Strzelcy. Bartłomiej Buczek z Resovii, trafia regularnie....

Strzelcy. Bartłomiej Buczek z Resovii, trafia regularnie. Duet Przemysław Banaszak (Chełmianka), Wojciech Białek (Avia) co raz bliżej.

kostek

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Bartłomiej Buczek imponuje skutecznością

Bartłomiej Buczek imponuje skutecznością ©Krzysztof Kapica

Napastnik Bartłomiej Buczek (Resovia) ostatnio trafia regularnie i jest co raz bliżej prowadzącego duetu Przemysław Banaszak (Chełmianka), Wojciech Białek (Avia).
Bartłomiej Buczek imponuje skutecznością

Bartłomiej Buczek imponuje skutecznością ©Krzysztof Kapica

NAJLEPSI STRZELCY
EKSTRALASA:

23 bramek – Carlitos (Wisła K); 21 - Angulo (Górnik); 20 - Piątek (Cracovia); 19 - Gytkkjer (Lech), Robak (Śląsk); 16 - M. Paixao (Lechia), Świerczok (Zagłębie); 13 – Niezgoda (Legia).

1 LIGA:
16 - Machaj (Chrobry); 13 - Lewicki (Zagłębie); 12 - Klimala (Wigry); 11 - Siemaszko (Stomil); 10 - Kędziora (GKS), Paluchowski (Pogoń); 9 - Domański (Puszcza), Sabala (Podbeskidzie), Skrzypczak, Wodecki (obaj Odra), Surdykowski (Bytovia), Szysz (Górnik Ł.), Tomczyk (Podbeskidzie); 8 – Błąd (GKS), Piasecki (Miedz).


2 LIGA:
17 - Leandro (Radomiak); 15 - Giel (GKS); 12 - Radionow (ŁKS); 11 – Szczepan (GKS J.); 10 - Jadach, (GKS J.); 9 - Ogar (Garbarnia), Szuprytowski (Olimpia); 8 – Mazan (Radomiak), Ziętarski (Gwardia); 7 – Bartosiak (GKS B.), Brychlik, Musiolik (obaj ROW), Cierpka (Warta), Dziubiński (Stal), Kalemba (Garbarnia), Kołosow (Olimpia), Mikita (Radomiak), Okuniewicz (Gryf), Skórecki (Błękitni), Zulciak (Wisła), Żebrowski (Legionovia).

3 LIGA:
16 - Banaszak (Chełmianka), Białek (Avia); 14 - Nowak (Motor); 13 - B. Buczek (Resovia), Reiman (Stal); 10 - Przybylski (Podhale); 9 - Koźban (Motor), Sot (Spartakus), Wojczuk (Podlasie); 8 - Cempa (Karpaty), Jamróz (KSZO), Lubera (Unia), Pietluch (Wóczanka), Puton (Orlęta), Zawiślak (JKS).

4 LIGA:
20 – Sobolak (Pisarowce); 17 – Piątek (Polonia); 16 - Tur (Sokół N.); 15 - Kapuściński (Sokół S.), Wolański (Rzemieślnik); 13 - Róg (Izolator); 10 - Szczoczarz, Szymañski (obaj Izolator), Wanat (Polonia); 9 – Rop (Wiązownica), Sieradzki (Ekoball), Zieliński (Izolator), Złotek (Wisłok W.); 8 –Wiktor (Błękitni).

KLASA O – DĘBICA:
20 - Kantor (Kamieniarz); 19 - Kłos (Victoria), 18 – Korab (Sokół); 16 - Mazur (Team), A. Rado (Kolorado), J. Trzpis (Victoria); 15 - Adranowicz (Sokól); 14 - Hajkowicz (Raniżovia), Khoptowyj (Olchowa), 13 - Kaczor (Wiewiórka), Potwora (Lechia); 12 - Buczek (Stal II), Ciuła (Victoria);

JAROSŁAW:
18 - Boratyn (Orzeł); 17 - Gawłowski (Sanoczanka); 16 - Mirek (Huragan); 15 - Modny (Sanoczanka); 14 - Hamacher (Radymno), Tyrawski (Skołoszów); 12 - Dziedzic (Kańczuga); 11 - M. Buczkowski (Skołoszów), Chwasta (Biało-Czerwoni), Małecki (Pogoń-Sokół);

KROSNO:
22 - Jurczak (Kotwica); 18 - Smoleń (Gaudium); 17 - Frączek (Nafta); 16 - Kozubal (Partyzant); 15 - Szybka (Przełom); 14 - Kubal (Partyzant), Pęcak (Przełęcz); 12 - Jurczak (Markiewicz); 11 - Bieda (Iskra), Kulig (Czarni), Nikody, Zięba, Zima (wszyscy Start);

RZESZÓW:
17 - Uram (Sokół S.); 16 - Dudek (Błękit); 14 - Put (Strumyk), Weres (Korona); 12 - Zieliński (Korona); 11 - Karnas (Błażowianka), Lepionka (Stobierna), Walkowicz (Grodziszczanka); 10 – Bać (Sokół S.), Ferenc, Pikiel (obaj Strug), Góra (Aramix), Pawełek (Iskra);

STALOWA WOLA:

41 - Szymanek (Stal G.); 33 – Marzec (Sokół S.); 24 - Kaczmarczyk (Bukowa); 23 - Szeser (Stal G.); 20 - Wójcik (Stal II); 19 - Rurak (Sokół K.); 17 - Mroczek (San); 16 - Adamczak (Sokół S.), T. Polek (Strzelec), Sobiło (Olimpia); 15 - Jonkisz (Stal II); 14 – Bajgierowicz, (Olimpia), Serafin (Stal ND.), Socha (Sokół K.).



POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej