Korona Ostrołęka kończy sezon na 3. miejscu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Korona Ostrołęka przegrała z Wisłą II Płock 2:3 w meczu 30. kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. Przed meczem ostrołęczanie mieli szansę nawet na pierwsze miejsce, ostatecznie zakończyli sezon na trzeciej lokacie.

Do przerwy Korona prowadziła 2:0, wykorzystując fatalne błędy defensorów gości. W 15. minucie pierwszą bramkę strzelił Marcin Kraska, a tuż przed przerwą wynik podwyższył Karol Macioch. Goście zdołali wyrównać w ciągu... 120 sekund. W 66. i 67. minucie strzelali bramki i było 2:2. Wydawało się, że takim wynikiem zakończy się mecz i Korona będzie finiszować na drugim miejscu w tabeli, ale w 90. minucie mieliśmy rzut karny dla Wisły, zakończony zwycięską bramką. Tym samym Wisła II Płock rzutem na taśmę przeskoczyła Koronę w tabeli.

Nawet wygrana podopiecznych Marcina Truszkowskiego niewiele by zmieniła. Mazovia Mińsk Mazowiecki pokonała bowiem MKS Ciechanów 4:1 i to ona powalczy w meczu barażowym o awans do III ligi. Koronie pozostają jedynie wspomnienia z czwartoligowych bojów. Jako beniaminek, nasza drużyna zajęła bardzo wysokie 3. miejsce, co można uznać za sukces. Aż szkoda kończyć ten udany sezon, ale mamy nadzieję, że w następnym sezonie drużyna Korony także pokaże wszystko, co najlepsze. Za ten sezon pozostaje jedynie złożyć zasłużone gratulacje.

Materiał oryginalny: Korona Ostrołęka kończy sezon na 3. miejscu [WIDEO, ZDJĘCIA] - Tygodnik Ostrołęcki