IV liga. Pilica Białobrzegi wygrała na wyjeździe z Drogowcem Jedlińsk

SzS
Fragment meczu Drogowiec - Pilica
Fragment meczu Drogowiec - Pilica Krzysztof Chamerski
W niedzielnym meczu czwartej ligi, Pilica Białobrzegi wygrała z Drogowcem w Jedlińsku 2:1. Po wygranej białobrzeżanie tracą do lidera trzy punkty

Drogowiec Jedlińsk - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:2)
Bramki: Janiszewski 58 - Paterek 18, 30
Drogowiec: Samb - Rdzanek, Janiszewski (73 Prus), Kubryn (77 Kubryn), Kucharczyk, Koriażnow, Dobosz, Kobylarczyk, Gromski, Gil (55 Bojek), Pełka (28 Michalski).
Pilica: Przyrowski - Bykowski (46 Chrzanowski), Jaworski, Skałbania, Rawski, Strus (68 Kencel), Hernik (90 Stanisławski), Karasek, Śliwiński (75 Sadzik), Stróżka, Paterek.
Obie drużyny przystąpiły do tego meczu w osłabieniu w formacjach defensywnych. Drogowiec zagrał bez bramkarza Piotra Praska i obrońcy Dariusza Mortki, natomiast w Pilicy za kartki pauzował Michał Janowski. Z kolei już na początku meczu w drużynie gospodarzy kontuzji kolana doznał Bartosz Pełka.
Pilica wykorzystała dwie dobre okazje przed przerwą. Po zmianie stron Tomasz Janiszewski dał kontaktową bramkę miejscowym. W 61 i 64 minucie dość szybko dwie żółte kartki zobaczył Gromski i przez ponad pół godziny Drogowiec grał w osłabieniu. Mimo to próbował do końca spotkania powalczyć o wyrównującą bramkę.

Materiał oryginalny: IV liga. Pilica Białobrzegi wygrała na wyjeździe z Drogowcem Jedlińsk - Echo Dnia Radomskie