Piotr Stańczak
Archiwum
W zaległym meczu 14. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej Unia Sędziszów przegrała u siebie z Lubrzanką Kajetanów 0:1 (0:1).

Unia Sędziszów – Lubrzanka Kajetanów 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Wojciech Skrzyniarz 40.
Unia: Pawlikowski – T. Zapalski, Szota, Winiarski, Jędrzejak – A. Brożek, W. Zapalski, Ślęzak, Rejowski (88. Bratek) – Hajduk, Nartowski.
Lubrzanka: Szcześniak – Bożęcki, Czeneszkow, Piwowarczyk, Cedro (72. Zwierzyński) – Gajos, Skrzyniarz (83. Kozubek), Foks, Orliński – Bęben (80. Supierz), M. Bracha.
Sędziował: Tomasz Kondrak.

Sędziszowianie w kiepskim stylu pożegnali się z własną publicznością w rundzie jesiennej. - Niewiarygodnie, że przegraliśmy taki mecz. Nasza nieskuteczność była wręcz porażająca, tylko w drugiej połowie stworzyliśmy dziesięć dogodnych okazji do zdobycia gola i nie wykorzystaliśmy żadnej. Lubrzanka cały czas tylko się broniła. Ten mecz odzwierciedla naszą grę w całej rundzie – mówił zniesmaczony trener Unii Mariusz Kośmider. Jego podopieczni ostatnie zwycięstwo na swoim boisku odnieśli… 20 sierpnia (2:1 z Partyzantem Radoszyce).

Zwycięskiego gola dla Lubrzanki zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego Wojciech Skrzyniarz. – W drugiej połowie Unia atakowała, my broniliśmy się i próbowaliśmy kontratakować. Dopisało nam szczęście, wygraliśmy mecz o przysłowiowe sześć punktów. Sędziszowianie są groźnym zespołem. Na pewno my musimy wzmocnić naszą kadrę, myślę, że zimą pozyskany 2-3 nowych zawodników, w drugiej części sezonu chcemy wydostać się z dolnej połówki tabeli – zapowiadał po spotkaniu grający trener Lubrzanki Dariusz Kozubek, który przejął kajetanowski zespół w trakcie jesieni, zastępując Dariusza Świetlika.

Sport Echo Dnia

Materiał oryginalny: Czwarta liga świętokrzyska. Unia Sędziszów przegrała na zakończenie jesieni z Lubrzanką Kajetanów - Echo Dnia Świętokrzyskie