6

GKS Bełchatów

3

• Z mojej strony to wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Ależ strzelanina w Gliwicach! Ostateczne zwycięstwo gospodarzy jak najbardziej zasłużone, a ukoronowane cudownym golem Wilczka. Strzał Zbozienia sprzed pola karnego również bardzo ładny, ale tylko na otarcie łez

• I teraz sędzia kończy tę strzelaninę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Zbozień! 6:3!

• Najpierw Wroński wykorzystał prosty błąd Brożka i spokojnie pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam, a następnie Wilczek oddał strzał z powietrza, sprzed pola karnego i w cudowny sposób pokonał Trelę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! CO ZA STRZAŁ WILCZKA! 6:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Wroński zmniejsza rozmiary porażki

• Jakiejś kontuzji doznał Arkadiusz Piech, który wyraźnie kuleje. Goście wykorzystali już wszystkie zmiany

• Komolov przymierzył z dystansu, jednak wyraźnie się pomylił i gospodarze wznowią grę od bramki

• Zmiana w zespole Piasta. Kornel Osyra zmienia Badię

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Wilczka i hat-trick tego piłkarza!

• RZUT KARNY DLA PIASTA! Zivec faulowany w polu karnym GKS-u przez Rachwała!

• Szmatuła! Bramkarz Piasta wygrywa pojedynek sam na sam z Piechem!

• Autor dwóch goli, Konstantin Vassiljev, schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Zivec

• Trzecia zmiana gości, Komolov wchodzi za Małkowskiego

• Piech nieźle dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym Wacławczyk minął się z piłką

• Klepczyński podał w pole karne do Wilczka, ten wymanewrował Zbozienia i pokonał bramkarza! Czy już jest po meczu?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 4:1, Kamil Wilczek!

• Michał Mak schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Wroński

• Wilczek próbował teraz przelobować Trelę z dystansu, ale zabrakło mu dokładności. Od bramki gośćie

• Vassiljev! Znów nieźle uderzył z rzutu wolnego, tym razem jednak nieznacznie przestrzelił

• Szeliga złapał przy tym również jakąś kontuzję i na razie schodzi za linię boczną

• Telichowski faulował na własnej połowie Szeligę i dostał za to żółtą kartkę

• Wilczek oddał teraz strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił w światło bramki

• Szymański stracił piłkę w środkowej strefie boiska, Vassiljev świetnie podał prostopadle do Wilczka, a ten najpierw wymanewrował dwóch obrońców, a następnie pokonał bramkarza. Piękna bramka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kamil Wilczek, 3:1!

• Szmatuła! Małkowski oddał świetny strzał sprzed pola karnego, a bramkarz Piasta interweniował jeszcze lepiej!

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• To była bardzo ciekawa połowa! Zaczęło się od mocnego kwadransa z trzema golami, a choć później tempo nieco spadło, to wciąż było na co popatrzeć. Po przerwie czekamy na równie dobre widowisko!

• I teraz arbiter zaprosił wszystkich na przerwę

• I znowu gorąco pod bramką Piasta! Hebert w ostatniej chwili uprzedził jednego z rywali po dośrodkowaniu Małkowskiego!

• Blisko wyrównania! Szymorek zagrał ładną piłkę w pole karne do Telichowskiego, a strzał tego drugiego świetnie obronił bramkarz!

• Z oboma zawodnikami już chyba wszystko w porządku, wracamy do gry

• Telichowski i Szeliga zderzyli się głowami i mamy małą przerwę w grze

• Vassiljev nieźle dośrodkował w pole karne gości, ale tam Wilczek nie trafił w piłkę i wyszła ona na aut bramkowy

• Nieudane dośrodkowanie Wilczka mogło skończyć się trafieniem dla gospodarzy. Trela w porę zdołał wrócić na pozycję

• Spadło teraz tempo tego spotkania, obie drużyny walczą głównie w środkowej strefie boiska.

