Arsenal przegrał z AS Monaco, gol Falcao (ZDJĘCIA)

mgs
Arsenal w meczu rozgrywanym w ramach turnieju Emirates Cup przegrał z AS Monaco 0:1. Pierwszego gola po wielomiesięcznej przerwie strzelił Radamel Falcao. Cały mecz w barwach "Kanonierów" rozegrał Wojciech Szczęsny.

Arsenal nie dał rady piłkarzom AS Monaco i przegrał na własnym stadionie 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu, pierwszego od stycznia tego roku zdobył Radamel Falcao. Kolumbijski napastnik zerwał więzadła w kolanie i musiał pauzować przez kilka miesięcy. Udało mu się jednak w 37. minucie meczu rozgrywanego w Londynie pokonać Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Arsenal Londyn - AS Monaco 0:1

Bramki: 37. Falcao

Kartki: 37. Wilshere, 65. Miquel – 81. Subasić

Arsenal Londyn: Szczęsny – Debuchy (90. Bellerin), Koscielny, Chambers (47. Miquel), Monreal, Wilshere (73. Zelalem), Arteta, Alexis (74. Flamini), Ramsey, Cazorla (73. Akpom), Giroud (47. Oxlade-Chamberlain)

AS Monaco: Subasić – Carvalho (86. Kurzawa), Raggi, Dirar, Echiejile, Bakayoko, Kondogbia (85. Abdennour), Ferreira-Carrasco, Moutinho (58. Germain), Ocampos, Falcao (58. Martial)