Remis Błękitnych Stargard w ostatnim meczu w tym roku

Grzegorz Drążek
Gola w Legionowie strzelił Wojciech Fadecki.
Gola w Legionowie strzelił Wojciech Fadecki. Tadeusz Surma
W dziewiętnastej kolejce II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard zremisowali na wyjeździe z Legionovią Legionowo 1:1.

W dzisiejszym spotkaniu w Legionowie Błękitni zagrali bez swojego podstawowego obrońcy Macieja Liśkiewicza, który na piątkowym treningu nabawił się kontuzji. Szansę gry w jego miejsce otrzymał Tomasz Pustelnik, który ostatnio przesiadywał na ławce rezerwowych.

Na prowadzenie w dzisiejszym meczu wyszli stargardzianie. W 37 minucie akcję Bartosza Flisa skutecznym strzałem wykończył Wojciech Fadecki. Błękitni nie utrzymali jednak prowadzenia. W doliczonym czasie pierwszej połowy dali się zaskoczyć Markowi Krotofilowi, który uderzeniem piłki z bliska doprowadził do wyrównania.

W drugiej połowie goli już nie było, choć gospodarze kilka razy zagrozili bramce stargardzkiego zespołu. Interwencje bramkarza Błękitnych Przemysława Wróbla były skuteczne.

To było ostatnie w tym roku spotkanie w II lidze. Błękitni plasują się na szóstym miejscu. Przerwa w rozgrywkach potrwa do marca 2017 roku.

Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 1:1 (1:1)
Bramki: Krotofil 45 - Fadecki 37.

Błękitni: Wróbel, Gutowski, Baranowski, Pustelnik, Szymusik, Lisowski, Więcek (67 Kazimierowicz), Karmański, Flis (46 Wojtasiak), Fadecki, Magnuski (63 Inczewski).

Materiał oryginalny: Remis Błękitnych Stargard w ostatnim meczu w tym roku - Głos Szczeciński