Mecz Jagiellonia Białystok - Termalica ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Jagiellonia Białystok - Termalica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 27. kolejka
2017-04-02 15:30

Jagiellonia Białystok

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• To tyle, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak.

• Jagiellonia długo męczyła się z ekipą gości, nie mogła przełamać jej defensywy, ostatecznie wygrywa po golu Cilliana Sheridana z rzutu karnego, dzięki czemu pozostanie liderem Lotto Ekstraklasy.

• Koniec! Jagiellonia Białystok wygrywa z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:0 i wraca na fotel lidera!

• Druga połowa potrwa trzy minuty dłużej.

• Żółta kartka także dla Ivana Runje za bardzo ostre zatrzymanie akcji Termaliki.

• Wołodymyr Kowal zmienia Sebastiana Ziajkę.

• Roman Gergel z żółtą kartką za faul w ataku.

• Kornel Osyra przytomnie przyblokował składającego się do strzału Cilliana Sheridana w polu karnym.

• Patrik Misak mógł zdobyć bramkę już chwilę po wejściu na boisko - jego strzał z ostrego kąta łapie Marian Kelemen.

• Patrik Misak zmienił Samuela Stefanika. Bruk-Bet rusza do ataku.

• Napastnik uderzył dokładnie w środek, piłka odbiła się od nogi bramkarza i wpadła do siatki! Krzysztof Pilarz może mówić o ogromnym pechu.

• Cillian Sheridan strzałem z karnego zdobywa swoją pierwszą bramkę w Lotto Ekstraklasie! 1:0 prowadzi Jagiellonia Białystok!

• A jednak! Jaga przed szansą, w polu karnym faulowany Piotr Tomasik!

• Napór Jagiellonii rośnie, goście praktycznie nie wyprowadzają kontrataków, a jeśli już, to kończą się one równie szybko, co zaczynają.

• Cillian Sheridan w pojedynku główkowym z... Krzysztofem Pilarzem stratował bramkarza, piłka dośrodkowana w stronę rosłego napastnika mija bramkę o metr!

• Ziggy Gordon ostro naciskany przez Bartłomieja Babiarza na własnej połowie omal nie stracił równowagi i nie przewrócił się, futbolówka ostatecznie trafia pod nogi Mariana Kelemena.

• Przemysław Frankowski schodzi z piłką do środka, oddaje strzał z linii pola karnego, ale piłka przelatuje nad poprzeczką. Żółto-czerwoni biją głową w mur.

• Patryk Fryc zmienia Davida Gubę.

• Stuprocentowa sytuacja dla gości! Świetne dośrodkowanie Romana Gergela z prawej strony boiska po prostopadłym podaniu od Samuela Stefanika, z pięciu metrów fatalnie pudłuje David Guba!

• W drugiej połowie nadal przeważa Jagiellonia, ale wciąż bardzo zauważalny jest brak jakości w wykończeniu.

• Kolejna zmiana w zespole Jagiellonii. Rafała Grzyba zmienia Dmytro Chomczenowskyj.

• David Guba decyduje się na uderzenie z linii szesnastu metrów, posyła jednak piłkę bardzo niecelnie, bramkarz nie musiał nawet reagować.

• Trzeci z pomocników Jagi ukarany kartką. Upomniany Taras Romanczuk.

• Ciekawa decyzja o strzale z narożnika pola karnego Piotra Tomasika zablokowana przez Sebastiana Ziajkę.

• Po przedłużeniu dośrodkowania przez Ziggy'ego Gordona piłka ląduje w rękawicach Krzysztofa Pilarza.

• Cillian Sheridan ofiarnie wywalczył stuprocentową okazję dla swojego zespołu, przypłacając to własnym upadkiem. Do piłki dopadł Fedor Cernych, Litwin zbliża się z piłką w kierunku bramki, ale na siódmym metrze zostaje zablokowany!

• Mecz nieco "siadł", piłka często wznosi się w powietrze, równie często zmienia właściciela.

• Piłkę tuż spod nóg Przemysława Frankowskiego po doskonałym podaniu Fedora Cernycha wygarnia Krzysztof Pilarz!

• Wychodzący z kontratakiem Rafał Grzyb faulowany przez Vladislavsa Gutkovskisa. Łotysz uparcie pracuje na żółtą kartkę.

• Gramy, piłkę ma Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

• Piłkarze wracają już na murawę.

• Jagiellonia była na dobrej drodze do zdobycia gola, ale jej gra po zejściu z boiska Konstantina Vassiljeva znacznie wyhamowała. Trener Michał Probierz musi na nowo ustawić drużynę w szatni, bo póki co nie wygląda to już tak dobrze. Wracamy za chwilę!

• Sędzia kończy pierwszą połowę - do przerwy bez bramek.

• Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy meczu.

• Strzał Piotra Tomasika przyblokowany przez obrońcę na piątym metrze. W końcówce pierwszej połowy do głosu doszła drużyna gospodarzy.

• Żółtą kartką ukarany Przemysław Frankowski, którzy wszedł nakładką w nogi Kornela Osyry.