• Vassiljev próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany

• Niedokładne podanie od Wilczka do Szeligi, a to mogła być dobra okazja do zaatakowania lewym skrzydłem

• Kolejne przewinienie Barana, tym razem na Podgórskim

• To powinien być gol! Fantastyczna okazja sam na sam Wilczka, z której jako zwycięski wyszedł Trela!

• Nieco dłużej wciąż utrzymują się przy piłce bełchatowianie, jednak mają cały czas problemy z dokładnością i narażają się na kontry

• Dobra kontra Piasta, jednak zakończona niedokładnym dogranie Badii do Wilczka w pole karne. Piłka wyszła na aut bramkowy

• A teraz Wilczek oddał strzał głową po kolejnej wrzutce w pole karne, ale nie trafił w światło bramki

• Badia zebrał piłkę wybitą z szesnastki gości i zdecydował się na strzał, ale został zablokowany

• Zbozień wrzucił piłkę z autu w pole karne Piasta, ale tam dobrze radzą sobie obrońcy gospodarzy

• I GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Piecha, już tylko jeden gol przewagi gospodarzy!

• RZUT KARNY DLA GOŚCI! Wacławczyk był faulowany w polu karnym Piasta przez Hanzela!

• Trochę dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście, ale brakuje im dokładności w kluczowych momentach

• Telichowski starał się oddać strzał przewrotką po dośrodkowaniu w pole karne Piasta, ale skiksował i piłka minęła bramkę

• Konstantin Vassiljev znów podszedł do rzutu wolnego i tym razem nie dał żadnych szans bramkarzowi na dobrą interwencję! Fenomenalny strzał piłkarza Piasta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Nieprawdopodobne, znowu Konstantin Vassiljev!

• Kolejny faul Baran, tym razem na Szelidze i bliej własnej szesnastki

• Konstantin Vassiljev przymierzył z tego rzutu wolnego, a piłka po rękawicach bramkarza wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Vassiljev, 1:0 dla gospodarzy!

• Baran faulował teraz jednego z rywali i gospodarze będą mieli dobrą okazję z rzutu wolnego

• I mieliśmy pierwszy raz piłkę w bramce! Telichowski umieścił ją tam głową, ale w momencie podania od kolegi był na wyraźnym spalonym, co nie uszło uwadze sędziego

• I goście zaczynają to spotkanie

• Obie drużyny już powoli wychodzą na boisko, pierwszy gwizdek usłyszymy za kilka chwil

• Piast w rundę finałową również nie wszedł najlepiej zdobył w niej jak dotąd tylko jeden punkt. Nad strefą spadkową ma jednak dwa oczka zapasu

• Bełchatów okupuje ostatnie miejsce w tabeli i biorąc pod uwagę formę z ostatnich meczów, to nie może nikogo dziwić. GKS nie wygrał już dziesięciu meczów z rzędu, osiem z nich przegrywając. Zobaczymy czy dzisiaj zdoła się przełamać

• Ławka gospodarzy: Rusov, Jurado, Carles Marc Martinez Embuena, Mokwa, Moskwik, Osyra, Živec

• Ławka gości: Zubas, Flis, Szymański, Komolov, Wroński, Olszar, Ślusarski.

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn, za chwilę dodamy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego pojedynku

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania 33. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zostajemy w grupie spadkowej, w Gliwicach Piast podejmie GKS Bełchatów

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA PIAST GLIWICE - GKS BEŁCHATÓW

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 5:0

Sytuacja w Bełchatowie jest coraz gorsza. Zespół Marka Zuba w sobotę przegrał kolejny mecz z rzędu i spadł na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Z kolejki na kolejkę "Brunatni" prezentują się poniżej wszelkich oczekiwań i będzie im bardzo trudno walczyć o utrzymanie się w Ekstraklasie z taką grą.

Każdy mecz do końca rozgrywek będzie dla bełchatowian walką o ligowy byt. We wtorek przyjdzie im zmierzyć się z Piastem Gliwice, który w grupie spadkowej zajmuje trzecie miejsce.