Brzęczek: Wracamy do Gdańska w dobrych humorach

psz
Jerzy Brzęczek, trener Lechii Gdańsk
Jerzy Brzęczek, trener Lechii Gdańsk Tomasz Bolt/Polskapresse
- Spotkanie miało dwie fazy. W pierwszej połowie straciliśmy gola po stałym fragmencie, na co byliśmy teoretycznie przygotowani. Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Objęliśmy prowadzenie i szybko zdobyliśmy gola na 3:1 - mówi Jerzy Brzęczek, trener Lechii Gdańsk.

Jerzy Brzęczek (trener Lechii Gdańsk): Bardzo się cieszę ze zwycięstwa na trudnym terenie. Spotkanie miało dwie fazy. W pierwszej połowie straciliśmy gola po stałym fragmencie, na co byliśmy teoretycznie przygotowani. Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Objęliśmy prowadzenie i szybko zdobyliśmy gola na 3:1. Nie możemy pozwalać sobie na to, co robili rywale w ostatnich pięciu minutach. Klasowym drużynom się to przytrafia. Gratuluję chłopakom zwycięstwa. Będziemy wracać do Gdańska w dobrych humorach po trzech porażkach z rzędu na wyjazdach.