Danijel Ljuboja już strzela we Francji!

Bartosz Głąb
Były już napastnik Legii Warszawa Daniel Ljuboja cudownie przywitał się z publicznością drugoligowego RC Lens zapewniając zwycięstwo jej drużynie w wygranym 1:0 meczu pierwszej kolejki Ligue 2 przeciwko CA Bastia.

Serb, który w niesławie rozstał się z warszawskim klubem nie musiał długo szukać pracodawcy. Już parę dni po zakończeniu sezonu zgłosiło się po niego francuskiej RC Lens, które na co dzień występuje w drugiej lidze francuskiej.

W pierwszej kolejce rozgrywek Lens podejmowało na własnym stadionie drużynę CA Bastia, a Daniel Ljuboja wyszedł w podstawowym składzie drużyny gospodarzy. Jedyna bramka tego spotkania padła w 51. minucie z rzutu karnego, który pewnie wykonał Ljuboja kompletnie myląc bramkarza rywali. Była gwiazda Legii rozegrała pełne dziewięćdziesiąt minut.