1

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec meczu! Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 1:0! Dziękujemy za uwagę!

• 90+1. Olimpia miała rzut wolny, ale źle go rozegrano i piłkę mają gospodarze, którym się nie śpieszy.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Faul gracza Olimpii i Stal ma rzut wolny bardzo blisko pola karnego gości z Grudziądza.

• Mamy ostatnią zmianę w meczu. Piotr Głowacki zmienia Mateusza Cholewiaka.

• Ależ groźnie było pod bramką Olimpii! Ładna akcja Stali, którą fatalnie sfinalizował Drzazga. Napastnik gospodarzy z kilku metrów nie trafił nawet w bramkę!

• Żółtą kartką ukarany został Mateusz Cholewiak.

• Mamy ostatnią zmianę w drużynie gości. Jose Furtado pojawia się w miejce Damiana Ciechanowskiego.

• Kolejny groźny atak gospodarzy, ale uderzenie pomocnika Stali minęło bramkę strzeżoną przez Wrąbla!

• Kamil Radulj opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Dominik Sadzawicki.

• Wrąbel po raz kolejny ratuje Olimpię przed utratą bramki! Gospodarze dążą do podwyższenia prowadzenia!

• Krzysztof Drzazga pojawia się w miejsce Szymona Sobczaka.

• Matić Żitko został ukarany żółtą kartką za faul na rozpędzonym Sobczaku.

• Stal cofnęła się na własną połowę i czeka na wyprowadzenie kontrataku. Olimpia w ataku pozycyjnym.

• Jakub Łukowski zmienia Adama Banasiaka.

• GOOOLLL! Mamy pierwszą bramkę w meczu! Szybki kontratak gospodarzy wykończył Mateusz Cholewiak! Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 1:0!

• Wszystko wraca do stanu rzeczy z pierwszej połowy. Stal przejęła inicjatywę i teraz miała serie stałych fragmentów gry.

• Gospodarze przetrwali serię ataków Olimpii i sami wyprowadzili jeden konkretny, z którym ostatecznie poradzili sobie gracze z Grudziądza.

• Marcin Woźniak nieprzepisowo powstrzymał Szymona Sobczaka i został ukarany żółtą kartką.

• Seria nieudanych dośrodkowań Daniela Ferugi. Najpierw z rzutu rożnego, a potem z rzutu wolnego. Cały czas mamy bezbramkowy remis.

• Goście wywalczyli rzut rożny. Czy padnie bramka?

• Obrońcy gospodarzy zaczynają popełniać błędy, a Olimpia cały czas atakuje i dąży do zdobycia pierwszej bramki w meczu.

• Lepszy początek drugiej połowy w wykonaniu Olimpii. Goście chyba musieli ze sobą ostro porozmawiać w szatni, po tym co prezentowali w pierwszej połowie.

• Wesllem Monteiro zmienia Damiana Michalika.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy! Mało emocji mieliśmy w pierwszej części gry. Widzimy się za kilka minut!

• Bardzo dobrze w bramce Olimpii spisuje się Jakub Wrąbel, który jest pewnym punktem swojej drużyny.

• Olimpia jest zepchnięta do defensywy i ciężko jej stworzyć jakiś klarowny atak. Dobry fragment gry w wykonaniu gospodarzy.

• Znów groźnie było pod bramką Olimpii, ale na szczęście gości Kolew dzisiaj jest bardzo nieskuteczny.

• Zakotłowało się pod bramką Olimpii, ale gościom udało się wyjść z zagrożenia. Najpierw zablokowany został strzał Radulja, a potem Marciniec uderzył bardzo niecelnie.

• Dzisiejsze spotkanie nie należy do najciekawszych. Brakuje klarownych sytuacji z obu stron. Po dobrym początku gospodarze nieco przystopowali ze swoimi atakami.

• W końcu mamy jakaś ofensywną akcję Olimpii! Bardzo groźne uderzenie oddał Damian Michalik, ale na jego nieszczęście piłka poszybowała nad bramką!

• Bardzo zaostrzyła nam się gra w Mielcu. Tym razem Wasil Panajotow został ukarany żółtą kartką.

• Mamy bardzo dużo przerw w grze. Tym razem Damian Michalik został ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.

• Ależ to była okazja dla Stali! Mateusz Cholewiak wyszedł sam na sam z Jakubem Wrąblem i uderzył niecelnie!

• Bardzo niecelny strzał pomocnika Stali. Grę od bramki wznowi Wrąbel.

• Tym razem mamy żółta kartkę dla gracza Olimpii. Kamil Kurowski sfaulował pomocnika Stali przed polem karnym swojej drużyny.

• Aleksandyr Kolew jest najaktywniejszym graczem na boisku. Teraz objawiło się to w postaci faulu i zasłużonej żółtej kartki.

• Kolejny groźny atak Stali Mielec. Szybko wyprowadzony atak został przerwany przez sędziego, który odgwizdał pozycję spaloną Kolewa.

• Z rzutu rożnego nic groźnego nie wynikło. Grę od bramki wznowi Libera.

• Mamy pierwszy atak Olimpii, który przyniósł jej rzut rożny.

• Stal bardzo dobrze weszła w to spotkanie. Mocno atakuje Olimpię, która ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

• Dobre zachowanie obrońców Olimpii, którzy złapali na pozycji spalonej jednego z zawodników Stali.

• Faulowany był Getinger i Stal ma rzut wolny.

• Mocny początek meczu w wykonaniu gospodarzy. Przed chwilą zawodnik Stali oddał strzał nad bramką.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy za nami. Prawą stroną pomknął pomocnik Stali, dośrodkował w pole karne, ale Kolew uderzył głową obok słupka!

• Rozpoczynamy mecz!

• Na własnym stadionie Stal zdobyła 16 punktów, natomiast Olimpia z meczów wyjazdowych przywiozła 14 punktów. Statystyka wskazuje na to, że będziemy świadkami ciekawego spotkania!

• Stal z dorobkiem 23 punktów znajduje się na czternastej pozycji w tabeli. Olimpia jest na dziewiątej pozycji i na swoim koncie ma 27 oczek.

• Jak dzisiejsi rywale radzili sobie w poprzedniej kolejce? Stal wygrała z MKS-em Kluczbork 1:0, a zwycięską bramkę z rzutu karnego zdobył Kamil Radulj. Olimpia pokonała na własnym stadionie 2:1 Miedź Legnicę. Bramki zdobyli Karol Angielski i Damian Michalik.

• Dzisiejszy mecz poprowadzi Pan Karol Rudziński z Olsztyna.

• Znamy już składy, które wystąpią w dzisiejszym spotkaniu!

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Stal Mielec - Olimpia Grudziądz!