Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja...

1

Olimpia Grudziądz

4

4 1 połowa

• KONIEC! Olimpia ogrywa w Siedlcach Pogoń aż 4:1! To tyle z naszej strony! Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Pogoń będzie miała kolejny korner.

• Kartka dla Mrozińskiego.

• Olimpia obnazyła wszystkie braki Pogoni i pokazała, że bedzie się liczyć w walce o czołowe miejsca w Nice 1. lidze.

• Żitko wchodzi w miejsce Ferugi.

• Miejscowi mają coraz mniej czasu na odrobienie strat.

• Wrąbel broni uderzenie z kilku metrów Tomasiewicza!

• Kapitalna piłka Bancessiego. A centrostrzał Zjawińskiego odbija ponownie Wrąbel.

• Świerblewski uderzył nad bramką, a chwilę wcześniej Wrąbel znów skutecznie interweniuje.

• Świerblewski zmienia Wrzesińskiego.

• Jasiński melduje sie w miejsce Michalika.

• Cios za cios. Bardzo dobry mecz w Siedlcach.

• Spotkanie obserwuje 1523 widzów.

• Smoliński zmienia Kurowskiego.

• Wrąbel broni celny strzał Chyły!

• Wrąbel wybronił świetny strzał Bancessiego!!!

• Zawodnik Pogoni z kilku metrów wpakował głową futbolówkę do bramki rywali!

• GOOOL!!! 1:4!!!! BANCESSI!!!!

• Janicki zastępuje Burkhardta.

• Trener Paszulewicz nie zdecydował się jeszcze na roszady, ale nie ma co się dziwić. Jak idzie, to idzie.

• Kolejny błąd siedleckiego bloku obronnego, ale nie wykorzystany przez rywali. Choć słowo "blok" to za dużo powiedziane.

• Przebojowa akcja Bancessiego zakończona niecelnym strzałem.

• Woźniak ukarany kartką.

• Najpierw Misztal broni w sytuacji sam na sam, a chwilę później z linii bramkowej futbolówkę wybija Lewandowski!

• Siedlczanie starają się wymieniać podania, grać kombinacyjnie, ale brakuje dokładności.

• Na sektorze gości zameldowała się garstka fanów Olimpii.

• Przyjezdni rozpoczęli grę!

• Bancessi zmienia Bajdura.

• Na murawie są już siedlczanie. Czekamy jeszcze na Olimpię.

• Eusebio Bancessi szykuje się do wejścia. W dwóch poprzednich meczach strzelił dwie bramki.

• KONIEC PIERWSZEJ ODSŁONY! Do przerwy Olimpia demoluje w Siedlcach Pogoń aż 4:0.

• Groźny, ale tym razem niecelny strzał jednego z grudziądzan.

• Niecelny strzał głową Chyły. Centrował z rzutu wolnego Burkhardt.

• Wrąbel fantastycznie odbija piłkę po strzale Bajdura!

• Kolejny stały fragment gry dla Pogoni.

• Łukowski ukarany kartką.

• Ogromny chaos w szeregach siedlczan. Z piłkarzy uszło całkiem powietrze.

• GOOOL!!!! KAROL ANGIELSKI!!!! CZY POGOŃ WYSZŁA W OGÓLE Z SZATNI?!

• Wrąbel broni jeden ze strzałów siedlczan. To pierwsza, celna próba gospodarzy.

• Kolejny błąd siedleckiej defensywy wykorzystany przez rywali! Nokaut!

• GOOOLL!!!!! KAROL ANGIELSKI!!!!

• Kąśliwy strzał z dystansu jednego z Pogonistów.

• Sporo walki w środku boiska. czekamy na składne akcje i przede wszystkim na kolejne bramki.

• Pogoń jeszcze bez celnej próby.

• Tomasiewicz po składnej akcji uderzył z 19. metra niecelnie, ale będzie korner.

• Feruga ucierpiał po powietrznym starciu z Chyłą.

• Mocny, ale niecelny strzał z dystansu Tomasiewicza.

• Burkhardt wywalczył pierwszy korner dla biało-niebieskich.

• Bajdur po indywidualnym rajdzie pada w polu karnym, ale arbiter nie reaguje.

• Siedlczanie starają się przejąć inicjatywę, ale na razie Wrąbel bezrobotny.

• Trener Marcin Broniszewski energicznie gestykuluje przy linii bocznej. Olimpia znakomicie rozgrywa zawody.

• Podopieczni Jacka Paszulewicza kapitalnie weszli w mecz. Czy miejscowych stać na odrobienie strat?

• Misztal skutecznie interweniuje po centrze Banasiaka.

• FALSTART SIEDLCZAN.

• Żytko podał pod nogi zawodnika Olimpii, który ponownie huknął z dystansu.

• GOOOL!!!! JAKUB ŁUKOWSKI x2

• Futbolówka uderzona z ok. 25 metrów poszybowała w same okienko siedleckiej bramki!!!

• GOOOL!!!! FANTASTYCZNA BOMBA Z RZUTU WOLNEGO!!!!! JAKUB ŁUKOMSKI!!!!

