Zagłębie Lubin

4

Cracovia

2

• Po bardzo emocjonującym meczu Zagłębie Lubin pokonuje Cracovię 4:2. Podopieczni trenera Zielińskiego notują drugą z rzędu porażkę. A Zagłębie inkasuje 3 punkty i na chwilę obecną plasuje się na drugim miejscu w tabeli Ekstraklasy.

• KONIEC MECZU! Zagłębie przeważało zdecydowanie i zasłużenie pokonuje dzisiaj Cracovie 4:2.

• 3 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu.

• Ostatnia zmiana w meczu. Żmijewski zmienia Janusa.

• Krzysztof Piątek uderzył główką po dośrodkowaniu Cotry, ale nad poprzeczką.

• Zagłębie dalej konsekwentnie idzie do przodu. Nie mam mowy o cofnięciu się do obrony.

• Druga zmiana w ekipie "Miedzianych". Jach wejdzie za Janoszkę.

• Zmiana w drużynie Zagłębia. Na boisku pojawi się Łukasz Piątek za Adriana Rakowskiego.

• Dobra akcja rezerwowych graczy. Boubacar zagrywał do Jendriska, który skierował piłkę do siatki. Obserwujemy dzisiaj niezły festiwal goli w Lubinie.

• GOL! 4:2! Cracovia zdobywa bramkę! Strzelcem gola Jendrisek.

• Ostatnia zmiana w Cracovii. Jendrisek wbiega na murawę za Zjawińskiego.

• Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Cotra próbował strzelać w kierunku bramki, ale zablokowane to zagranie.

• Janus znowu dośrodkowuje z prawej strony, ale żaden z Lubinian nie dochodzi do tego podania.

• Rewelacyjny w tym spotkaniu Janus dogrywa do Dąbrowskiego, a ten pewnym uderzeniem z głowy kieruje piłkę do bramki!

• GOOOOOL!!! 4:1!!! Dąbrowski strzelcem bramki! Ale się rozkręcił ten mecz po nieco drętwym początku. Zdecydowana przewaga Lubinian przekłada się na wynik.

• Dąbrowski ukarany żółtą kartką.

• GOL!!! 3:1! ALE SZYBKA ODPOWIEDŹ ZAGŁĘBIA! Janus strzela z główki po podaniu Kubickiego!

• GOL! 2:1! Cetnarski pewnie wykonuje "11".

• Karny dla Cracovii! Dąbrowski pociął Zjawińskiego.

• Zejdzie także Budziński za Zejdlera.

• Pierwsze zmiana w meczu. Boubacar wejdzie za Kapustkę.

• Zjawiński oddaje strzał z dystansu, ale pewnie łapie piłkę bramkarz Zagłębia.

• Zaczęło się od Janusa, który dośrodkował w pole karne. Podanie odebrał Janoszka i świetnie zgrał do Kubickiego, który umieszcza piłkę w siatce z bardzo bliskiej odległości.

• GOOOOL! 2:0! Jarosław Kubicki strzela bramkę!

• Cotra oddaje strzał z dystansu ale daleko obok słupka bramki.

• Cetnarski dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia, lekkie zamieszanie, ale ostatecznie bez większego zagrożenia dla Lubinian.

• Cracovia póki co nie rzuca się do ataku pomimo straty gola. Nie mogą się przedrzeć piłkarz przez obronę rywali

• Cotra zza pola karnego mocno uderza! Minimalnie nad bramką. Pilarz dotyka piłkę, ale sędzia nie podyktował rzutu rożnego dla Lubinian.

• Początek drugiej połowy. Goście zaczynają od środka .

• Koniec pierwszej połowy. Jako, że nie było wcale jakichś dłuższych przerw w grze, arbiter nie dolicza ani minuty do regulaminowych 45.

• Czekamy na decyzję sędziego ile doliczy do końca tej połowy. Przewaga Zagłębia w tej połowie widoczna. Cracovia powinna zmienić taktykę w drugiej połowie jeżeli myśli o wywiezieniu jakichkolwiek punktów z Lubina.

• Rzut wolny dla Cracovii z odległości 33 metrów. Dąbrowski oddaje strzał, ale wysoko nad poprzeczką...

• Janoszka świetnie podaje do Cotry, ten oddaje strzał z ostrego kąta, ale futbolówkę wybija Pilarz.

• Piątek próbował dośrodkowania, ale żaden z jego kolegów nie przejmuje piłki w polu karnym. Covilo oddala zagrożenie.

• Krzysztof Janus dzisiaj rozgrywa na prawdę dobry mecz. Można powiedzieć, że bardzo daje o sobie znać obrońcom gości.

• Janus podaje na pole karne, ale Rymaniak nie daje dojść do piłki Piątkowi. Znowu gorąco pod bramką Cracovii!

• Cracovia lekko obudziła się po stracie bramki. Dużo lepiej wyglądają ofensywne akcje piłkarzy z Krakowa.

• Mogła być szybka odpowiedź Cracovii. Cetnarski otrzymał znakomite podanie, płasko strzela, ale piłka przelatuje minimalnie obok lewego słupka bramki!

• GOL! 1:0 !Janus dośrodkowuje w pole karne i... samobójcza bramka Sretenovicia!

• Cotra dośrodkowuje w pole karne Cracovii. Goście jednak spokojnie oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• Błąd Wołąkiewicza na własnym polu karnym, lekki poślizg zawodnika Cracovii. Lubinianie protestują, że było tam zagranie ręką.

• Dośrodkowanie na pole karne Cracovii. Mogło być groźnie, ale Pilarz w porę przecina to podanie.

• Jak na razie piłkarze Zagłębia dali kilka ostrzeżeń Cracovii, która na początku tego meczu nieco uśpiona i nieprzekonująca.

• Kubicki strzela z dystansu! Piłka przelatuje bardzo blisko od słupka bramki Cracovii!

• Cracovia próbuje przedrzeć się przez obronę gospodarzy, ale póki co bezskutecznie.

• Po lekkim zamieszaniu piłkę przejmuje Guldan, strzela, ale obok bramki! Pierwsza groźna sytuacja w tym spotkaniu.

• Kapustka fauluje Janusa i Zagłębie będzie miało dobrą okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego.

• Janus dośrodkowuje na pole karne, ale bardzo nieudane podanie gracza Zagłębia.

• Kapustka zagrywał do Cetnarskiego, ale obrońcy Zagłębia uniemożliwiają dojście do piłki napastnikowi Cracovii.

• Początek spotkania. Rozpoczynają gospodarze!

• Kwadrans do rozpoczęcia meczu.

• Ławka rezerwowych Cracovii: Grzegorz Sandomierski, Luis Santos Deleu, Mateusz Wdowiak, Łukasz Zajdler, Boubacar Dialiba, Erik Jendrisek, Krzysztof Szewczyk.

Ławka rezerwowych Zagłębia: Martin Polacek, Damian Zbozień, Jarosław Jach, Łukasz Piątek, Karol Żmijewski, Arkadiusz Woźniak, Eryk Sobków.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Zagłębie Lubin - Cracovia. O godzinie 20:30 obie drużyny wyjdą na murawę stadionu Zagłębia. Liczymy na zaciętą walkę!