Znicz Pruszków

0

Chrobry Głogów

0

• Karol Rudziński nie wytrzymał dwóch minut i już kończy bezbarwny mecz w Pruszkowie. Znicz bezbramkowo remisuje z Chrobrym Głogów.

• Jeszcze jeden rzut wolny dla Znicza. Wrzutka dobra, ale zabrakło uderzenia na bramkę Karola Szymańskiego.

• Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

• Drobnego urazu nabawił się Mateusz Stryjewski.

• ... wystraszył wrzucającego piłkę z rzutu wolnego Aleksandra Jagiełłę. Jęk zawodu i nieudana akcja.

• Michał Iłków Gołąb fauluje rozpędzonego Aleksandra Jagiełłę na lewej stronie. Gorący oklask kibiców Znicza...

• Bez zagrożenia. Z kontrą wychodził Znicz, ale przed linią środkową za koszulki przytrzymywany był Adrian Paluchowski. Żółtą kartkę otrzymał Kamil Szubertowski.

• Rafał Zaborowski wybija piłkę spod nóg Sebastiana Boneckiego na rzut rożny.

• Paweł Wojciechowski ruszył środkiem i mijając dwóch rywali Znicza jak tyczki uderzył płasko sprzed pola karnego, ale zbyt słabo, by pokonać Piotra Misztala.

• Znicz wyszedł z akcją spod własnego pola karnego i dalekie podanie przejmuje Aleksander Jagiełło. Ten zatańczył nad piłką i zagrywa na 16. metr... do nikogo.

• W odpowiedzi Karol Szybertowski przedarł się w pole karne. Jego uderzenie broni wychodzący z bramki Piotr Misztal.

• Kolejna groźna akcja Znicza! Mateusz Stryjewski urwał się lewą flanką i strzela z pola karnego tuż nad spojeniem!

• Karol Szymański broni strzał Przemysława Kity z woleja! To była najgroźniejsza sytuacja bramkowa w tym spotkaniu!

• Adrian Paluchowski na boisku. W miejsce Maksymiliana Banaszewskiego

• Damian Kowalczyk wchodzi za Łukasza Szczepaniaka

• Jak to nie wpadło? Sprzed bramki piłkę nad poprzeczką przeniósł uderzeniem Rafał Zembrowski!

• Maksymilian Banaszewski popędził lewą stroną od jednego pola karnego do drugiego. Po krótkiej wymianie z Przemysławem Kitą jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Michała Iłkowa Gołąba. Rzut rożny.

• Ładna akcja Znicza. Przemysławowi Kicie brakowało centymetrów by strzelić "szczupakiem" obok wychodzącego z bramki Karola Szymańskiego.

• Przebojowa akcja Mateusza Stryjewskiego środkiem z założeniem siatki Mateuszowi Machajowi. Przy akompaniamencie braw zagrywa na skrzydło do Aleksandra Jagiełły ciut za mocno. Ten opanował piłkę za linią końcową.

• Faul taktyczny Pawła Wojciechowskiego w pobliżu koła środkowego. Sędzia bez wahania sięga po żółtą kartkę.

• W Zniczu za Andrzeja Niewulisa wchodzi Mateusz Długołęcki

• Składna akcja Chrobrego zakończona dośrodkowaniem z lewej strony, Zamykający akcję Łukasz Szczepaniak strzela z woleja wysoko nad bramką. Maciej Kona wchodzi za Marcela Gąsiora

• Andrzej Niewulis zgrywa piłkę za mocno po centrze z rzutu wolnego. Karol Szymański z "piątki".

• Piotr Misztal pewnie chwyta piłkę po centrze z lewej strony boiska.

Trener gości przywołuje dwóch rezerwowych.

Poziom drugiej połowy nie odbiega od początkowych trzech kwadransów.

• Aleksander Jagiełło wychodził do prostopadłego podania sam na sam z bramkarzem. Został skutecznie odcięty od piłki przez Michała Iłkowa Gołąba.

• Sebastian Bonecki zastępuje Karola Danielaka

• Mateusz Stryjewski upomniany żółtą kartką

• Dośrodkowanie Karola Danielaka z lewej strony w pole karne okazało się za głębokie. Piotr Misztal chwyta piłkę.

• Piotr Misztal na taty broni strzał Karola Danielaka ,który przebiegł z piłką prawie połowę boiska! Dobitka Pawła Wojciechowskiego została zablokowana przez Macieja Mysiaka 5 metrów przed własną bramką!

• Przebojowa akcja Aleksandra Jagiełły prawą stroną. Zagrywa na lewą stronę pola karnego do Maksymiliana Banaszewskiego, lecz ten traci futbolówkę na rzecz dwóch obrońców Chrobrego.

• Przemysław Kita pada w polu karnym gości! "Nadział" się na rywala chciał wymusić podyktowanie "jedenastki. Sędzia nakazał grać dalej.

• Ostre wejście Marcela Gąsiora w środku pola sędzia nie zdecydował się pokazać żółtej kartki.

• Druga połowa rozpoczęta. Niemal od razu uderzenie Damiana Sędziaka broni Piotr Misztal.

• Mateusz Stryjewski od początku drugiej połowy za Piotra Basiuka.

• Powracamy do Pruszkowa na drugie trzy kwadranse meczu Znicz - Chrobry Głogów. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Niewiele można napisać o pierwszych trzech kwadransach. Gdyby nie dosłownie garstka sytuacja, to można byłoby ją spokojnie przespać. Liczmy na to, że druga połowa będzie ciekawsza, bo długa drzemka nie jest korzystna dla zdrowia...

