Czwarta liga świętokrzyska. Hetman Włoszczowa zremisował u siebie z Wierną Małogoszcz

W pojedynku 16. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej Hetman Włoszczowa zremisował bezbramkowo z Wierną Małogoszcz.

Hetman Włoszczowa – Wierna Małogoszcz 0:0
Hetman: Dyras – Chuptyś, G. Małek, Małek - Rak (60. Michałek), Orzeł, R. Wroński, Walasek, Rajek – Matuszewski (82. Krzysztofik), Rajczykowski.
Wierna: Gugulski – Foksa, Bała, Krzeszowski, Stalmasiński – Malinowski, Czarnecki, Ma. Kołodziejczyk, Gągorowski – Bugno (78. Miśta), Kraus.
Sędziował: Albert Bińkowski.

Mecz przy ulicy Wiśniowej mógł się podobać, sytuacji strzeleckich nie brakowało z obu stron, nie było tylko piłkarskiej „soli” czyli bramek. Od mocnych ataków zaczęli zawody gospodarze. Po jedenastu minutach gry powinni prowadzić 2:0, po strzale głową Krzysztofa Rajczykowskiego piłka trafiła jednak w poprzeczkę, zaś po uderzeniu Sebastiana Walaska przyjezdnych uratował słupek. W 28 minucie odgryźli się gracze Wiernej, Michał Bała posłał jednak futbolówkę obok słupka. Hetman potwierdził swoją defensywną siłę, znów zagrał na „zero z tyłu”, problem jednak w tym, że tym razem sam nie trafił do bramki przeciwnika. Podział punktów wydaje się być sprawiedliwy.

- Do przerwy dominował Hetman, po zmianie stron skorygowaliśmy ustawienie i prezentowaliśmy się lepiej. Damian Bugno nie wykorzystał okazji sam na sam z bramkarzem, Karol Gągorowski też w dobrej sytuacji nie trafił w bramkę rywala. Mimo wszystko szanujemy ten remis – powiedział Mariusz Lniany, trener Wiernej.

Sport Echo Dnia

Materiał oryginalny: Czwarta liga świętokrzyska. Hetman Włoszczowa zremisował u siebie z Wierną Małogoszcz - Echo Dnia Świętokrzyskie