3 liga. Tur Bielsk Podlaski wrócił z niczym ze stolicy

Karol Potaś
Tur Bielsk Podlaski ze starcia w stolicy z Polonią Warszawa wrócił bez punktu. Przegrał 2:4 i to mimo, że to przyjezdni jako pierwsi strzelili gola.

Mogliśmy przywieźć ze stolicy przynajmniej punkt. Polonia była w naszym zasięgu. Gospodarze ograli nas doświadczeniem – mówi Paweł Bierżyn, szkoleniowiec Tura.

Bielszczanie na prowadzenie wyszli po trafieniu z kontrataku w 21. minucie Karola Kosińskiego. Gospodarze wyrównali po karnym dziewięć minut później.
Bądź na bieżąco. POLUB NAS na Facebooku:

Gazeta Współczesna

W drugiej części gry Polonia ruszyła do ataku. I to dało efekt bramkowy. W 54. minucie warszawianie wyszli na prowadzenie po golu Marcina Kluski. a na 3:1 wyprowadził zespół ze stolicy w 65. minucie Krystian Pieczara.

– Wtedy ruszyliśmy do zdecydowanego ataku. Nie mieliśmy nic do stracenia. Marcin Fiedorowicz strzelił bramkę kontaktową i później mieliśmy szansę aby wyrównać. Graliśmy z dużą determinacją do końca. Natomiast Polonia wyprowadziła akcję, która ustaliła wynik na 2:4. Szkoda. Ale wiemy, że zrobiliśmy duży postęp. Gramy lepiej. Wierzę, że za moment takie spotkania będziemy wygrywać – dodaje Bierżyn.

A kolejne starcie Tura to będą już derby województwa podlaskiego z ŁKS 1926 Łomża.

Polonia Warszawa – Tur Bielsk Podlaski 4:2 (1:1).
Bramki:
0:1 K. Kosiński 21, 1:1 Pieczara 30–karny, 2:1 Kluska 54, 3:1 Pieczara 65, 3:2 M. Fiedorowicz 80, 4:2 Chałas 90.
Tur: Kowalski - Radecki,Porębski, Maliszewski (80. Popiołek), Kulikowski, Łochnicki, A. Kosiński, Niemczynowicz (72. M. Fiedorowicz), Ostaszewski (64. Zawadzki), K.Kosiński, Babul.

Piłkarze Lotto Ekstraklasy zagrali na boisku wirtualnym. Carlitos strzelił... samobója

Materiał oryginalny: 3 liga. Tur Bielsk Podlaski wrócił z niczym ze stolicy - Gazeta Współczesna