• Pogoń gra dziś w biało-niebieskich kompletach. Rywale zaś w zielono-białych.

• Pierwsza akcja siedlczan. Bajdur zgrał futbolówkę do Wrzesińskiego, a le dla szybkiego zawodnika Pogoni zabrakło boiska.

• Od środka rozpoczynają miejscowi!

• Artur Aluszyk wyprowadza obie jedenastki!

• Na trybunach jest Franciszek Smuda.

• Siedlecki obiekt powolutku się wypełnia, ale na komplet widzów nie ma co liczyć.

• Piękne słońce, ciepełko - tak przywitały nas Siedlce. Czy piłkarze dostosują się do wiosennej aury?

• W rundzie jesiennej w rywalizacji Olimpii z Pogonią w Grudziądzu lepsi byli gospodarze, który wygrali 1:0 po bramce Kaczmarka z rzutu karnego.

• Siedlczanie w poprzedniej kolejce rozprawili się w Bytowie z Drutex-Bytovią 3:! po piorunującej końcówce zawodów. Podopieczni Jacka Paszulewicza pokonali natomiast na własnym obiekcie Sandecję Nowy Sącz 2:0.

• Oba zespoły dotychczas zgromadziły po 36 punktów. Olimpia plasuje się na 7. miejscu, a oczko niżej znajdują się biało-niebiescy.

• Witamy serdecznie! Przed nami emocje związane z Nice 1. ligą. W Siedlcach miejscowa Pogoń podejmie o 18:30 Olimpię Grudziądz!

Sebastian Chmielak

Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Arkadiusz Gola/Polska Press

Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE. Środa jest dniem,w którym nadrabiane są zaległości zespołów Nice 1. ligi. Do Siedlec przyjeżdża Olimpia Grudziądz. Oba zespoły dotychczas zgromadziły 36 punktów, a dzisiejsza wygrana którejkolwiek z ekip uplasuje zwycięzce w ścisłym czubie tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz ONLINE

Z tygodnia na tydzień coraz mniej pozostaje kolejek do końca Nice 1. ligi. Jedno natomiast się nie zmienia. Nadal w górze tabeli jest ogromny ścisk i żaden z pierwszoligowców nie potrafi wypracować sobie przewagi nad rywalami.
Pogoń w poprzedniej kolejce pokonała Drutex-Bytovię Bytów 3:1 po piorunującej końcówce. Olimpia natomiast w jednym z hitów kolejki ograła Sandecję Nowy Sącz 2:0. Oba zespoły zgromadziły po 36 punktów. Grudziądzanie zajmują 7. miejsce, a biało-niebiescy są jedną pozycję niżej. Warto wspomnieć, że goście dzisiejszego pojedynku w wiosennych meczach zdobyli 12 punktów (4 zwycięstwa, 1 porażka). Pogoń natomiast wygrała najwięcej spotkań w roli gospodarza, w Nice 1. lidze (8). Możemy zatem spodziewać się dobrego widowiska w Siedlcach, które rozpocznie się o godz. 18:30.

Zagrożeni pauzą za kartki:

Pogoń: Daniel Dybiec, Arkadiusz Jędrych, Daniel Chyła, Mateusz Żytko, Grzegorz Tomasiewicz
Olimpia: Kamil Kurowski, Matić Żitko, Daniel Feruga, Adrian Bielawski, Marcin Smoliński

Forma w ostatnich meczach:

Drutex-Bytovia - Pogoń 1:3 (Żytko, Tomasiewicz, Bancessi)
Pogoń - Górnik Łęczna 1:1 (Wrzesiński) mecz towarzyski
MKS Kluczbork - Pogoń 2:2 (Mateusz Żytko, Eusebio Bancessi)
Pogoń - Górnik Zabrze 2:1 (Konrad Wrzesiński, Piotr Mroziński)

Olimpia - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (Banasiak, Woźniak)
Olimpia - GKS Tychy 1:0 (Angielski)
Olimpia - Znicz Pruszków 1:0 (Łukowski)
Stal Mielec - Olimpia 1:0
Olimpia - Miedź 2:1 (Angielski, Michalik)

Bezpośrednie spotkania:

Olimpia - Pogoń 1:0 (Kaczmarek)
Pogon - Olimpia 1:2 (Rybicki - Banasiak, Nildo)
Olimpia - Pogoń 0:1 (Duda)
Olimpia - Pogoń 0:1 (Chirri)
Pogoń - Olimpia 1:1 (Dziubiński - Szczot)

Bilans: 2 zwycięstwa Pogoni, 1 remis, 2 zwycięstwa Olimpii
Bramki: 4-4

Arbiter spotkania:

Zawody poprowadzi Artur Aluszyk ze Szczecina. Sędziował on w obecnej kampanii dwa zwycięskie mecze z udziałem Pogoni Siedlce (1:0 z GKS Tychy oraz 2:1 z Wisłą Puławy), a w 9. kolejce był rozejmcą przegranego spotkania Olimpii Grudziądz z Kluczborkiem (2:3).