Czwarta liga piłkarska. Wierna Małogoszcz wygrała 1:0 z GKS Nowiny

Fragment meczu, Wierna - Nowiny.
W meczu czwartej ligi, Wierna Małogoszcz po golu Mateusza Fryca wygrała z GKS Nowiny.

Wierna Małogoszcz - GKS Nowiny 1:0 (1:0), Mateusz Fryc 5.
Wierna: Szram - Kołodziejczyk, Bała, Pawłowski, Malinowski, B. Wijas (46 Krzyżyk), Bujak, Czarnecki, Kraus (75 Gągorowski), Rogula (89 Grzyb), Fryc (90 Foksa).

Nowiny kończyły mecz z ... 9. W 44 minucie czerwoną kartką (dwie żółte) został ukarany, Przemysław Cichoń. W 88 minucie czerwoną kartką (dwie żółte) został ukarany, Dawid Kwiatek.
Gospodarze już w 5 minucie po akcji dwójki napastników i strzale Mateusza Fryca strzelili gola.
- Za chwilę mieliśmy okazję na 2:0, którą nie wykorzystał Paweł Rogula. W pierwszej połowie powinniśmy zdobyć kilka goli, skończyło się tylko na jednym. Uważam jednak, że nasza wygrana jest jak najbardziej zasłużona - mówił po meczu, Paweł Bień, trener Wiernej.

Materiał oryginalny: Czwarta liga piłkarska. Wierna Małogoszcz wygrała 1:0 z GKS Nowiny - Echo Dnia Świętokrzyskie