• Miła dekoracja na płycie głównej. Młodzi piłkarze Znicza wywalczyli historyczny awans do Centralnej Ligi Juniorów. Odbierają właśnie pamiątkowe statuetki, a najbliższy domowy mecz zagrają z rówieśnikami Wisły Kraków.

• Koniec pierwszej połowy. Znicz Pruszków bezbramkowo remisuje z Chrobrym Głogów po mocno przeciętnym widowisku.

• Po chwili Karol Szymański jest górą w sytuacją sam na sam z Piotrem Basiukiem!

• To mogła być bramka do szatni! Kamil Szubertowski nie trafia z czterech metrów!

• Goście mają problem z upilnowaniem Maksymiliana Banaszewskiego. Został powalony na prawej stronie przez Mateusza Machaja. Głębokie dośrodkowanie w "szesnastkę" łapie Karol Szymański.

• Anemiczny strzał Pawła Wojciechowskiego z kilkunastu metrów zostało zblokowane przez wykonującego wślizg Rafała Zembrowskiego. Po chwili Piotr Misztal z najwyższym trudem broni strzał Kamila Szubertowskiego!

• Bartosz Kwiecień znowu w roli głównej. Przerwał atak Znicza a po chwili był gwizdek sędziego.

A co miałem zrobić

- spytał liniowego.

-

Pocałować

- odpowiedział mu jeden z kibiców.

Piłka nożna blisko ludzi...

• Bartosz Kwiecień przerywa atak Aleksandra Jagiełły, a po chwili zarywa do Karola Danielak. Jego zagranie w pole karne Znicza nie znajduje adresata.

• Spiker poinformował, że na meczu jest była wychowanka pruszkowskiego klubu, a obecnie AZS Wrocław, Dominika Grabowska. A na boisku niewiele się dzieje.

• Z kontratakiem wychodził Kamil Szubetrowski. Został powstrzymany tuż za linią środkową.

• Paweł Wojciechowski dostaje dobre podanie na lewej skrzydle. Temu piłka odskoczyła w momencie przyjęcia. Karol Szymański od bramki.

• Prosta gra Znicza polega na dalekim, ponad trzydziestometrowym podaniem do Przemysława Kity. Ten wbiega w pole karne i strzela płasko w stronę dalszego słupka. Brakowało ok. metra

• Nadmierny atak Przemysława Kity w ofensywie. Sędzia sięga po żółty środek zapobiegawczy.

• Inicjatywę nieśmiało przejął Znicz Piotr Basiuk został sfaulowany na prawej stronie. Ostre dośrodkowanie Aleksandra Jagiełły i piłka przechodzi przez całe pole karne. Jeszcze piłkarze gospodarzy domagali się rzutu karnego za faul, ale nic nie wskórali.

• Kontra Znicza została zgaszona przed polem karnym. Po chwili Michał Kucharski strzela w górne okienko... pobliskiego hotelu.

• Rafał Zaborowski czystym wślizgiem wygarnia piłkę spod nóg Pawła Wojciechowskiego we własnym polu karnym.Tą interwencją otrzymał brawa od kibiców.

• Dośrodkowanie w pole i interwencja głogowskiej defensywy daje rzut rożny. Bez zagrożenia.

• Żółta kartka dla Marcela Gąsiora za faul w środku pola

• Chaotyczna gra w środku pola. Rzadko którejś ze stron udaje się przedostać w pobliże pola karnego przeciwnika.

• Piotr Misztal ratuje swój zespół przed utratą bramki! Z najwyższym trudem paruje piłkę na rzut rożny. Po nim nie było zagrożenia.

• Chrobry długo zbierał się do odpowiedzi. Strzał Mateusza Machaja mija bramkę Piotra Misztala w bezpiecznej odległości.

• Jęk zawodu kibiców gospodarzy. Przemysław Kita dostaje dalekie podanie na wolne pole i już biegł na bramkę gości, ale został powstrzymany przez jednego z obrońców Chrobrego. Szybko udało się ją odzyskać, ale strzał został zablokowany.

• Arak Znicza prawą flanką. Miękka wrzutka w "szesnastkę" do Przemysława Kity okazała się za krótka. Michał Iłków-Gołąb zgrywa piłkę do bramkarza.

• Więcej zawodników leży na murawie niż mieliśmy okazji bramkowych. Teraz z pomocy medycznej korzysta Przemysław Kita.

• Chrobry już w komplecie. Spokojnie rozgrywa pikę.Błyskawiczne przyspieszenie i z pola karnego strzela Damian Sędziak, którego uderzenie broni nogą Piotr Misztal!

• Rezerwowi Znicza: Michał Bigajski, Mateusz Długołęcki, Krzysztof Kopciński, Marcin Rackiewicz, Maciej Machalski, Mateusz Stryjewski, Adrian Paluchowski.

Rezerwowi Chrobrego: Sławomir Kanicki, Sebastian Bonecki, Karol Hodowany, Maciej Kona, Damian Kowalczyk, Bartosz Machaj, Sebastian Murawski.

• Długo nie nagrali się piłkarze. Na murawie leży Łukasz Szczepaniak. W asyście medyka opuszcza plac gry.

Gospodarze w geście fair play oddaje piłkę

• Atak Znicza prawą stroną przerwany przez sędziego. Faulowany był Marcel Gąsior.