Tomasz Paryś
Krzysztof Paryś
Wisłok Wiśniowa przegrał przed własną publicznością ze wzmocnioną Stalą II Rzeszów. To pierwsza porażka podopiecznych Grzegorza Sitka.

O tym, jak poważnie rzeszowski klub potraktował spotkanie z Wisłokiem Wiśniowa niech świadczy fakt, że rezerwy zostały wzmocnione zawodnikami kadry pierwszego zespołu, a na ławce trenerskiej zasiadł szkoleniowiec pierwszoligowca Marek Zub. Do przerwy goście prowadzili po rzucie karnym, skutecznie wyegzekwowanym przez jednego z dwóch stałych wykonawców - Jakuba Lorka. Niestety dla młodego pomocnika Stali ten mecz zakończył się w 37. minucie, gdy musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

W drugiej części spotkania prowadzenie podwyższył Jakub Zych. Tym razem gospodarze odpowiedzieli dość szybko golem Pawła Piątka, któremu podawał w tej sytuacji Wiktor Majewski. Dwie minuty później Victor Guedes ostro faulował rywala i sędzia Krystian Kołodziej pokazał zawodnikowi czerwoną kartkę.

Na kwadrans przed końcem gospodarze doprowadzili do wyrównania. Dośrodkowanie Jakuba Kroka z rzutu rożnego celną "główką" zamknął Filip Krępa. Łapiąca wiatr w żagle drużyna z Wiśniowej, grająca do tego w przewadze jednego zawodnika dała sobie wbić kolejnego gola trzy minuty później. Autorem trafienia był Kacper Zborowski. W ostatnich fragmentach spotkania rzeszowianie przeprowadzali kilka groźnych ataków lewym skrzydłem, dwa z nich zakończyły się celnymi uderzeniami Arsena Hrosu, po których golkiper Wisłoka musiał wyciągać piłkę z siatki.

Wisłok Wiśniowa - Stal II Rzeszów 2:5 (0:1)

Bramki: 0:1 Lorek 19-karny, 0:2 Zych 61, 1:2 Piątek 66, 2:2 Krępa 75, 2:3 Zborowski 78, 2:4 Hrosu 89, 2:5 Hrosu 90+3.

Wisłok: Korziewicz - Czelny (88 Walicki), Zięba, B. Szymański, Kasperkowicz ż - Krok, Krępa, Kovtok (88 S. Szymański), Czernysz - Majewski, Piątek. Trener Grzegorz Sitek.

Stal II: Barzyk - Rezaeian ż, Panasiuk, Wrona ż (46 Guedes cz [68]), Hrosu, Yavorskyi (46 Plichta), Lorek (37 Bartkowiak), Zych (69 Soja), Pena (46 Synoś ż), Stankowski (69 Zborowski), Łysiak. Trener Marek Zub.