Michał Czajka
Miłosz Gierczak (z lewej) otworzył wynik sobotniego meczu
Miłosz Gierczak (z lewej) otworzył wynik sobotniego meczu Tomasz Sowa
- Za dobre wrażenie i stworzone sytuacje niestety punktów nie ma - mówił po meczu z Ekoball Stalą Sanok trener Izolatora Boguchwała Tomasz Głąb.

Goście z Sanoka objęli prowadzenie w pierwszej połowie po golu Gierczaka choć trener "Izolacji" Tomasz Głąb przyznawał, że to jego drużyna mogła spokojnie prowadzić.

- Powinniśmy strzelić co najmniej dwa gole, ale albo brakowało nam skuteczności, albo też dobrze bronił Półkoszek

- opowiadał coach zespołu z Boguchwały.

W drugich 45 minutach goście podwyższyli prowadzenie po kapitalnym uderzeniu z dystansu Lorenca - piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Mimo wszystko Izolator jeszcze mógł odwrócić losy meczu - miał sytuacje, a nawet karnego, którego nie wykorzystał Krystian Wilk.

- Izolator grał naprawdę dobrze w tym meczu. Gdyby w końcówce zdobył jeszcze tego gola na 2:1, to różne mogłoby być

- mówił kierownik Ekoball Stali Robert Ząbkiewicz.

Izolator Boguchwała – Ekoball Stal Sanok 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Gierczak 31, 0:2 Lorenc 66.

Izolator: Dybski – Lusiusz, Halamaka, Kontrabecki – K. Wilk ż, Ciemierkiewicz, M. Wilk, Matuszczak (85 Rembisz), Walas – Frydrych, Kowal. Trener Tomasz Głąb.

Ekoball Stal: Półkoszek – Tabisz (60 Sumara), Gawlewicz (80 Kogut), Lorenc, Sobol, Gierczak, Kloc, Maślany, Sz. Słysz, Barszczak ż, Czyrny (70 Nowosielski). Trener Paweł Jaślar.

Sędziował Koza (Dębica). Widzów ok. 100.