Adam Fedoruk na wypowiedzeniu z Karpat Krosno

Adam Fedoruk na wypowiedzeniu z Karpat Krosno

Tomasz Ryzner

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Adam Fedoruk czeka na rozwój wydarzeń w Karpatach Krosno

Adam Fedoruk czeka na rozwój wydarzeń w Karpatach Krosno ©Krzysztof Kapica

Adam Fedoruk od poniedziałku przebywa w Krośnie. Ma za sobą rozmowę z prezesem Karpat, ale nie wie, czy nadal będzie je trenował.
Adam Fedoruk czeka na rozwój wydarzeń w Karpatach Krosno

Adam Fedoruk czeka na rozwój wydarzeń w Karpatach Krosno ©Krzysztof Kapica

- Mam za sobą rozmowę z Bogdanem Józefowiczem, prezesem Karpat - mówi trener, który pojawił się w Karpatach w końcu sierpnia ubiegłego roku. - Sytuacja wygląda tak, że jestem w okresie tymczasowego zwolnienia, trzymiesięcznego wypowiedzenia. Jestem przygotowany na to, że moja przygoda z Karpatami może nie mieć już ciągu dalszego.

Nie jest jednak powiedziane, że były piłkarz Legii Warszawa i reprezentacji kraju nie poprowadzi wiosną krośnieńskiej drużyny (17. miejsce w tabeli 3 ligi). - Już raz przeżyłem podobną sytuację - kontynuuje Fedoruk.

- W czerwcu też byłem już na zwolnieniu w Karpatach, ale potem dostałem telefon z klubu. Poproszono, abym wrócił do Krosna i mogłem kontynuować pracę z drużyną. Jak będzie teraz? Liczę, że sprawa wyjaśni jak najszybciej, bo jeśli nie Krosno, to chciałbym mieć czas na poszukanie zatrudnienia w innym klubie.

Ostateczna decyzja w sprawie Fedoruka zostanie podjęta na najbliższym zebraniu zarządu klubu.

- Ważny będzie też głos prezydenta miasta, a może najważniejszy naszego sponsora, Marka Penara - wyjaśnia trener. - Nie umiem powiedzieć, kiedy zapadnie decyzja. Tak czy owak jestem w Krośnie i czekam na rozwój wydarzeń.

Na wspomnianym spotkaniu z prezesem klubu Fedoruk zapewnił, że chce kontynuować pracę w Karpatach. - Chciałbym doprowadzić do tego, by drużyna spokojnie utrzymała się w lidze. Możemy wyprzedzić kilka zespołów zajmujących wyższe miejsca.

Sama drużyna Karpat zakończyła roztrenowanie. Piłkarze także czekają na wieści z klubu i... zaległe wypłaty.

Grzegorz Sitek: Nikt się nie spodziewał, że będziemy tak wysoko [STADION]


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej