• Osyra oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie potrafił zrobić tego celnie

• I Listkowski już został ukarany żółtą kartką

• A Karol Angielski wchodzi za Sasę Zivca

• Maciej Listkowski zmienia Patryka Małeckiego

• Fojut oddał strzał jeszcze z własnej połowy boiska, a kompletnie zaskoczony Szmatuła nie potrafił tego obronić!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za bramka, 3:1, Fojut!

• Vacek tym razem sam oddał strzał na bramkarz, jednak po rykoszecie bramkarz znów nie miał problemów z dobrą interwencją

• Vacek dośrodkował z rzutu rożnego, a Kudła złapał piłkę po zgraniu piłki głową przez jednego z gliwiczan

• Mokwa zmienia Pietrowskiego

• Szmatuła! Znów bardzo dobra interwencja po strzale z dystansu, tym razem próbował Rafał Murawski!

• A teraz Vacek oddał strzał z dystansu, a piłka poleciała daleko od bramki Pogoni

• Małecki! Świetny strzał z dystansu, ale odbija piłkę Szmatuła!

• To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu w pole karne Hebert odgrywał piłkę głową do Nespora, a ten minimalnie się z nią minął!

• Mraz dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy Pogoni wybili piłkę

• Zmiana u gości, schodzi Badia, a wchodzi Barisić

• Rafał Murawski zaatakował indywidualnie, minął paru rywali, posłał prostopadłe podanie do Zwolińskiego, a ten wykończył tę akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Zwoliński, 2:1!

• I teraz mamy koniec pierwszej połowy

• Wrzutka Małeckiego o mało nie zaskoczyła Szmatułę! Po rykoszecie od Osyry bramkarz Piasta z trudem odbił piłkę!

• Rafał Murawski dośrodkował z lewej strony boiska, Mateusz Matras głową przedłuży lot piłki, a kilka metrów od bramki wpakował ją do niej Łukasz Zwoliński!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Łukasz Zwoliński, remis!

• I już wracamy do gry

• Korun doznał jakiejś kontuzji i mamy teraz przerwę w grze.

• Murawski upadł w polu karnym po zagraniu Matrasa, ale sędzia nie widział faulu

• A teraz już mógł zrobić się remis! Pietrowski w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał oddającego strzał Małeckiego!

• I powinno być 2:0 dla Piasta! Mraz dośrodkował w pole karne, a po przebitce z bliskiej odległości do bramki nie trafił Zivec!

• Małecki dośrodkował w pole karne, a Szmatuła nie miał żadnych problemów ze skuteczną interwencją

• Osyra faulował Matrasa na połowie Pogoni

• Vacek zaatakował prawą stroną boiska, ale stracił piłkę

• Nespor oddał strzał po dośrodkowaniu w szesnastkę Pogoni, ale nie trafił w bramkę

• Vacek zaatakował lewą stroną boiska, zagrał w pole karne do Zivca, a ten umieścił piłkę w bramce! Jak odpowiedzą piłkarze Pogoni?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Zivec, 1:0 dla gości!

• Rzut rożny mieli przed chwilą gospodarze. ale Szmatuła dobrze wypiąstkował piłkę

• I już było groźnie pod bramką Pogoni! Danielak za lekko podał do własnego bramkarza dzięki czemu w świetnej sytuacji znalazł się Badia. Zawodnik Piasta trafił jednak w słupek!

• Arbiter daje znak i zaczynamy!

• W ostatniej kolejce Piast wygrał 3:0 z Górnikiem Łęczna, a Pogoń zremisowała 1:1 w Kielcach z Koroną. A jak będzie dzisiaj? Początek już za chwilę

• Pogoń nie wygrała dwóch ostatnich meczów i jej trener widzi pewne rzeczy, które powinny ulec zmianie. - Myśleliśmy nad zmianą ustawienia, ale nie w meczu z Piastem. Nie zdążymy tego wdrożyć. Od początku trenujemy z czterema obrońcami i nie będziemy tego teraz burzyć. Nie wykluczam, że gdy będziemy mieli więcej czasu, to spróbujemy czegoś innego. Mamy spory potencjał z przodu, więc można to wykorzystać - mówił przed tym meczem Czesław Michniewicz

• Faworytem tego spotkania są goście. Piast to rewelacja tego sezonu lider, który w przypadku zwycięstwa będzie miał po meczu już dziewięć punktów przewagi nad drugą Legią. Kto brał pod to pod uwagę przed startem rozgrywek?

• Ławka gospodarzy: Jakub Słowik, Adam Frączczak, Wladimer Dwaliszwili, Takuya Murayama, Mateusz Lewandowski, Sebastian Murawski, Marcin Listkowski.

• Ławka gości: Dobrivoj Rusov, Patrick Dytko, Karol Angielski, Paweł Moskwik, Tomasz Mokwa, Josip Barisić.

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego pojedynku

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania ósmej kolejki Ekstraklasy. Pogoń Szczecin podejmie lidera, Piast Gliwice, a początek już za kilkadziesiąt minut!