Elana Toruń - Widzew Łódź. Zwycięstwo gości, gospodarze bez gola [zdjęcia]

(jp)
Elana pierwszy mecz ligowy rozegra za dwa tygodnie w Koszalinie
Elana pierwszy mecz ligowy rozegra za dwa tygodnie w Koszalinie Grzegorz Olkowski
Elana Toruń przegrała 0:2 sparing z Widzewem Łódź. Dla gospodarzy to przedostatni sprawdzian przed startem III ligi.

Elana Toruń - Widzew Łódź 0:2 (0:2)
Elana: Piotrowski - Figaszewski, Ciach, Więckowski, Tetych, Lenkiewicz, Glanowski, Tarnowski, Stefanowicz, A. Tomaszewski, K. Tomaszewski oraz Świtalski, Krawczun, Uszalewski, Grudziński, Aleksandrowicz, Zagdański, Zawierucha, Zamiatowski.
Widzew: Wolański - Kozłowski, Nowak, Zieleniewski, Gromek, Kasperkiewicz, Olczak, Michalski, Radwański, Mąka, Kamiński oraz Humerski, Budka, Brochocki, Ogawa, Tlaga, Kazimierowicz, Rodak, Baran. (składy za lajfy.com).

Wynik rozstrzygnął się w ciągu pół godziny. W 9. minucie po rzucie rożnym dla gości piłkę do siatki wpakował jeden z toruńskich obrońców. W 25. minucie faulowany był w polu karnym Daniel Mąka i osobiście wykorzystał rzut karny.

Łodzianie dominowali do przerwy. Elana lepiej zagrała w 2. połowie, gdy stworzyła kilka sytuacji bramkowych. Zwycięstwo Widzewa było jednak jak najbardziej zasłużone.

Materiał oryginalny: Elana Toruń - Widzew Łódź. Zwycięstwo gości, gospodarze bez gola [zdjęcia] - Gazeta Pomorska