Centralna Liga Juniorów: Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 0:4 [ZDJĘCIA]

(jak)
W ostatnim meczu sezonu u siebie w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych, Bałtyk Koszalin wyraźnie przegrał z Lechią Gdańsk.

Gospodarze utrzymywali bezbramkowy remis do 33. minuty, gdy wynik otworzył Mateusz Żukowski. Jeszcze przed przerwą Bałtyk stracił dwa kolejne gole z rzutów karnych (35. Piotr Gryszkiewicz, 40. Żukowski). Wynik po zmianie stron ustalił Sebastian Rugowski (71.).

Przed Bałtykiem jeszcze jeden, wyjazdowy mecz z Wartą w Poznaniu (8 czerwca). Podopieczni trenera Wojciecha Polakowskiego zajmują ostatnie miejsce w tabeli i nie mają już szans na utrzymanie się w CLJM.

Mecz Polska - Słowacja 26:21 w Koszalinie

Materiał oryginalny: Centralna Liga Juniorów: Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 0:4 [ZDJĘCIA] - Głos Koszaliński