)
Stal Mielec - Chojniczanka 0:1 (Zawistowski)
Chojniczanka - Miedź Legnica 0:0
Wisła Puławy - Chojniczanka 0:0
Chojniczanka - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (Podgórski)

Bezpośrednie pojedynki:

Chojniczanka - Pogoń 2:1 (Niedziela, Rybski - Tomasiewicz)
Pogoń - Chojniczanka 1:0 (Zembrowski)
Chojniczanka - Pogoń 1:0 (Kieruzel)
Chojniczanka - Pogoń 5:0 (2x Mikołajczak, 2x Siemaszko, Niedziela)
Pogoń - Chojniczanka 4:1 (2x K. Wójcik, Lewandowski, Ciechański - Rybski)

Arbiter spotkania:

Rozjemcą zawodów będzie Mateusz Złotnicki z Lublina, który w obecnej kampanii prowadził trzy mecze z udziałem Pogoni. Przegrany pojedynek z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (pd. 1:2), remis w Siedlcach w ligowym starciu z MKS Kluczbork (1:1) oraz ligową przegraną z Zagłębiem Sosnowiec (0:2) również w Siedlcach. Złotnicki w obecnej kampanii nie miał jeszcze okazji sędziować spotkań Chojniczanki.

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Spotkanie Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!