• Goście przejęli piłkę przy linii środkowej, podeszli z nią niebezpiecznie blisko pola karnego Jagi, akcję bardzo niecelnym strzałem zakończył Vladislavs Gutkovskis.

• Z dystansu uderza także Bartłomiej Babiarz, tym razem Marian Kelemen nie miał już problemów ze złapaniem strzału.

• Żółtą kartką ukarany David Guba za odkopnięcie piłki po odgwizdaniu rzutu wolnego dla Jagiellonii.

• Piękny strzał Samuela Stefanika z 25 metrów, znakomitą interwencją popisuje się Marian Kelemen!

• Poza boiskiem wciąż przebywa Bartłomiej Babiarz, który ucierpiał w poprzedniej akcji.

• ...ukarany zostaje także Rafał Grzyb za dyskusje z arbitrem.

• Żółta kartka dla Jacka Góralskiego za ostry faul na rywalu...

• Wydawało się, że Guti był blokowany przy oddawaniu strzału głową, sędzia jednak słusznie przyznał piłce Termalice. Od bramki grę wznawia Krzysztof Pilarz.

• Słabe dośrodkowanie w pole karne gości. Stałe fragmenty gry po zejściu ich etatowego wykonawcy z pewnością stracą na jakości.

• Blisko Bruk-Bet! Świetna akcja Guilherme, obrońca dośrodkował piłkę z lewej strony boiska na nogę Vladislavsa Gutkovskisa, Łotysz nie trafił czysto w piłkę, ta i tak przelatuje tuż obok słupka!

• Zmiana dochodzi do skutku. Taras Romanczuk w miejsce Konstantina Vassiljeva.

• Estończyka zastąpi za moment Taras Romanczuk.

• Potrzebę zmiany sygnalizuje Konstantin Vassiljev - wścieka się trener Michał Probierz.

• Sprytne dośrodkowanie Ziggy'ego Gordona ofiarnym wślizgiem przecina Artem Putiwcew. Przy piłce mimo to wciąż gospodarze.

• Konstantin Vassiljev! "Cesarz Estonii" po świetnym rozegraniu akcji przez gospodarzy znalazł się z piłką w polu karnym, uderzył bez przyjęcia, trafiając wprost w Krzysztofa Pilarza!

• Cillian Sheridan po wrzutce z prawej strony boiska mógł i powinien posłać piłkę do siatki strzałem głową, dobrze jednak pokryli go obrońcy, przez co napastnik nie trafił czysto w piłkę!

• Piotr Tomasik uderza z ostrego kąta, niemal z narożnika pola karnego, piłka przelatuje centymetry obok słupka!

• Kontrowersyjna sytuacja 15 metrów od bramki gości. W kontakcie z Bartłomiejem Babiarzem pada Fedor Cernych, sędzia nie dyktuje rzutu karnego. Wygląda to na słuszną decyzję sędziego, choć kontakt między zawodnikami był niepodważalny.

• Roman Gergel uderza mocno, ponad murem, ale i ponad poprzeczką.

• Gospodarze zdołali jedynie oddać niecelny strzał po krótkim rozegraniu rzutu rożnego. Tymczasem po drugiej stronie boiska rzut wolny 25 metrów od bramki mają Słoniki.

• Mateusz Kupczak przytomnie wybija poza linię końcową dośrodkowanie Estończyka. Korner dla Jagi.

• Vladislavs Gutkovskis wracając do obrony fauluje Piotra Tomasika przy linii bocznej. Do piłki podchodzi Konstantin Vassiljev.

• Zbyt lekkie zagranie Guilherme do kolegi, po interwencji obrońcy udało się natomiast wywalczyć rzut rożny, pierwszy dla gości w tym meczu.

• Płaski strzał z dystansu Rafała Grzyba trafia w rękawice Krzysztofa Pilarza.

• Artem Putiwcew ostro, jednak zgodnie z przepisami potraktował Konstantina Vassiljeva. Żółto-czerwoni nie uzyskali nawet rzutu rożnego, bowiem to Estończyk ostatni dotknął piłki.

• Przemysław Frankowski za mocno podał do Ziggy'ego Gordona na prawe skrzydło, ten nie zdołał opanować piłki przy linii końcowej.

• Jarosław Przybył daje sygnał, mecz rozpoczęty, przy piłce Jagiellonia Białystok!

• Przywitanie zespołów za nami, czekamy już tylko na gwizdek sędziego.

• Piłkarze pojawiają się na murawie w asyście sędziów!

• Pogoda w Białymstoku idealna do piłkarskiego widowiska - liczymy na to, że piłkarze nie zawiodą i staną na wysokości zadania.

• Faworytami spotkania są oczywiście gospodarze, którzy muszą wygrać, by odzyskać pozycję lidera Lotto Ekstraklasy.

• Zarówno jedni jak i drudzy ustawieni będą dziś w formacji 4-2-3-1.

• Po niespodziewanym zwolnieniu Czesława Michniewicza w dzisiejszym meczu gości poprowadzi Marcin Węglewski.

