Cracovia 2 - 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Cracovia

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Koniec spotkania w Krakowie! Termalica wygrywa z Cracovią po bardzo emocjonującym meczu 3:2! My już tymczasem dziękujemy państwu za uwagę, miłego wieczora!

• Jeden z obrońców gości wybija piłkę z linii bramkowej! Cracovia mogła wyrównać w samej końcówce!

• Juhar oddał klasyczny strzał do statystyk - lekki i bardzo niecelny

• Do podstawowego czasu gry sędzia dolicza aż sześć minut!

• Strzał z dystansu Zjawińskiego nie zaskoczył Nowaka

• Ostatnia kartka powędrowała do Pavola Stano.

• Zmiana w zespole Słoników. Za Tomasza Foszmańczyka na murawie pojawia się Bartłomiej Smuczyński.

• Jest tez żółty kartonik dla Rymaniaka.

• Pierwszy żółtym kartonikiem ukarany Sretenović

• Ogromne zamieszanie na murawie. Zawodnicy obu zespołów skoczyli sobie do gardeł. Zaraz mogą posypać się kartki!

• Rzut rożny w wykonaniu Budzińskiego nie stworzył większego zagrożenia

• I ostatnia już zmiana w drużynie Cracovii. Bartosz Rymaniak melduje się w miejsce Jakuba Wójcickiego.

• Covilo oddał lekki i niecelny strzał nawet nie w kierunku bramki. Nic godnego uwagi

• I kolejna zmiana w zespole Słoników. Za strzelca jednego z goli, Bartłomieja Babiarza na murawie pojawia się Mario Licka.

• Strzałem na aferę popisał się Marcin Budziński. Bardzo bardzo niecelnie.

• Po podaniu z lewej strony boiska najlepiej w polu karnym gospodarzy spisał się Bartłomiej Babiarz, który na wślizgu wpakował piłkę do bramki Krzysztofa Pilarza.

• Druga zmiana wśród podopiecznych Zielińskiego. Na boisko powraca pauzujący ostatnio z powodu kontuzji Mateusz Cetnarski. Zmienił Huberta Wołąkiewicza.

• GOL! dla Termaliki. Strzelcem Bartłomiej Babiarz.

• Dariusz Zjawiński pokusił się o indywidualną akcję. Zawodnik Pasów złamał akcję do lewej nogi i uderzył, jednak zbyt słabo, by móc pokonać Sebastiana Nowaka.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole gości. Za Wojciecha Kędziorę wchodzi Martin Juhar.

• Lekki strzał nie zaskoczył Pilarza

• Jarecki toczył się lewą stroną boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Mogło być bardzo groźnie. W ostatniej chwili przed strzałem powstrzymał Dąbrowskiego jeden z rywali.

• Prawą stroną pędził Kapustka, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Sołdecki

• Było groźnie pod bramką Pilarza. Z chaosu w polu karnym nie powstało jednak nic.

• Po prawej stronie boiska futbolówkę otrzymał Jakub Wójcicki i popędził z nią pod pole karne gości. Zagrał w pole karne, jednak Dariusz Zjawiński okazał się za niski na jego dośrodkowanie, albo inaczej, dośrodkowanie okazało się za wysokie dla snajpera Pasów.

• Kapustka świetnie odryblował w środku boiska rywali i podał na lewą stronę.

• Ładne dośrodkowanie Kapustki zamiast Diabanga odebrali obrońcy gości.

• Piotr Polczak ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

• Babiarz prawie skutecznie odebrał piłkę Wójcickiemu. Prawie, bo zamiast w stronę bramki, wybił ją na aut

• Kapustka dobrze krył w obronie Biskupa. Zawodnik z Niecieczy nie był w stanie podac piłki i musiał wybiec na aut

• Babiarz sprytnie odebrał piłkę Dąbrowskiemu i mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam. Szybko jednak oddał futbolówkę Pilarzowi.

• Ładne dośrodkowanie Miroslava Covilo nie stworzyło zagrożenia pod bramką Termaliki.

• Rzut rożny Termaliki nie stworzył nawet cienia zagrożenia.

• Jeden z graczy Pasów fatalnie zagrał do Foszmańczyka, który popędził na ich pole karne i zagrał do Wojciecha Kędziory, którego uderzenie jednak zablokował jeden z graczy gospodarzy.

