Mecz Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 30. kolejka
2018-05-09 20:00

Miedź Legnica

2

Olimpia Grudziądz

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne.

• Koniec! Miedź wygrywa 2:1!

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Podlogar napomniany żółtą kartką.

• Duże zamieszanie w polu karnym Olimpii i ostatecznie piłkę do siatki wbija Augustyniak!

• Gol dla Miedzi! Augustyniak daje prowadzenie swojej drużynie!

• Feruga napomniany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości: Konrad Handzlik w miejsce Adamczyka.

• Marquitos uderza, ale minimalnie nad poprzeczką!

• Santana uderza z linii pola karnego, ale minimalnie niecelnie!

• Kolejne uderzenie na bramkę Olimpii, ale tym razem piłka ląduje tylko na bocznej siatce.

• Strzał Forsella, ale broni Małecki!

• Zmiana w drużynie gości: na murawie melduje się Daniel Feruga.

• Forsell zagrywa piłkę w okolice piątego metra, ale Piątkowski nie sięgnął piłki!

• Bożić uderza głową z bliskiej odległości, ale nie trafia do bramki!

• Łobodziński dobija odbitą piłkę po strzale Adu i daje wyrównanie w tym spotkaniu.

• Mamy wyrównanie! 1:1 po golu Łobodzińskiego!

• Santana uderza i broni Małecki!

• Zmiana w drużynie gospodarzy: Santana w miejsce Zielińskiego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Miedzi, ale piłkę piąstkuje Sapela.

• Forsell centruje w pole karne z rzutu rożnego, Bożić uderza głową, ale piłka przelatuje nad bramką.

• Zmiana w drużynie gości: na murawie melduje się Marcin Kaczmarek.

• Piłka w bramce gospodarzy jednak arbiter nie uznaje gola, ponieważ zawodnik Olimpii był na spalonym.

• Kurowski napomniany żółtą kartką.

• Kontra Miedzi: Marquitos zagrwa do Forsella, a ten decyduje się na uderzenie z ostrego kąta! W ostatniej chwili piłkę zatrzymuje bramkarz gości!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania i zaprasza zawodników na przerwę.

• Sędzia dolicza minutę.

• Forsell dośrodkowuje z rzutu rożnego. Najwyżej do piłki wyskakuje Augustyniak, ale futbolówka po jego uderzeniu trafia prosto w bramkarza!

• Centra w pole karne i Jazvić dobrze uderza głową, co daje prowadzeni Olimpii!

• Gol! Filip Jazvić daje prowadzeni swojej drużynie!

• Adu decyduje się na strzał z dystansu, ale piłka przelatuje nad bramką.

• Marquitos wycofuje piłkę do Piątkowskiego, ale obrońcy są na miejscu i wybijają futbolówkę.

• Marquitos uderza z rzutu wolnego z odległości około dwudziestego trzeciego metra. Piłka odbija się po drodze od muru i ostatecznie ląduje ona w rękach bramkarza.

• Kaczmarek napomniany żółtą kartką.

• Łobodziński zagrywa w okolice piątego metra, ale w doskonałej sytuacji Augustyniak nie trafia w piłkę!

• Małecki popełnia błąd i Miedź miała rzut wolny pośredni w obrębie szesnastki z boku bramki. Marquitos strzela głową, ale Kaczmarek w ostatniej chwili wybija futbolówkę z linii bramkowej!

• Zitko napomniany żółtą kartką.

• Piłka zagrana z autu w szesnastkę Miedzi, a tam odnalazł się Kurowski, który jednak uderza wysoko nad bramką.

• Podlogar uderza, ale Sapela pewnie broni.

• Uraz okazał się zbyt poważny i w miejsce Piaseckiego wchodzi Petteri Forsell.

• Fabian Piasecki doznaje kontuzji i prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana.

• Piasecki faulowany i dobra okazja do strzału. Sam poszkodowany decyduje się, by uderzyć jednak piłka po jego strzale przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Adu otrzymuje dobre podanie w polu karnym, ale jest na pozycji spalonej.

• Łobodziński dośrodkowuje w pole karne, ale Zieliński nie sięga piłki.

• Marquitos dostaje dobre podanie za plecy obrońców, ale strzela wysoko nad bramką.

• Marquitos centruje w pole karne, ale piłkę pewnie chwyta Wojciech Małecki.

• Sędzia daje znak, ruszamy!

• Pogoda uległa poprawie, zawodnicy wychodzą już na boisko!

• Arbiter Sylwester Rasmus zdecydował, że początek spotkania zostaje przesunięty na godzinę 20:10. Opóźnienie spowodowane jest trwającą burzą i ulewą, która przechodzi przez Legnicę.

• Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Miedź Legnica, która jest liderem tabeli. Zawodnicy z Grudziądza zajmują aktualnie przedostatnią pozycję.

• Ostatni mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem legniczan 0:1, a zwycięską bramkę zdobył Mystkowski.

• Przypomnijmy, że Miedź przegrała ostatnie spotkanie 1:0 z GKS-em Tychy zaś Olimpia pokonała na własnym stadionie Pogoń Siedlce 4:2.

• Nad Legnicą przechodzi ulewa.

• Pierwszy gwizdek już o 20:00.

• Witamy w naszej relacji z meczu 30. kolejki Nice 1. Ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Olimpią Grudziądz.

Piotr Janas

Gazeta Wrocławska

Mecz Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz ONLINE. W środę rozegrana zostanie 30. kolejka Nice 1 ligi. Liderująca Miedź Legnica podejmie walczącą o utrzymanie Olimpię Grudziądz. Relacja na żywo w GOL24.pl.

Mecz Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz ONLINE

Pewnie zmierzająca po upragniony awans do LOTTO Ekstraklasy Miedź w weekend przegrała w Tychach z GKS-em (0:1 - przyp. PJ), kończąc imponującą serię dziewięciu meczów bez porażki w lidze. Niemniej tyski GKS to drugi po Miedzi najlepszy zespół wiosny w Nice 1 lidze, a potknięcia lidera z Legnicy nie wykorzystały ani GKS Katowice, ani Chojniczanka Chojnice.

Wygrała za to mielecka Stal, dzięki czemu to ona wskoczyła na pozycję wicelidera. „Miedzianka” na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu nadal ma pięć oczek przewagi nad rywalami.

W środę na Stadion Orła Białego w Legnicy przyjedzie bijąca się o ligowy byt Olimpia Grudziądz. Zdobycie trzech punktów jest zatem obowiązkiem dla drużyny prowadzonej przez Dominika Nowaka, zwłaszcza, że do meczowej 18 mogą wrócić pauzujący ostatnio Hiszpanie Marquitos i Omar Santana oraz Ghańczyk Frank Adu Kwame.

- Myślę, że nasza siła ofensywna wzrośnie. W domu gramy dobrze i po tym meczu chcemy być wszyscy w dobrych humorach. Chcemy tworzyć sytuacje, strzelać gole, grać agresywnie i wygrać - wylicza Nowak.

Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz: kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej ze spotkania Miedź - Olimpia. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.