• Rezerwowi Bruk-Bet Termaliki: Dariusz Trela, Patryk Fryc, Patrik Misak, Dalibor Pleva, Martin Miković, Wołodymyr Kowal, Przemysław Szarek.

• Rezerwowi Jagiellonii: Damian Węglarz, Taras Romanczuk, Dmytro Chomczenowskyj, Marek Wasiluk, Damian Szymański, Dawid Szymonowicz, Dawid Polkowski.

• Znamy już składy na to spotkanie - znaleźć je można w panelu po prawej stronie serwisu.

• Wita Państwa Piotr Bernaciak, ruszamy z pierwszą relacją podczas niedzieli z Lotto Ekstraklasą! Na początek Jagiellonia Białystok zmierzy się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Bartłomiej Modzelewski

Jagiellonia - Termalica LIVE! O powrót na fotel lidera
1/3
przejdź do galerii

Jagiellonia - Termalica LIVE! O powrót na fotel lidera ©Artur Gawle

Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gospodarze muszą gonić Legię, która właśnie ich prześcignęła. Goście chcą po raz pierwszy wygrać w tym roku, ale już z nowym trenerem. Kto zrealizuje swój plan? Początek spotkania o 15:30. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Bruk-Bet Termalica w tym roku jeszcze nie zdołała zdobyć kompletu punktów. Wydawało się jednak, że wynik zrobiony ponad stan w jesiennych rozgrywkach zapewni Michniewiczowi posadę przynajmniej do końca rundy zasadniczej.
Tak się jednak nie stało. 23 marca były już szkoleniowiec Bruk-Betu został oficjalnie zwolniony. Można było przypuszczać, że zarząd szybko znajdzie fachowca, który postawi Słonie na nogi i przywróci jesienny blask ekipie z małopolski. Okazało się, że to dotychczasowy asystent trenera Michniewicza poprowadzi zespół, przynajmniej w najbliższych meczach. Jednak czy Marcin Węglewski sprosta wyzwaniu?

Przed nowym szkoleniowcem Bruk-Betu stoi bardzo trudne zadanie. Bardzo ważne, ale chyba niewykonalne. Po serii niekorzystnych wyników zawodnicy z Niecieczy jadą do Białegostoku, aby zmierzyć się z Jagiellonią. Drużyna Michała Probierza na własnym boisku w wiosennych rozgrywkach jest jak czołg. Trzy mecze, trzy zwycięstwa, trzynaście strzelonych bramek i tylko dwie stracone. Chociaż nigdy nie można skreślać szans żadnej z drużyn przed pierwszym gwizdkiem to wydaję się o pierwsze zwycięstwo Termaliki w tym roku będzie piekielnie ciężko.

- Nie chodzi o żadne przełamania. Chcemy zagrać dobry mecz i wygrać. To wszystko. Wszystko to, co dzieje się wokół tego spotkania, nie może nas interesować, bo może to tylko negatywnie wpłynąć na nasz zespół. Musimy skupić się na sobie, pokazać się z dobrej strony w niedzielę i zdobyć trzy punkty, aby utrzymać się na fotelu lidera – mówił przed meczem Michał Probierz

Jagiellonia potrzebuję trzech punktów, jeżeli chcę powrócić na fotel lidera. Po wczorajszym wygranej Legii z Pogonią to Mistrzowie Polski przewodzą w tabeli Ekstraklasy.

Sonda

Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Jagiellonia: Burliga, Mackiewicz, Świderski
Termalica: Wróbel, Smuczyński

Przypuszczalne składy:

Jagiellonia: Kelemen - Gordon, Runje, Guti, Tomasik - Góralski, Grzyb, Frankowski, Vassiljev, Cernych - Sheridan.

Termalica: Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva - Miković, Babiarz, Jovanović, Kupczak, Gergel - Gutkovskis.

Forma w ostatnich meczach:

Jagiellonia:
Pogoń Szczecin - Jagiellonia 0:0 (Ekstraklasa, 18.03.2017)
Jagiellonia - Korona Kielce 4:1 (Ekstraklasa, 11.03.2017)
Jagiellonia - Śląsk Wrocław 4:1 (Ekstraklasa, 05.03.2017)

Termalica:
Termalica - Śląsk Wrocław 1:2 (Ekstraklasa, 17.03.2017)
Wisła Płock - Termalica 1:0 (Ekstraklasa, 11.03.2017)
Termalica - Ruch Chorzów 0:0 (Ekstraklasa, 04.03.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Jagiellonia 0:0 (Ekstraklasa, 16.10.2016)
Jagiellonia - Termalica 0:1 (Ekstraklasa, 10.05.2016)
Termalica - Jagiellonia 2:0 (Ekstraklasa, 16.12.2015)

Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Wstęp o 15:10, początek spotkania o 15:30. Komentują Przemysław Pełka i Wojciech Jagoda. Reporterami z murawy będą zaś Paulina Bojarska, Grzegorz Milko oraz Piotr Laboga. Relacja LIVE z meczu Jagiellonia - Termalica w GOL24.pl