Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie...

Sandecja Nowy Sącz

1

Chrobry Głogów

0

• Koniec! Sandecja nadal liderem Nice 1. Ligi po wygranej przeciwko Chrobremu Głogów!

• Małkowski z 30. metra, Gospodinow z trudem łapie!

• Kartkę ogląda Maciej Małkowski!

• 3 minuty doliczone!

• Gałecki z żółtym kartonikiem!

• Wawszczyk poszukał strzału "fałszem" z 30. metra, piłka poleciała obok lewego słupka bramki!

• Marcel Gąsior ogląda żółty kartonik!

• Wdowiak strzela "spod kolana" z lewej strony pola karnego, Wieteska blokuje!

• Karol Hodowany zmienia Bartosza Machaja!

• Adrian Danek wchodzi za Dudzica!

• Małkowski wbiega w środek pola karnego, strzela z 8. metra, jednak za lekko, by zaskoczyć Gospodinowa!

• Mateusz Machaj kąśliwie wkręca piłkę pod poprzeczkę bramki Sandecji z rzutu wolnego, Radliński ofiarnie interweniuje!

• Maciej Korzym wchodzi za Trochima!

• Dudzic wpada w pole karne z lewej strony, strzela po ziemi, nie sprawiając problemów Gospodinowowi!

• Trochim szuka dośrodkowania w pole karne z lewej strony, gdzieś z 25. metra, piłka jednak leci obok bramki Gospodinowa!

• Maciej Kona wchodzi za Pawlika!

• Trochim! Strzał z linii pola karnego po podaniu od Wdowiaka! Piłka wysoko ponad poprzeczką bramki!

• Kubań dośrodkowuje z prawej strony do Trochima, ten jednak nie był w stanie oddać strzału!

• Dudzic strzela z 20. metra z lewej strony, piłka znowu zabija gołębie!

• Gałecki! Strzał zza pola karnego, piłka leci jednak wysoko ponad bramkę!

• Trochim dostaje podanie od Dudzica z lewej strony, zmierza do okolic 25. metra, strzela płasko, Gospodinow jednak pewnie chwyta!

• Rzut rożny z lewej strony, Mateusz Machaj w pole karne, niebezpieczeństwo zażegnane przez Szufryna!

• Gałecki za Kasprzaka, pierwsza zmiana u gospodarzy!

• Szczepaniak z lewej strony pola karnego szuka finezyjnego strzału, piłka jednak leci ponad bramkę, strzeżoną przez Radlińskiego!

• Wracamy do gry! II połowa! Sandecja bez zmian!

• Zmiana w Chrobrym, Gąsior wchodzi za Boneckiego!

• Koniec I połowy! Sandecja prowadzi 1:0 z ekipą Chrobrego Głogów. Do zobaczenia za 15 minut!

• 1 minuta doliczona do czasu gry!

• Trochim! Strzał zza pola karnego po podaniu z lewej strony od Wdowiaka, piłka leci ponad poprzeczkę, ale było bardzo blisko!

• Kasprzak wchodzi w prawą stronę pola karnego, na raty podaje do środka do Dudzica, ten z najbliższej odległości wślizgiem pakuje piłkę do siatki! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! I mamy 1:0!

• Mateusz Machaj dośrodkowuje w pole karne z rzutu wolnego, piłka mija jednak wszystkich zawodników i linię końcową!

• Ilków - Gołąb podcina Słabego, i mamy kolejną kartkę!

• Mateusz Machaj w pole karne z rzutu wolnego, Wieteska strzela głową, Radliński łapie!

• Baran ogląda kartonik, podcina Boneckiego na własnej połowie!

• Bonecki oddaje kolejny strzał zza pola karnego, piłka jednak odstrasza pobliskie gołębie, lecące nad sądeckim niebem!

• Bonecki strzela za pola karnego po ziemi, piłka kozłuje przed Radlińskim, ten jednak zdążył wybić ją na rzut rożny!

• Michał Pawlik ogląda żółtą kartkę za atak poza grą zawodnika Sandecji!

• Trochim szukał wrzutką w pole karne kolegów z zespołu, jednak z akcji nici, Krasava leci obok prawego słupka!

• Bonecki po raz kolejny fauluje w środku pola, grabi sobie powoli gracz z numerem 7!

• Bonecki posłał niesamowitą bombę w stronę bramki Radlińskiego z 20, metra z lewej strony, piłka leci ponad konstrukcję!