• Z dystansu próbował uderzać Babiarz, ale Covilo skutecznie zablokował jego strzał. Pomocnik Termaliki siłą rozpędu na niego wpadł i obaj zawodnicy przez chwilę leżeli na murawie.

• Wołąiewicz dośrodkował w pole karne. Piłkę odebrał Diabang, ale jego strzał okazał sie niecelny

• Jakub Wójcicki popędził prawą stroną boiska i wrzucił w pole karne, gdzie znalazł się Boubacar Dialiba. Ten jednak strzałem z woleja jedynie obił bandy reklamowe znajdujące się poza boiskiem.

• Z kontratakiem chciał popędzić Babiarz, ale Sretenović bez kłopotu go zatrzymał

• Marcin Budziński z rzutu rożnego dośrodkował idealnie na głowę Dialiby, ten jednak nie zdołał uderzyć w światło bramki gości.

• Zjawiński uderzył w pieczołowicie ustawiony przez sędziego mur.

• Babiarz otrzymał za to żółty kartonik.

• Bartłomiej Babiarz fauluje Bartosza Kapustkę pod własnym polem karnym. Za moment może być groźnie!

• Polczak skutecznie zatrzymał akcje Termaliki

• Strzał z dystansu dąbrowskiego nie sprawił kłopotu Nowakowi.

• Wołąkiewicz zbyt mocno dośrodkowywał w pole karne. Piłkę odebrał Zjawiński. Szybko podał do Dąbrowskiego, a ten posłał piłkę na głowę Dialiby. Strzał okazał się niecelny.

• Długiego podania Wołąkiewicza nie odebrał Dialiba

• Kapustka widowiskowo wyminął kilku rywali po czym został skoszony przez kolejnego.

• W przerwie trener Jacek Zieliński dokonał jednej zmiany w swoim zespole. Denissa Rakelsa zastąpił Boubacar Dialiba.

• Sędzia rozpoczął drugą część gry. Czy przyniesie tyle emocji co pierwsza?

• Oba zespoły pojawiają się już na murawie stadionie Cracovii, za moment arbiter powinien rozpocząć spotkanie.

• Sędzia Frankowski zakończył pierwszą połowę.

• W polu karnym Termaliki panował okropny chaos. Cracovia od dłuzszego czasu kręciła się pod bramką Nowaka, lecz nie umiała oddac strzału.Do czasu. Nagle pod piłką znalazł się Zjawiński i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Była siła, moc i celność.

• GOL! Mocny strzał Zjawińskiego doprowadził do wyrównania.

• Kapustka próbował odryblować Kupczaka, ale tym razem mu sie nie udało

• Dobry powrót Zjawińskiego do obrony. We własnym polu karnym wspomógł Wołąkiewicza i oddalił zagrożenie.

• Bartłomiej Babciarz popędził lewą stroną boiska i tuż przy linii bocznej został ściany za koszulkę. Sędzia użył gwizdka.

• Bardzo ładnie na połowie rywali zachował się Kapustka. Skutecznie wyminął obrońców, ale jego strzał okazał się niecelny

• Z lewej strony dośrodkowywał Marcin Budziński. Lekko przeliczył siły na zamiary i przez to nieco zwolnił akcję. Piłkę przed linią odebrał Bartosz Kapustka, podał do Covilo ale ten blokowany nie zdołał nic zrobić.

• Dalibor Pleva ruszył z ofensywną akcją gości, zagrał do Emila Drozdowicza, ale wcześniej znakomitym wślizgiem całą akcję wyjaśnił Bartosz Kapustka.

• Zjawiński trochę za mocno dośrodkował w pole karne i futbolówka zamiast do Rakelsa, trafiła do Nowaka.

• W środku pola od tyłu został sfaulowany Wojciech Kędziora, sędzia musiał użyć gwizdka.

• Dąbrowski popisał się ładnym lobem i piłka trafiła do Wołąkiewicza. Ten znalazł się w świetnej sytuacji, ale mimo tego nie zdołał umieścić piłki w siatce

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcina Burdzińskiego pod bramkę gości, jednak żaden z zawodników Pasów nie zdołał uderzyć tej piłki.

• Długą wrzutkę jednego z obrońców próbował odebrać Zjawiński. Zamiast dojść do piłki wpadł jednak na Nowaka

• Damian Dąbrowski pokusił się teraz o strzał z pierwszej piłki zza pola karnego Słoników, jednak futbolówka została zablokowana przez jednego z graczy gości.

