Bartosz Wartałowicz
Star Starachowice przegrał w Chełmie z Chełmianką 0:2. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach. >>>>>Marcin Słoka
Star Starachowice przegrał 0:2 w Chełmie z Chełmianką w meczu 9 kolejki 3 Ligi grupy 4. Zespół Tadeusza Krawca jest obecnie na 6 miejscu w tabeli.

Porażka Staru Starachowice z Chełmianką Chełm

Chełmianka Chełm - Star Starachowice 2:0 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Korbecki 27 z karnego, Dominik Stępień 33
Star: Lipiec - Majdanewycz, Jagiełło, Bracik, Zając (60. Styczyński - Puton (60 Mikos) , Duda - Wcisło (83 Nowak), Handzlik(60 Palonek), Kot (60 Kośmider) - Śliwiński
Żółte kartki: Jagiełło

Zobacz zdjęcia z meczu

Ten mecz można podzielić na dwa etapy - pierwszą i drugą połowę. W pierwszej graliśmy bardzo źle, byliśmy za mało agresywni i straciliśmy dwie bramki. W drugiej byliśmy znacznie lepsi, ale nie mogliśmy tego wykorzystać. Rywal wygrał zasłużenie, a my mamy kubeł zimnej wody

- powiedział trener Staru, Tadeusz Krawiec.

Kibice musieli czekać na gole w Chełmie do 27 minuty. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Bartłomiej Korbecki z rzutu karnego, ale już 6 minut później Pawła Lipca pokonał Dominik Stępień. W pierwszej połowie Star był niemal bezsilny, ale po przerwie zespół Tadeusza Krawca stwarzał sobie sytuacje. Na nieszczęście starachowiczan, żadnej nie udało się zamienić na bramkę. Po tej porażce Star Starachowice spadł na 6 pozycję w tabeli.