• Bartosz Machaj z prawej strony wkręca piłkę w pole karne, odważnie interweniuje Szufryn, wybijający futbolówkę szczupakiem na rzut rożny!

• Małkowski w pole karne z prawej strony boiska, Ilków - Gołąb pewnie "czyści" sytuację!

• Małkowski dośrodkowuje w pole karne z rzutu wolnego z 25. metra, piłkę chwyta Gospodinow!

• Małkowski powalony na boisko przez Boneckiego, gracz Głogowian ogląda kartonik!

• Małkowski z lewej strony w pole karne z rzutu rożnego, Ilków - Gołąb ofiarnie wybija piłkę głową poza boisko!

• Małkowski posyła długą piłkę w pole karne, Gospodinow pewnie łapie!

• Górna piłka od Szufryna do Trochima, gracz z numerem 10 na spalonym!

• Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, sędzia Lasyk gwiżdże i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Piotrem Lasykiem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• Nad nowosądeckie niebo powraca jaskrawo świecące słońce, niesamowity miszmasz pogodowy dzisiaj!

• 20 minut do pierwszego gwizdka, rozgrzewka ma się ku końcowi!

• Pogoda zmieniła się diametralnie, zaczyna powoli padać rzęsisty deszcz, na pewno murawa będzie idealna do grania po ziemi.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Maciej Korzym, Adrian Basta, Michał Gałecki, Adrian Jurkowski, Adrian Danek, Filip Piszczek

Chrobry: Sławomir Janicki, Karol Hodowany, Marcel Gąsior, Damian Sędziak, Kamil Szubertowski, Konrad Kaczmarek, Maciej Kona

• Ze słonecznego i wietrznego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszam na pojedynek miejscowej Sandecji z Chrobrym Głogów!

Krzysztof Rosłoński

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©fot. adrian maras

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. W sobotnie popołudnie na murawę stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wybiegną jedenastki miejscowej Sandecji i Chrobrego Głogów. Zarówno dla nowego lidera pierwszoligowych rozgrywek, jak i podopiecznych Ireneusza Mamrota będzie to okazja do podtrzymania zwycięskiej passy, trwającej już od trzech spotkań. Kto będzie cieszył się z ligowych punktów?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE

Dla sądeczan ostatnich kilka dni należało do bardzo intensywnych. Po tym, jak w Wielką Sobotę udało się pokonać jedną bramką zespół Wigier Suwałki na jej terenie, w środowy wieczór doszło do zaległego od listopada pojedynku z mielecką Stalą na sądeckim stadionie.
Podopieczni Radosława Mroczkowskiego pokonali zaprzyjaźnioną ekipę ponownie 1:0, i w taki oto sposób objęli po raz pierwszy w historii istnienia rozgrywek pierwszoligowych w obecnym formacie pozycję lidera z punktem przewagi nad Zagłębiem Sosnowiec i Chojniczanką.

Zespół, prowadzony przez Ireneusza Mamrota, również może zaliczyć ostatnie tygodnie zaliczyć do niezwykle udanych, po pierwsze z powodu przerwania serii spotkań bez zwycięstwa, trwającej przeszło 4 miesiące (wliczając w to również okres przygotowawczy), po drugie dlatego, że od trzech ostatnich pojedynków, przede wszystkim derbowego z Miedzią Legnica, Chrobry nie stracił nawet punktu, co powoduje, że dzisiejsi goście zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli z przewagą 8 punktów nad ekipami z pozycji, zagrożonych spadkiem.

SĘDZIA:

Piotr Lasyk (Bytom): W tym sezonie 21 spotkań (12 w Lotto Ekstraklasie, 2 w Pucharze Polski i 6 w Nice 1. Lidze, jedno w 2. Lidze), 99 żółtych kartek, 6 czerwonych, 8 podyktowanych rzutów karnych

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Łukasz Radliński - Lukas Kubań, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bucko, Kamil Słaby - Michał Gałecki, Grzegorz Baran - Bartłomiej Dudzic, Wojciech Trochim, Maciej Małkowski - Maciej Korzym

Chrobry: Anatolij Gospodinow - Michał Ilków-Gołąb, Mateusz Wieteska, Seweryn Michalski, Ariel Wawszczyk - Michał Pawlik, Sebastian Bonecki - Bartosz Machaj, Mateusz Machaj, Łukasz Szczepaniak - Paweł Wojciechowski

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Spotkanie Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Sandecja - Chrobry w GOL24.pl!