• Cudowne podanie podcinką Bartłomieja Babiarza za plecy krakowskich obrońców idealnie na głowę Biskupa, który bez żadnych problemów pokonał Krzysztofa Pilarza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Termalica obejmuje prowadzenie po bramce Jakuba Biskupa!

• Środkiem boiska, przez nikogo nie pilnowany, popędził Budziński. W tempo podał do Rakelsa, który chciał oddać mu piłkę. Budziński nie zorientował się do końca o co chodzi i cała akcja spaliła na panewce

• Kapustka stracił piłkę na połowie Termaliki po czym goście wyprowadzili szybką kontrę. Mateusz Kupczak wpadł w pole karne Cracovii, ale tam stracił piłkę.

• Bartek Kapustka chciał popisac się jednym ze swoich szybkich rajdów środkiem, ale tym razem został zatrzymany

• W polu karnym Termaliki czaili się Budziński i Zjawiński, ale górą okazał się Stano.

• Dobre interwencje Piotra Polczaka zdusiły akcje Kędziory w zarodku

• Dalibor Pleva dośrodkował z lewej strony boiska idealnie na głowę Wojciecha Kędziory, ten jednak uderzył minimalnie niecelnie.

• Prawą stroną długim podaniem Rakelsa próbował obdarzyć Sretenović, ale napastnik źle przyjął piłkę.

• Dalekie zagranie z własnej połowy Dawida Sołdeckiego w kierunku Mateusza Kupczaka, ten jednak nie zdołał dobiec do piłki.

• Rzut wolny dla gości. Mogło być groźnie, ale Pilarz nie dał się zaskoczyć i spokojnie wyłapał piłkę.

• Mateusz Kupczak przewrócił się w okolicach środka boiska, sędzia zdecydował się odgwizdać faul na graczu gości.

• Z dystansu szczęścia szukał Foszmańczyk. Nie znalazł.

• O indywidualną akcję pokusił się Wojciech Kędziora, ale zawodnik Termaliki wzięty w kleszcze z łatwością dał odebrać sobie piłkę.

• Z kontratakiem wybiegał Kapustka, ale faulem zatrzymał go jeden z rywali.

• Wójcicki szybko powrócił we własne pole karne i skutecznie zatrzymał akcje Drozdowicza

• Po podaniu Dąbrowskiego z dystansu uderzał Bartosz Kapustka. Tym razem bramkarzowi z Niecieczy udało się wypiąstkować piłkę.

• Dośrodkowania Zjawińskiego nie zdołał wykorzystać Rakels. Otoczony obrońcami Termaliki musiał oddać piłkę do tyłu

• Dośrodkowanie Wójcickiego odebrał jeden ze stoperów Termaliki.

• Akcję próbował wykończyć Sretenović, ale Covilo dał się złapać na spalonym.

• Cracovia spokojnie od własnej połowy konstruuje akcję, po której Zjawiński mógł zagrozić bramce rywali, ostatecznie na jego drodze stanął Dariusz Jarecki.

• Prawą stroną pędził Pleva, ale Wołąkiewicz skutecznie go zatrzymał

• Cracovia ponownie na połowie rywali. Futbolówki nie zdołał opanowac jednak Budziński.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Termalica błyskawicznie wyrównuje po bramce Jakuba Biskupa z rzutu karnego!

• Żółtą kartką ukarany Jakub Wójcicki. Sędzia dopatrzył się jego faulu we własnym polu karnym. Będzie jedenastka

• Marcin Budziński dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, Deniss Rakels zgrał ją w pole bramkowe gości, a najprzytomniej tam spisał się Miroslav Covilo, który strzałem zza siebie otworzył wynik tego spotkania!

• Termalica chciała zaskoczyć rywali szybką akcją. Na tych chęciach się skończyło

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Miroslav Covilo daje prowadzenie gospodarzom po rzucie rożnym! 1:0 dla Pasów!

• Świetna akcja Cracovii. Do ataku właczył się Wołąkiewicz. Szybki rajd lewą stroną zakończył celnym podaniem do Rakelsa. Ten długo nie czekał i oddał strzał na bramkę. Górą golkiper gości

• Jakub Biskup wpadł w pole karne Cracovii i próbował wymusić rzut karny za co otrzymał żółtą kartkę.

