Trzech testowanych w Olimpii Zambrów

ma
Drugoligowa Olimpia Zambrów zremisowała w meczu sparingowym u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (III liga).

To był czwarty mecz kontrolny dla zambrowskiego zespołu. Poprzednio była wygrana 4:1 z Mławianką Mława (IV liga), porażka 0:2 z Pogonią Siedlce (I liga) oraz wygrana 4:1 z MKS–em Ciechanów (IV liga).
– To było chyba najtrudniejsze dla nas spotkanie, bo w tygodniu mieliśmy aż dziesięć jednostek treningowych – twierdzi trener Olimpii, Piotr Rzepka. – Także zawodnikom brakowało świeżości. Ale w sumie jestem zadowolony, bo był to taki dobry przerywnik w tej naszej ciężkiej pracy. Rywal także bardzo dobry, bo Świt pokazał, że wie o co chodzi.
Bądź na bieżąco. POLUB NAS na Facebooku:

Gazeta Współczesna

W barwach Olimpii zagrało trzech zawodników testowanych. Już od dłuższego czasu z drużyną przebywają bramkarz Arkadiusz Fabiański z Falubazu Zielona Góra i ofensywny zawodnik z Wisły Kraków Adrian Wójcik.
– Jeszcze kontraktów nie podpisali i w dalszym ciągu będziemy się im przyglądać. Ale można powiedzieć, że są coraz bliżej naszego klubu – twierdzi Rzepka.

Natomiast po raz pierwszy pojawił się Adrian Zasuwa z III–ligowego Motoru Lubawa. Jest to 18– letni napastnik, który jesienią w 16 meczach zdobył dwa gole.
– Zasuwa jeszcze zostanie w kolejnym tygodniu, gdzie mamy do rozegrania dwa sparingi. Po tych meczach podejmiemy decyzję – mówi Rzepka.
W środę Olimpia zagra w Suwałkach z I–ligowymi Wigrami. Początek meczu o godzinie 12.

Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Fabian Piasecki 12 z karnego, 1:1 Michał Drewnowski 41, 1:2 Konrad Perzyna 71, 2:2 Karol Buzun 82.
Olimpia: Arkadiusz Fabiański (46. Marcin Kapica) – Artur Bogusz (46. Marcin Byszewski), Michał Kuczałek (60. Mateusz Jastrzębski), Łukasz Grzybowski, Rafał Włodarczyk (46. Hubert Kotus), Patryk Brzeski, Daniel Michałowski, Bartosz Osoliński, Adrian Wójcik (46. Jakub Bach), Adrian Zasuwa (46. Karol Buzun), Fabian Piasecki (46. Sebastian Szerszeń).

Poprzednie sparingi Olimpii
21 styczeń
Olimpia Zambrów - MKS Ciechanów 4:1 (3:1)
Bramki: 1:0 Piasecki 1, 2:0 Wójcik 16, 3:0 Grzybowski 35, 3:1 Lemanek 36 z karnego, 4:1 - Jastrzębski 85.
Olimpia, I połowa: Fabiański - Bogusz, Kuczałek, Kołodziejski, Kotus, Buzun, Michałowski, Brzeski, Grzybowski, Wojcik, Piasecki. II połowa: Czapliński - Byszewski, Grzybowski, Kołodziejski, Włodarczyk, Bach, Kuczałek, Brzeski (80. Obuchowski), Jastrzębski, Wójcik (80. Dębek , Szerszeń).

18 styczeń
Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)
Strzelcy bramek: 1:0 Daniel Chyła 87, 2:0 Mateusz Żytko z karnego 90.
Pogoń: Jacek Kozaczyński – Łukasz Wójcik, Tomasz Lewandowski, Konrad Wrzesiński (32. Jakub Szrek, 61. Michał Bajdur), Paweł Łydkowski, Arkadiusz Jędrych – Marcin Paczkowski, Grzegorz Tomasiewicz, Piotr Mroziński – Manu Cordero, Piotr Krawczyk (32. Sebastian Czapa, 61. Damian Świerblewski). Grali także Daniel Chyła i Mateusz Żytko.
Olimpia: Marcin Kapica (46. Arkadiusz Fabiański)– Łukasz Grzybowski, Michał Kuczałek, Jakub Bach (46. Karol Buzun), Patryk Brzeski (46. Fabian Piasecki), Marcin Byszewski (46. Artur Bogusz), Michał Kołodziejski, Daniel Michałowski, Kacper Duduś (46. Mateusz Jastrzębski), Rafał Włodarczyk(46. Hubert Kotus) – Sebastian Szerszeń (46. Kuczyński).

14 styczeń
Olimpia Zambrów – Mławianka Mława 4:1 (1:1)
Bramki dla Olimpii: Rafał Włodarczyk 52 i 65 min., Daniel Michałowski 38 z karnego, Sebastian Szerszeń 63
Olimpia: I połowa: Kapica - Byszewski, Kołodziejski, Krawczun, Kotus, Gabor, Kuczałek, Michałowski, Osoliński, Buzun, zawodnik testowany.
II połowa: Czapliński - Bogusz, Kołodziejski, Ożarowski, Włodarczyk, Bach, Kuczałek, Osoliński, Grzybowski, Szerszeń, Jastrzębski

Materiał oryginalny: Trzech testowanych w Olimpii Zambrów - Gazeta Współczesna