• Skuteczna interwencja Wołąkiewicza zatrzymała kontratak gości.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu graczy gości, jednak "Pasy" zdołały wyjść z opresji obronną ręką za prawą dobrze interweniującego Polczaka.

• Mogło być groźnie. Świetnym podaniem Wójcickiego obdarzył Rakels. Dośrodkowanie obrońcy odczytał jednak jeden ze Słoników i wybił piłkę za linię końcową.

• Dawid Sołdecki pod naciskiem zawodnika rywali w panice wybija piłkę na połowę rywali oddając tym samym futbolówkę za darmo.

• Termalica ponownie pod bramką Pilarza. Dobra interwencja Dąbrowskiego nie pozwoliła im jednak zamieszać w polu karnym Pasów.

• Bardzo wysoki pressing graczy gospodarzy, który niemal spowodował stratę piłki przez "Słoniki". Zawodnicy z Niecieczy jednak znakomicie wyszli z opresji krótkimi podaniami.

• Długie podanie z gatunku tych "na afere" w wykonaniu Polczaka wyłapał golkiper gości

• Kolejny raz Termalica próbowała zagrozić bramce Krzysztofa Pilarza. Michał Biskup jednak zagrał wprost pod nogi jednego z zawodników "Pasów" i futbolówka wychodzi na rzut rożny.

• Rzut rożny dla Termaliki nie zakończył się żadnym większym zagrożeniem.

• Sił próbowali także gospodarze. Piłkę jednak łatwo dał sobie odebrać Rakels

• Pierwsi na połowie rywali pojawili się termaliczanie. Próbowali przebić się prawą stroną, ale na straży skutecznie stał Hubert Wołąkiewicz

• Pierwsze kopnięcie piłki, zaczyna Termalica!

• Już po losowaniu stron. Zapinamy pasy i za chwilę ruszamy ;)

• Zawodnicy obu ekip już powoli pojawiają się na murawie stadionu przy Kałuży, za moment początek tego spektaklu!

• Do premierowego gwizdka pozostały już dosłownie minuty. Zawodnicy obu drużyn zeszli do szatni usłyszeć ostatnie wskazówki trenera.

• Podczas reprezentacyjnej przerwy do zdrowia powrócił również Hubert Wołąkiewicz. Dzięki temu defensywa Pasów wygląda dzisiaj niezwykle mocno. Czy pozwoli to zagrać im na zero z tyłu?

• Dobrą wiadomością dla fanów gospodarzy może być powrót Mateusza Cetnarskiego. Były zawodnik łódzkiego Widzewa, przed reprezentacyjną przerwą walczył z kontuzją. Teraz jego stan zdrowia jest na tyle dobry, że Jacek Zieliński posadził go na ławce. Czy Turbokozak zeszłego sezonu dostanie szanse na pokazanie się na boisku? I co najważniejsze: czy jego forma będzie tak dobra jak przed pauzą?

• Po powrocie z reprezentacyjnych wojaży na własne boisko powróciła błyszcząca gwiazda ostatnich tygodni - Bartosz Kapustka. Debiut i bramka w meczu z Gibraltarem sprawiły, że nagle wszystkie oczy zwróciły się na niego. Kibice Pasów coraz więcej od niego wymagają. Czy niespełna 19 letni piłkarz udźwignie ten ciężar?

• Już za nieco mniej niż półgodziny na stadionie przy Kałuży usłyszymy pierwszy gwizdek Tomasza Frankowskiego. Na razie piłkarze rozgrzewają się na murawie, a na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców. Ładna pogoda i przede wszystkim niezła forma Pasów skłoniły wielu kibiców na obejrzenie dzisiejszego widowiska na żywo.

Cracovia - Korona Kielce 4:1

Po siedmiu kolejkach Ekstraklasy dość niespodziewanie wiceliderem rozgrywek jest Cracovia. Świetnie spisująca się w tym sezonie drużyna "Pasów" prezentuje bardzo dobrą i równą formę, nic więc dziwnego, że pozostałe kluby z dużym respektem podchodzą do rywalizacji z tym zespołem. W sobotę na stadion przy ulicy Kałuży zawita beniaminek z Niecieczy. Chociaż faworytem tego meczu jest rzecz jasna ekipa Jacka Zielińskiego, to popularne "Słonie” z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że przed dwoma tygodniami niecieczanie pokonali Lecha Poznań 3:1, małe derby Małopolski zapowiadają się bardzo interesująco.